Ricko1st w TVN!!!

Więcej
2009/10/07 07:47 #2447 przez ricko1st
Replied by ricko1st on topic O:Ricko1st w TVN!!!
Witam!
Hilaria!!
Po raz drugi powtarzam!!
W wywiadzie wspomniałem o D U Ń S K I M F A L C K'u i nie była to reklama firmy tylko POLSKICH RATOWNIKÓW MEDYCZNYCH, którzy otrzymali intratną propozycję pracy ( ok. 25000 koron duńskich o czym pisał nasz Dyspozytor !)
Na przyszłość bardzo proszę o dokładne zapoznanie się z materiałem do którego Szanowna hilaria chce się odnieść!
Pozdrawiam

Najlepsi niech będą przygotowani na najgorsze !

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2009/10/07 09:57 #2449 przez mangus
Replied by mangus on topic O:Ricko1st w TVN!!!
Hilaria kolega ricko1stjuż wyjaśnił w czym problem. Ze swojej strony dodam, że nie tylko Falck robi rozpieprz bo jest dużo innych firm ,które na dzień dzisiejszy zajmują się transportami, ale robią zakusy na przejęcie funkcji pogotowianych. Winy należy upatrywać w naszym wspaniałym rządzie, który zostawił furtkę dla takiej działalności. Kiedyś wszystkim zajmowało się pogotowie, firm prywatnych nie było i dało się. Dodatkowo sami ratownicy sprzyjają ich działalności bo się godzą na tak niskie stawki - co z drugiej strony mnie nie dziwi bo jest spore nasycenie rynku a ilość miejsc w ratownictwie ograniczona.
Pozdrawiam.

mangus
[color=]Śmierć stabilizuje stan pacjenta[/color]

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2009/10/07 19:03 #2455 przez hilaria
Replied by hilaria on topic O:Ricko1st w TVN!!!
A spójrzcie na ten program jako osoby nie mające pojęcia o ratownictwie medycznym- ktoś z kimś robi wywiad,pada hasło FALCK zatrudniają polskich ratowników- nie ma powiedziane w jakim kraju,za jaką stawkę i co zakład pracy posiada i już ludzie myślą że Falck jest ok firmą co nie jest prawdą.I nie dziwią się że w ich miejscowościach,miastach jest pogotowie obsługiwane przez ta firme.i zastanawiają sie po co te protesty przeciwko firmie Falck.
Magnus zgadzam się z Twoim zdaniem nie tylko firma Falck skorzystała na otwarciu furtki przez rząd-niestety mało jest miejsc pracy dla ratowników w państwowych placówkach wiec idą pracować do prywaciarzy lub zakładają własne firmy...
Zgodzicie się ze mną że musimy ratować nasze pogotowie...pozdrawiam

..............Pozdrawiam Anna..............

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2009/10/07 20:42 #2456 przez sox
Replied by sox on topic O:Ricko1st w TVN!!!
25000 koron duńskich hmmm... myślę że każdy się zorientował że tu raczej nie jest mowa o Polsce... Ja nie jestem ratownikiem medycznym jeszcze, można powiedzieć że jestem osobą "zieloną" i wcale nie zwróciłem uwagi na cały ten FALCK tylko na to jak sobie oni cenią tam polskich ratowników. hilaria szukasz dziury w całym, nie było żadnej reklamy i tyle nie ma o czym dyskutować

Człowiek który raz kogoś uratuje to bohater, człowiek który ratuje ludzi codziennie to ratownik medyczny.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2009/10/08 03:19 #2457 przez ricko1st
Replied by ricko1st on topic O:Ricko1st w TVN!!!
DO JASNEJ ANIELI !!
HILARIA UDAJ SIĘ DO DOBREGO LARYNGOLOGA !!
WYRAŹNIE PODAŁEM "....D U Ń S K I - F A L C K...."
Dalszą dyskusję z Tobą uważam za bezsensowną , gdyż przyczepiłaś się jednej tylko sprawy.

