Ricko1st w TVN!!!

Więcej
2009/10/09 22:31 #2469 przez shire
Replied by shire on topic O:Ricko1st w TVN!!!
Ricko, albo nie rozumiesz, albo nie chcesz zrozumieć...
Moje stanowisko wobec F. zawsze było pogardliwe (nazwij to jak chcesz). Było, jest i będzie. Tylko w stosunku do tej firmy. Znam wielu dobrych, i wartościowych ludzi którzy tam pracują, i wiem że na to nie zasługują.
Moje doświadczenie z kamerą wynikało z tego, że to moi koledzy i koleżanki, upoważnili mnie do reprezentowania ich stanowiska. Osobiście nigdy nie zabiegałem, nie zabiegam i nie będę zabiegał o poklask medialny. Niczego Ci nie zazdroszczę, bo nie mam czego. Tę zgryźliwą uwagę możesz więc sobie odpuścić!
To że musiałeś oddać cztery dobre płatne dyżury, to nie mój problem. Mnie więc do tego nie mieszaj. Spraw prywatnych, nie mylę z obowiązkiem pracy!
A co do tej reklamy F., to sam cały czas to robisz. Wystarczy spojrzeć w to, co wyżej napisałeś!

Ratownikiem się nie bywa, ratownikiem się jest!

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2009/10/10 03:40 #2470 przez ricko1st
Replied by ricko1st on topic O:Ricko1st w TVN!!!
Witam!
Skończmy już tą bezsensowną dyskusję bo ona nie prowadzi do niczego.
Wałkujemy temat wręcz na siłę.
Zgadzam się z Tobą, że każdy ma prawo do własnego zdania i samodzielnego podejmowania decyzji.
Pisząc o oddanych dyżurach miałem na myśli tylko fakt, że zrobiłem to z własnej woli widząc sens wzięcia udziału w programie ,czego nie zrobili inni ( patrz wypowiedź dyspozytora ).
Przykre jest tylko to, że im dalej " brniemy" w tej dyskusji tym bardziej wyszukujemy powodów do wzajemnej krytyki.
Myślę, że najwyższa już pora zakończyć ją i zauważyć, że dzięki programowi mieliśmy Nasze 5 minut i znacznie więcej osób dowiedziało się o Naszej stronce i stosunkowo niskich zarobkach za wykonywaną pracę.
Dlatego shire proponuję zawieszenie broni i wykorzystanie energii do bardziej konstruktywnych odpowiedzi.
Wiem,że ta wypowiedź znowu zostanie skrytykowana przez Ciebie, ale pewnie już Masz taki zwyczaj, że lubisz mieć ostatnie zdanie.
Pozdrawiam i cały ten " dym" wokół mojej wypowiedzi uważam za zupełnie niepotrzebny.
Pozdrawiam.

Najlepsi niech będą przygotowani na najgorsze !

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2009/10/10 06:52 #2471 przez marcin1975rm
Replied by marcin1975rm on topic O:Ricko1st w TVN!!!
shire skoro reprezentowałeś w tv swoich kolegów i koleżanki podziel się z forumowiczami Waszymi problemami, Waszym stanowiskiem. Może razem powalczymy o Państwowe Ratownictwo Medyczne...
ricko1st masz rację! Dosyć dymu, bo już z naszego komputera zaczął ulatać ;)

Wirtualnej intubacji zdecydowane nie!!!

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2009/10/10 07:47 #2472 przez shire
Replied by shire on topic O:Ricko1st w TVN!!!
ricko1st napisał:

Skończmy już tą bezsensowną dyskusję bo ona nie prowadzi do niczego.


Dokładnie tak.

Wałkujemy temat wręcz na siłę. .


Pozwolę sobie, po raz kolejny się Tobą zgodzić.

Zgadzam się z Tobą, że każdy ma prawo do własnego zdania i samodzielnego podejmowania decyzji.


