IV MIĘDZYNARODOWE ZIMOWE MISTRZOSTWA w RATOWNICTWI

Więcej
2009/01/31 10:30 #1813 przez GRZECHRAT
Sie ma :) Witajcie zostałem wywołany do tablicy wiec jestem .Prawda jest że ekipa w której byłem zajęła ostatnie miejsce dla usprawiedliwienia siebie jak i zespołu mogę powiedzieć że pojechaliśmy tam bardzo \"zieloni\"choć byliśmy długoletnimi pracownikami pogotowia ratunkowego płaciliśmy przysłowiowe frycowe na konkurencję wyjeżdżaliśmy bez okularów i masek bo po co to w ratowaniu poszkodowanych, nie zamykałem karetki bo nigdy nie robiłem tego w świecie rzeczywistym i.t.p.Mieliśmy wielkie ambicje duże aspiracje tylko w tym czasie jakoś wiedzy nie wiele Nasz zespół to kierowca ,sanitariusz i pielęgniarz ni jak nie mogliśmy się równać z innymi ekipami A co do sprawy kierowcy to Tobie brakuje literatury bo nieskromnie powiem że na trzy konkurencje byłem ze każdym razem na pudle i to jest fakt tylko szkoda że moje poczynania nie liczyły się do ogólnej klasyfikacji zawodów po za tym jak zmyliliśmy drogę i trzeba było zmieścić się w czasie to tego dokonałem choć na serpentynach nie było łatwo zapytaj się MOJEJ załogi przecież ich dobrze znasz Może tego w Twojej literaturze nie ma to uzupełnij bo jako moja fanka chyba mogę tak mówić bo śledzisz me poczynanie tyle lat/szkoda że wole szczuplejsze/ powinnaś to wiedzieć .Dla mnie uczestnictwo w w/w zawodach dało bardzo dużo choć na ostatnim miejscu ale spojrzałem na siebie z innej perspektywy to wtedy utwierdziłem się w przekonaniu że wcześniejsza moja chęć zostania Ratownikiem Medycznym jest słuszna i dlatego z uporem maniaka twierdze że zespół /z całym szacunkiem do moich kolegów chwała za to że chce im się chcieć i znajdują czas przy codziennych obowiązkach na to aby nie tylko być ratownikami w pracy ale też po za nią /który 6 raz nie osiąga swoich wyznaczonych celów powinien dać pole do popisu młodszym lepiej przygotowanym fizycznie jak i merytorycznie do zadań wyznaczonych przez organizatorów mistrzostw być może ktoś z młodych uczestników połknie bakcyla ratownictwa i dokona czegoś wielkiego A Ty karoll35 może powiesz mi i mam jaki to młody zespół reprezentujesz bo z tego co mogę się domyślać jako osoba tylko towarzysząca nic nie wiesz o zawodach o stresie i wyrzucie adrenaliny jaka towarzyszy każdej konkurencji bo jak byś w takowych brała udział to by dopiero było pośmiewisko i żenada Pozdrawiam Grześ

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2009/01/31 22:32 - 2009/02/01 05:20 #1814 przez karoll35
Siema jestem ratownikiem i to bardziej w tego słowa znaczeniu niż ty kolego kierowcą . Bo to było widać , oczywiście twoje szczeniackie wygłupy ty nazywasz osiagnięciami to sory brak samo krytyki., przepraszam. A ostatnie miejsce zajeła twoja druzyna nie obrażając nikogo , z toba na czele dwa razy. Wiesz a tak w ogóle to nie znam dobrze ani Ciebie ani Tej ekipy która była tyle , że wszedłem i poczytałem wasze wypociny jesteście żałosni . Uważam że na zawodach nie ma przegranych i wygranych. Jeszcze lata upłyną nim będzie to na odpowiednim poziomi. Dałem sie wciągnąć w dyskusję nie potrzebnie . ale irytują mnie ludzie którzy nie widzą czubka własnego nosa i jeszcze s..........w swoje gniazdo........Myslałem że jesteście wszyscy drużyną myliłem sie ja i myśle że wielu kolegów którzy to przeczytają . Siemanko

Te oklaski to na pocieszenie ,bo brak chetnych, nie popadaj w samozachwyt ................

