Zaloguj
x
x
Zarejestruj
x

Informacja

Drodzy Użytkownicy, zanim napiszecie cokolwiek zapoznajcie się z REGULAMIN -em Forum. Zakładając nowy temat upewnijcie się czy już taki sam lub podobny nie został założony wcześniej. Jeżeli znaleźliście podobny temat, ale nie ma tam precyzyjnej odpowiedzi, dopiszcie nowy post precyzując pytanie. Prosimy nie zwracać się z pytaniami dotyczącymi tematyki Forum bezpośrednio do mnie lub do Moderatorów, proszę korzystać i pytać na Forum ( do tego zostało stworzone ). Pisząc na Forum włączają się do dyskusji pozostali Użytkownicy którzy przecież mogą mieć podobny problem.
Wszystkich użytkowników prosimy o aktualizacje swoich profili w forum i uzupełnienie podpisów (sygnatur).
FAQ - Skorzystaj z poniższych instrukcji:
>> FUNKCJONALNE I PRZEJRZYSTE POSTY, FORMATOWANIE I EDYCJA TEKSTU
>> PODPIS, SYGNATURA NA FORUM, AKTUALIZACJA I EDYCJA PROFILU

Narzekacz!

Więcej
2010/01/24 22:22 #2804 przez ww61
ww61 odpowiedział w temacie: O:Narzekacz!
Szkoda że na forum nie wolno podejmować nurtujących forumowicza tematów związanych z ratownictwem medycznym...

Zapewniam, że można poruszać wszystkie tematy :) Byle nie były zdublowane.
Pozdrawiam
dyspozytor

Zapewne tyczy się to moich działań i ww61 narzeka włąsnie na mnie :(
Wyjaśnienia do wątku, który zaczęłaś znajdziesz w temacie "Ratuj i jedź" - temat zresztą wielokrotnie maglowany.
Nie zrażaj się :)
mangus

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2010/01/25 14:13 #2805 przez Tytus
Tytus odpowiedział w temacie: O:Narzekacz!
Witam Wszystkich Wspaniałych .
Ja w przeciwieństwie do wszystkich uwielbiam ZIMĘ , chociażby ze względu na Dzieciaków ( wnuków ) .
Zima ma być zimą , Lato ma być latem .
Pozdrawiam Serdecznie Zimolągów ha ha ha .
Załączniki:

Więcej
2010/01/25 16:31 #2806 przez Ania82
Ania82 odpowiedział w temacie: O:Narzekacz!
ww61, rozwiń proszę wypowiedź, bo takie domyślanie się jest niezdrowe. Może to moja wina, bo Cię upomniałam, może mangusa, bo też temat przeniósł.
A narzekać na zimę nie będę, bo podobnie jak Tytus pisał, lubię zimę. :) I nadal będę narzekać, że zimy u nas nie ma, tylko mróz trzyma. ;)
Pozdrowionka. :)

"Pesymista widzi ciemny tunel, optymista widzi światełko w tunelu, realista widzi pociąg, maszynista widzi 3 debili na torach..."

Więcej
2010/01/25 16:45 #2807 przez ww61
ww61 odpowiedział w temacie: O:Narzekacz!
Generalnie chodziło mi o zdanie kolegów i koleżanek z dwuosobowych zespołów P- jak sobie radzą?Ja pracuję w takim składzie,także mieszanym i jak do tej pory nie brakowało rąk a w sytuacjach kryzysowych których zdarza się kilka w roku można było liczyć na pomoc innych zespołów.Wydaje mi się,że przeciwnikami takich zespołów są ci,którzy w nich nie pracują.
Zima choć bywa uciążliwa jest w tym roku wyjątkowa.
Pozdrawiam

Więcej
2010/01/25 17:51 #2808 przez Ania82
Ania82 odpowiedział w temacie: O:Narzekacz!
TUTAJ jest poruszony ten temat, była dość długa dyskusja. I naprawdę nie przenosimy lub nie usuwamy tematów dlatego, że Cię nie lubimy, tylko dlatego, że taki temat już istnieje, a o bałagan na forum nie trudno. ;)
Pozdrawiam i mam nadzieję, że nie masz już do nas pretensji. :)
Więc przepraszam za OFFa, nie przeszkadzajmy sobie i narzekajmy dalej. :)
Pozdrawiam.

"Pesymista widzi ciemny tunel, optymista widzi światełko w tunelu, realista widzi pociąg, maszynista widzi 3 debili na torach..."

Więcej
2010/06/22 20:53 #3654 przez Gacek
Gacek odpowiedział w temacie: O:Narzekacz!
Ja to sobie ponarzekam że nie moge cofnąc subskrypcji na jeden temat (jaka by to przegladarka nie była) i dzięki temu dostaje po 100 mejli dziennie o tym, że ktoś wysłał posta. O.

Spokojnie, wszyscy wyjdziemy jeszcze na prostą w rytm asystolii

Moderatorzy: Ania82ricko1stmangus
Czas generowania strony: 0.087 s.

Ostatnie posty Forum Ratownik-med.pl

Więcej tematów »

Don't have an account yet? Register Now!

Sign in to your account