Gdybyś to zrozumiał po pierwszej mojej wypowiedzi, nie było by problemu.
Jak pisałem wcześniej, w zamyśle, to nie był licz na Twojej osobie.


Przykre jest tylko to, że im dalej " brniemy" w tej dyskusji tym bardziej wyszukujemy powodów do wzajemnej krytyki.


Po raz kolejny się z Tobą zgadzam

Dlatego shire proponuję zawieszenie broni i wykorzystanie energii do bardziej konstruktywnych odpowiedzi.


Przystaję!

Wiem,że ta wypowiedź znowu zostanie skrytykowana przez Ciebie, ale pewnie już Masz taki zwyczaj, że lubisz mieć ostatnie zdanie.


No i tu się mylisz. Nic więcej nie powiem.

Ratownikiem się nie bywa, ratownikiem się jest!

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2009/10/10 13:48 #2473 przez ricko1st
Replied by ricko1st on topic O:Ricko1st w TVN!!!
Witam!
Dzięki za zakończenie tej polemiki.
Pozdrawiam

Najlepsi niech będą przygotowani na najgorsze !

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Moderatorzy: Ania82ricko1stmangus
Czas generowania strony: 0.232 s.

Ostatnie posty Forum Ratownik-med.pl

    • arekpawel3 Avatar
    • Opinie na temat nowego kierunku studiów podyplomow...
    • Witajcie,prowadzę obecnie projekt badawczy, którego celem jest określić zapotrzebowanie na nowy kierunek studiów- fizjolog sportowy. Uczelnia poprosiła o zebranie wypowiedzi także od ratowników medycznych. Otóż ratownicy posiadają wiedzę nt fizjologii organizmu, a być może w tym gronie są osoby interesujące się sportem lub chcące pogłębiać wiedzę w tym zakresie.W związku z tym zwracam się z prośbą o podzielenie się...
    • W Edukacja, doskonalenie zawodowe / Uczelnie medyczne
    • 2023/12/05 09:41
    • ladybird23 Avatar
    • uprawnienia
    • Witam, mam pytanie dotyczące uprawnień. Otóż, jeśli ktoś skończył ratownictwo ponad 13 lat temu, nigdy nie pracował w zawodzie ratownika, zmienił zupełnie branżę, nie przechodził żadnych przeszkoleń w temacie ratownictwa itd to czy może np prowadzić kursy pierwszej pomocy, zabezpieczać imorezy jako ratownik? Będąc na etacie w zupełnie innej branży i nie mając zatrudnienia w żadnej placówce zdrowia itd
    • W Państwowe Ratownictwo Medyczne / Dyskusja ogólna (PRM)
    • 2023/10/30 12:39
    • Macias Avatar
    • Ratownik nie aktywny zawodowo
    • Podepnę się pod temat. Uzyskałem prawo do wykonywania zawodu w 2015 roku i od tamtej pory czynnie nie pracowałem w zawodzie za wyjątkiem pandemii, gdzie pobierałem próbki od pacjentów w mobilnym zespole. Teraz zastanawiam się nad powrotem do zawodu. Jak ugryźć temat? Czytałem, że potrzebny jest kurs trwający 6 miesięcy. Wiecie może jak ugryźć temat? 
    • W Ratownictwo Medyczne / Kwalifikowana PP, Pierwsza Pomoc
    • 2023/10/13 21:31
    • MichałS97 Avatar
    • Staż na bloku ?
    • Witam Myślałem ostatnio nad miejsce w którym moglbym się porządnie nauczyć intubacji. Stąd pytanie czy ma ktoś doświadczenie w pracy/stażu na bloku? Czy jest to wogóle możliwe dla rm ? Z góry dziękuję za odpowiedź 
    • W Medycyna Ratunkowa / Medyczne czynności ratunkowe
    • 2023/09/17 21:29

Więcej tematów »

 

Don't have an account yet? Register Now!

Sign in to your account