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2009/02/01 12:08 - 2009/02/05 14:28 #1817 przez Tytus
karoll35 , czy potrafisz się przeczytać ? , jeżeli nie , to spróbuj , bo obrażasz wszystkich , zwłaszcza Ratowników Medycznych na tym FORUM , nie podoba mi się Twój styl wypowiedzi , jest prostacki i nie czytelny . Uważasz się za kogoś , kim tak na prawdę nie jesteś . Zmień swoje zapatrywanie na realny Świat . Mamy dość konkurowania na tej stronce , uzgadniajmy wszystko wspólnie . Jeżeli chodzi o Mistrzostwa , to mamy prawo podchodzić krytycznie do załogi , która zajęła jedno z ostatnich miejsc , wtedy będzie to czytelne , że albo trzeba zmienić załogę , albo trzeba ostro brać się za pracę i poprawiać błędy , które się popełniło . Pozdrawiam wszystkich . Ps. jak zauważyłem , to znasz GRZECHRAT-a I MUSISZ BYĆ Z JEGO EKIPY , ALBO PISZESZ W CZYIMŚ IMIENIU . . JUŻ DOMYŚLAM SIĘ KIM JESTEŚ !!! .
Załączniki:

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2009/02/02 18:11 #1825 przez ricko1st
Witam!
karoll35\" daj sobie na luz\" !!
Za brak poczucia dobrego smaku daję Ci ostrzeżenie, następne Twoje \"przegięcie\" i zaliczysz czasowego bana.
Więcej kultury na Forum, nie znam Cię osobiście, ale czytając TWOJE wypowiedzi dochodzę do wniosku,że to mała strata.
Być może jesteś lub będziesz ratownikiem medycznym, ale sposób wypowiadania się na temat innych jest nie na miejscu.
Zastanów się nad swoim postępowaniem bo to co tutaj prezentujesz świadczy tylko o zupełnym dyletanctwie i braku poczucia jedności z c a ł y m naszym Ratowniczym światkiem.
Natomiast ja ze swej strony składam serdeczne gratulacje pierwszej i ostatniej ekipom biorącym udział w Mistrzostwach bo tak na prawdę to nie chodzi o miejsca jakie kto zajmuje,a właśnie o możliwość poznania się i wspólnej zawodowej integracji.
Pozdrawiam.

Najlepsi niech będą przygotowani na najgorsze !

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2009/02/03 06:05 #1827 przez Aneczka
Witam
zgadzam się z ricko1st gratulacje należą się wszystkim niezależnie od miejsca, sam fakt wzięcia udziału w takich zawodach jest już osiągnięciem więc GRATULACJE DLA WSZYSTKICH RATOWNIKÓW I KIEROWCÓW BIORĄCYCH UDZIAŁ W TYCH MISTRZOSTWACH.....

[img size=150][/img]