Najlepsi niech będą przygotowani na najgorsze !

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • karolcia109
  • karolcia109 Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
2009/10/08 05:03 #2458 przez karolcia109
Replied by karolcia109 on topic O:Ricko1st w TVN!!!
Witam,
I w tym momencie zgodzę się z Ricko, że hilari uczepiła się jednego i nie może się odczepić...Ciekawe jakbyś ty miała wystąpić w telewizji co byś powiedziała.??? :angry: Dla Nas Ricko odwalił kawał dobrej roboty. A tak jak wyżej kolega powiedział, musisz iść do laryngologa bo dokładnie powiedział, że chodzi o Falc Duński. I nie reklamował go tylko wspomniał, że nasi Ratownicy uciekają do Dani do Falcu...Miał prawo o tym powiedziec bo było pisane na stronie.... I daj już na looz bo czepiłaś się jak rzep tego falcka i sama zaczęłaś go reklamować bo wypisujesz o nim w każdym poście!!!! :blink:
Pozdrawiam karolcia109

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Moderatorzy: Ania82ricko1stmangus
Czas generowania strony: 0.166 s.

Ostatnie posty Forum Ratownik-med.pl

    • arekpawel3 Avatar
    • Opinie na temat nowego kierunku studiów podyplomow...
    • Witajcie,prowadzę obecnie projekt badawczy, którego celem jest określić zapotrzebowanie na nowy kierunek studiów- fizjolog sportowy. Uczelnia poprosiła o zebranie wypowiedzi także od ratowników medycznych. Otóż ratownicy posiadają wiedzę nt fizjologii organizmu, a być może w tym gronie są osoby interesujące się sportem lub chcące pogłębiać wiedzę w tym zakresie.W związku z tym zwracam się z prośbą o podzielenie się...
    • W Edukacja, doskonalenie zawodowe / Uczelnie medyczne
    • 2023/12/05 09:41
    • ladybird23 Avatar
    • uprawnienia
    • Witam, mam pytanie dotyczące uprawnień. Otóż, jeśli ktoś skończył ratownictwo ponad 13 lat temu, nigdy nie pracował w zawodzie ratownika, zmienił zupełnie branżę, nie przechodził żadnych przeszkoleń w temacie ratownictwa itd to czy może np prowadzić kursy pierwszej pomocy, zabezpieczać imorezy jako ratownik? Będąc na etacie w zupełnie innej branży i nie mając zatrudnienia w żadnej placówce zdrowia itd
    • W Państwowe Ratownictwo Medyczne / Dyskusja ogólna (PRM)
    • 2023/10/30 12:39
    • Macias Avatar
    • Ratownik nie aktywny zawodowo
    • Podepnę się pod temat. Uzyskałem prawo do wykonywania zawodu w 2015 roku i od tamtej pory czynnie nie pracowałem w zawodzie za wyjątkiem pandemii, gdzie pobierałem próbki od pacjentów w mobilnym zespole. Teraz zastanawiam się nad powrotem do zawodu. Jak ugryźć temat? Czytałem, że potrzebny jest kurs trwający 6 miesięcy. Wiecie może jak ugryźć temat? 
    • W Ratownictwo Medyczne / Kwalifikowana PP, Pierwsza Pomoc
    • 2023/10/13 21:31
    • MichałS97 Avatar
    • Staż na bloku ?
    • Witam Myślałem ostatnio nad miejsce w którym moglbym się porządnie nauczyć intubacji. Stąd pytanie czy ma ktoś doświadczenie w pracy/stażu na bloku? Czy jest to wogóle możliwe dla rm ? Z góry dziękuję za odpowiedź 
    • W Medycyna Ratunkowa / Medyczne czynności ratunkowe
    • 2023/09/17 21:29

Więcej tematów »

 

Don't have an account yet? Register Now!

Sign in to your account