Zaloguj
x
x
Zarejestruj
x

Narzekacz!

Więcej
2010/11/07 15:15 #4478 przez ww61
O:Narzekacz!
Do rana były jeszcze cztery czyli prawie norma.Zawsze w nocy nadają w radio super muzykę no i wschody słońca z delikatną mgłą.Nie wszystkim dane jest podziwiać tak piękne i zawsze inne poranne widoki zza okien ambulansu.Szczególnie dotyczy to tych za kierownicą
Pozdrawiam :laugh:

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2010/11/08 09:12 #4483 przez Darth Vader
ww61 napisał:

Nie wszystkim dane jest podziwiać tak piękne i zawsze inne poranne widoki zza okien ambulansu

To nie jest narzekanie ;)

Ciemna strona ratownictwa medycznego
Bez turbo (ze specjalną dedykacją dla ww61)

Więcej
2010/11/09 18:43 #4505 przez ricko1st
ww61 napisał:

Do rana były jeszcze cztery czyli prawie norma.Zawsze w nocy nadają w radio super muzykę no i wschody słońca z delikatną mgłą.Nie wszystkim dane jest podziwiać tak piękne i zawsze inne poranne widoki zza okien ambulansu.Szczególnie dotyczy to tych za kierownicą
Pozdrawiam :laugh:

Witam!
" moje radio " przeważnie nadaje muzykę w stylu :
"- CPR do P4...Leży na ulicy...."
Resztę dialogu i efekt końcowy chyba znacie?
Tttylko jeedno piwko....
Pozdrawiam

Najlepsi niech będą przygotowani na najgorsze !

Więcej
2010/11/09 18:56 #4506 przez ww61
Rejon mojej stacji to do 25 km wokół miasta powiatowego.Do tego w scenerii doliny Noteci i puszczy rosnącej na zboczach moreny czołowej.Jeśli w przedziale medycznym jest pacjent widoki te może podziwiać tylko kierowca w innym przypadku reszta zmęczonego zespołu woli zmrużyć oko...
Pozdrawiam

Więcej
2010/11/09 19:18 #4507 przez Emi
ww61 napisał:

Rejon mojej stacji to do 25 km wokół miasta powiatowego.Do tego w scenerii doliny Noteci i puszczy rosnącej na zboczach moreny czołowej.Jeśli w przedziale medycznym jest pacjent widoki te może podziwiać tylko kierowca w innym przypadku reszta zmęczonego zespołu woli zmrużyć oko...
Pozdrawiam

"Szczególnie" zmrużą oko wtedy kiedy musza zajac sie pacjentem.

rico u nas w radio "leci" podobna "muzyka" jak u Ciebie :) Ja mam dopiero dyzur 17go, wiec poki co korzystam z cudownie przespanych nocy :)

Więcej
2010/11/10 14:28 #4511 przez GRZECHRAT
Do d..y pada zimno i ciemno nie dość tego jeszcze skrobałem dzisiaj szyby aż przeklnę do 100.000 kartaczy mara :angry:

Moderatorzy: Ania82ricko1stmangus

Ostatnie posty Forum Ratownik-med.pl

• nietakamloda12345 Avatar
    • Wady jamy ustnej
    • Dzień dobry. Z góry zaznaczam, że nie jestem lekarzem i szukam odpowiedzi na zapewne bardzo banalne pytanie. Nie mogę znaleźć nigdzie tej informacji, więc mam nadzieję, że jakaś dobra dusza udzieli mi odpowiedzi i zaspokoi ciekawość :) Otóż od zawsze, od urodzenia, mam na końcu języka kuleczkę. Nie jest to żadna krosta, wrzód, nie boli, normalny kawałek języka. Jakby ktoś przykleił mi na koniuszku koralika. Co to jest?...
    • W Państwowe Ratownictwo Medyczne / Dyskusja ogólna (PRM)
    • Dzisiaj 00:55
    • daria666666 Avatar
    • Informacje które mogą pomóc ratownikom medycznym
    • Czasem ratownicy nie mają żadnych informacji o poszkodowanym, dostają zawiadomienie, że ktoś leży w trawie nieprzytomny. Jedną z pierwszych rzeczy o jakich powinien pomyśleć ratownik jest związana z jego bezpieczeństwem, czyli trzeba mieć na uwadze, że ta osoba może być chora na chorobę zakaźną. Kolejną rzeczą są choroby rzadkie, przebyte operacje i nietypowe rzeczy dotyczące zdrowia danego człowieka, zazwyczaj wychodząc...
    • W Ratownictwo Medyczne / Ratowniczy Hyde Park
    • Wczoraj 17:48
    • daria666666 Avatar
    • Stosowanie żelu do USG do defibrylacji
    • Zanim was ten tytuł oburzy to pomyślcie, że to jeszcze się dzieje, w wielu miejscach w Polsce i wiele osób uważa to za normę. Doszłam do tego punktu, W którym musiałam wytłumaczyć pielęgniarkom, że w wytycznych jest jasno napisane, że powinno się używać żelu przewodzącego - jak do EKG, (kosztuje może z 5 zł, więc to nie kwestia pieniędzy, a świadomości) zamiast żelu o niskim przewodnictwie - np do USG. Ale wtedy padło...
    • W Medycyna Ratunkowa / Elektroterapia i Elektrokardiografia
    • 2020/07/26 00:36

Więcej tematów »

Don't have an account yet? Register Now!

Sign in to your account