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2009/02/03 14:10 - 2009/02/03 16:03 #1829 przez Tytus
ricko1st . Zgadzam się z Tobą w zupełności , jeżeli chodzi o miejsca w klasyfikacjach . Nie jest ważne , które miejsce się zajmuje na takich wspaniałych Mistrzostwach , ale skoro się już jest od początku , kiedy te Zawody Ratownictwa powstały czy letnie , czy zimowe , i jeździ ta sama ekipa i robi przysłowiową ,, kaszanę \" , to wybacz , my z naszej Stacji nie tolerujemy czegoś takiego , więc poprosiliśmy kierownika , aby zmienił załogę , to uparł się , że pojadą ci sami którzy jeżdżą przez kilka lat , za wyjątkiem GRZECHRAT-a .Uważam , że jest to nie w porządku , ponieważ nie daje się szansy innym Ratownikom Medycznym , którzy są również dobrzy . Nie widziałem złych Ratowników Medycznych w WSPR SZCZECIN filia KOŁOBRZEG , ale z tej szansy nie mogą skorzystać . karoll35 jest jedną z Przyjaciółek , Ratownika Medycznego i za razem długoletniego zawodowego kierowcy , który od początku bierze udział w tych Zawodach Ratownictwa i dlatego się trochę unosi i świadomie , czy nie , stara się OBRAŻAĆ Ratowników z Kołobrzegu . My wiemy , że jest ciężko na takich Mistrzostwach , pomijając już przekręty sędziów , ale bez ,, jaj \" , jeździć kilka lat na takie Zawody i uzyskiwać jedne z ostatnich miejsc , to ABSURD !!! . Każdy z nas trzymał kciuki za swoją załogę , a załoga niestety , po raz kolejny nie spisała się .JESTEŚMY ZAWIEDZENI !!! . Pozdrawiam Serdecznie wszystkich Ratowników i biorących udział na tej stronce . POZOSTAŁYM ZAWODNIKOM Z TYCH MISTRZOSTW WIELKIE BRAWA .
Załączniki:

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Moderatorzy: Ania82ricko1stmangus
Czas generowania strony: 0.380 s.

Ostatnie posty Forum Ratownik-med.pl

    • arekpawel3 Avatar
    • Opinie na temat nowego kierunku studiów podyplomow...
    • Witajcie,prowadzę obecnie projekt badawczy, którego celem jest określić zapotrzebowanie na nowy kierunek studiów- fizjolog sportowy. Uczelnia poprosiła o zebranie wypowiedzi także od ratowników medycznych. Otóż ratownicy posiadają wiedzę nt fizjologii organizmu, a być może w tym gronie są osoby interesujące się sportem lub chcące pogłębiać wiedzę w tym zakresie.W związku z tym zwracam się z prośbą o podzielenie się...
    • W Edukacja, doskonalenie zawodowe / Uczelnie medyczne
    • 2023/12/05 09:41
    • ladybird23 Avatar
    • uprawnienia
    • Witam, mam pytanie dotyczące uprawnień. Otóż, jeśli ktoś skończył ratownictwo ponad 13 lat temu, nigdy nie pracował w zawodzie ratownika, zmienił zupełnie branżę, nie przechodził żadnych przeszkoleń w temacie ratownictwa itd to czy może np prowadzić kursy pierwszej pomocy, zabezpieczać imorezy jako ratownik? Będąc na etacie w zupełnie innej branży i nie mając zatrudnienia w żadnej placówce zdrowia itd
    • W Państwowe Ratownictwo Medyczne / Dyskusja ogólna (PRM)
    • 2023/10/30 12:39
    • Macias Avatar
    • Ratownik nie aktywny zawodowo
    • Podepnę się pod temat. Uzyskałem prawo do wykonywania zawodu w 2015 roku i od tamtej pory czynnie nie pracowałem w zawodzie za wyjątkiem pandemii, gdzie pobierałem próbki od pacjentów w mobilnym zespole. Teraz zastanawiam się nad powrotem do zawodu. Jak ugryźć temat? Czytałem, że potrzebny jest kurs trwający 6 miesięcy. Wiecie może jak ugryźć temat? 
    • W Ratownictwo Medyczne / Kwalifikowana PP, Pierwsza Pomoc
    • 2023/10/13 21:31
    • MichałS97 Avatar
    • Staż na bloku ?
    • Witam Myślałem ostatnio nad miejsce w którym moglbym się porządnie nauczyć intubacji. Stąd pytanie czy ma ktoś doświadczenie w pracy/stażu na bloku? Czy jest to wogóle możliwe dla rm ? Z góry dziękuję za odpowiedź 
    • W Medycyna Ratunkowa / Medyczne czynności ratunkowe
    • 2023/09/17 21:29

Więcej tematów »

 

Don't have an account yet? Register Now!

Sign in to your account