Zaloguj
x
x
Zarejestruj
x

Narzekacz!

Więcej
2011/12/22 13:50 #7135 przez ww61
Odp: Narzekacz!
No to mamy zimę,niskie zarobki i wiele wiele kursów za własną kasę do zrobienia by nie utonąć i jak tu nie dorabiać... Później wejdą nowe zasady badań okresowych i jak będzie można po ich pozytywnym zaliczeniu dalej pracować i tak z przepracowania nie osiągnie się wieku emerytalnego...

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2011/12/27 07:02 #7140 przez Darth Vader
Odp: Narzekacz!

ww61 napisał: ...i tak z przepracowania nie osiągnie się wieku emerytalnego...

Zakład Usług Satyrycznych właśnie na to liczy... :sick:

Ciemna strona ratownictwa medycznego
Bez turbo (ze specjalną dedykacją dla ww61)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Moderatorzy: Ania82ricko1stmangus

Ostatnie posty Forum Ratownik-med.pl

• nietakamloda12345 Avatar
    • Wady jamy ustnej
    • Dzień dobry. Z góry zaznaczam, że nie jestem lekarzem i szukam odpowiedzi na zapewne bardzo banalne pytanie. Nie mogę znaleźć nigdzie tej informacji, więc mam nadzieję, że jakaś dobra dusza udzieli mi odpowiedzi i zaspokoi ciekawość :) Otóż od zawsze, od urodzenia, mam na końcu języka kuleczkę. Nie jest to żadna krosta, wrzód, nie boli, normalny kawałek języka. Jakby ktoś przykleił mi na koniuszku koralika. Co to jest?...
    • W Państwowe Ratownictwo Medyczne / Dyskusja ogólna (PRM)
    • 2020/08/11 00:55
    • daria666666 Avatar
    • Informacje które mogą pomóc ratownikom medycznym
    • Czasem ratownicy nie mają żadnych informacji o poszkodowanym, dostają zawiadomienie, że ktoś leży w trawie nieprzytomny. Jedną z pierwszych rzeczy o jakich powinien pomyśleć ratownik jest związana z jego bezpieczeństwem, czyli trzeba mieć na uwadze, że ta osoba może być chora na chorobę zakaźną. Kolejną rzeczą są choroby rzadkie, przebyte operacje i nietypowe rzeczy dotyczące zdrowia danego człowieka, zazwyczaj wychodząc...
    • W Ratownictwo Medyczne / Ratowniczy Hyde Park
    • 2020/08/10 17:48
    • daria666666 Avatar
    • Stosowanie żelu do USG do defibrylacji
    • Zanim was ten tytuł oburzy to pomyślcie, że to jeszcze się dzieje, w wielu miejscach w Polsce i wiele osób uważa to za normę. Doszłam do tego punktu, W którym musiałam wytłumaczyć pielęgniarkom, że w wytycznych jest jasno napisane, że powinno się używać żelu przewodzącego - jak do EKG, (kosztuje może z 5 zł, więc to nie kwestia pieniędzy, a świadomości) zamiast żelu o niskim przewodnictwie - np do USG. Ale wtedy padło...
    • W Medycyna Ratunkowa / Elektroterapia i Elektrokardiografia
    • 2020/07/26 00:36

Więcej tematów »

Don't have an account yet? Register Now!

Sign in to your account