Cud narodzin!!

Więcej
2008/11/18 10:59 - 2008/11/18 11:06 #1541 przez Tytus
Replied by Tytus on topic Odp.:Cud narodzin!!
Witam Cię ricko st1 , niestety , jestem już tylko Ratownikiem wirtualnym , ponieważ na wiek który posiadam , nie mam możliwości uczestnictwa w wyjazdach Ratowniczych , sporadycznie , ale to sporadycznie biorę udział jeszcze w przetransportowaniu pacjentów do szpitala od lekarzy rodzinnych , co nie oznacza , że nie biorę czynnego udziału w życiu Ratownictwa . Interesuję się tą dziedziną od roku 1976 i tak mi zostało , medycyna jest można powiedzieć moja pasją i nie przestanę się nią zajmować tak bez powodu , myślę również , że zostało mi to we krwi . Jak wszyscy zresztą zauważyli , biorę czynny udział w tej stronce Ratownika Medycznego , stworzonej przez Piotrusia Bartnickiego i świetnie sobie radzę , poza tym długoletnia praktyka mi pomogła w osiągnięciu wiedzy medycznej . Wam Życzę tych samych sukcesów i jeszcze większych , zostaję z Wami i jedźmy dalej ze stronką , bo można dowiedzieć się z niej dużo i można również dużo przekazać młodym Ratownikom Medycznym , co na pewno się im należy i przyda . Łączę Pozdrowienia Wszystkim użytkownikom tej stronki .

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2008/11/19 11:53 #1551 przez ricko1st
Replied by ricko1st on topic Odp.:Cud narodzin!!
Witam!
Ojej \"dziadek\" się znalazł.
Tytusku Ratownikiem Medycznym zostaje się na całe życie i nie ważne czy się ma lat ...naście czy ...dziesiąt !
Zawsze liczymy na Twoje porady gdyż Ratowników z takim doświadczeniem to \"ze świecą szukać\".
Na koniec życzę Ci dużo cierpliwości w udzielaniu tych ratowniczych porad na tej Naszej Ratowniczej stronce.
Pozdrawiam.

Najlepsi niech będą przygotowani na najgorsze !

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2008/11/19 15:03 - 2008/11/19 15:13 #1553 przez Tytus
Replied by Tytus on topic Odp.:Cud narodzin!!
Witam rickost1 , dzięki stary druhu tej Pięknej stronki , człowiek czasem jest omylny , a zwłaszcza kiedy nie pracuje się w zespole już drugi rok , ale zawsze się pocieszam , że potrafię czytać książki , które mi pomagają być na bieżąco z medycyną ratunkową , czytuje je oczywiście nocami w pracy , w główce też coś zostało , ale są teraz inne procedury i trzeba czytać zawsze coś nowego , bardziej świeżego , poza tym pracuję z ludźmi , którzy są na bieżąco z medycyną ratunkową i często rozmawiamy w stacji pogotowia na te tematy .Lekarze również się mylą i to bardzo często , gdzie ich pomyłki kosztuje nie kiedy życie ludzkie . Mam nadzieję , że jak się ja pomylę na stronce , to zawsze mnie ktoś poprawi , nie ma ludzi idealnych , a zwłaszcza w moim wieku 57-lat . Łącze Pozdrowienia jak również wszystkim Użytkownikom tej Pięknej stronki . Przepraszam , że urządziłem sobie małą prywatę , pisząc do Rickost1 , jeszcze raz przepraszam .
Załączniki:

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2008/11/19 18:13 #1555 przez ricko1st
Replied by ricko1st on topic Odp.:Cud narodzin!!
Witam!
Znasz Waćpan takie powiedzenie: \"Pomyłek nie popełnia tylko ten co nic nie robi\"?
Dlatego Nasze zespoły są co najmniej trzyosobowe łatwiej wtedy jest uniknąć pomyłek, oby nie zdarzały się nigdy no ale jesteśmy tylko ludźmi i \"wpadki\" mogą się trafić.
Pozdrawiam.

Najlepsi niech będą przygotowani na najgorsze !

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2008/11/20 09:36 - 2008/11/26 06:21 #1557 przez Tytus
Replied by Tytus on topic Odp.:Cud narodzin!!
Witam rickost1 , będę musiał sam sobie zastosować tlenoterapie , z powodu ospałości , zmęczenia poczuciem braku sił spadkiem sprawności intelektualnej i koncentracji oraz psychicznym wyczerpaniem . Nie kiedy jestem już wyczerpany pracą , o myśleniu nie będę pisał , bo nie ja jestem od tego jak już dawno zauważyłem . Masz ricko rację , że ,, nie myli się tylko ten , co nic nie robi \" . Pozdrawiam Cię Serdecznie jak również wszystkich użytkowników tej stronki.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2009/08/21 11:52 #2326 przez Delirka
Replied by Delirka on topic O:Cud narodzin!!-jak z przygotowaniem ?
A jam mam pytanie -jak szkoły ratownicze -też uczelnie wyższe ,przygotowują do odebrania porodu w praktyce / :) Czy wy przybywając do porodu nagłego mieliście jakieś przygotowanie np na porodówce :)
Czy po prostu "byłb to pierwszy raz " w sensie dosłownym ,ewentualnie poparty wiedzą ksiażkową ? :blush:
Pozdrowienia .

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Moderatorzy: Ania82ricko1stmangus
Czas generowania strony: 0.313 s.

Ostatnie posty Forum Ratownik-med.pl

    • arekpawel3 Avatar
    • Opinie na temat nowego kierunku studiów podyplomow...
    • Witajcie,prowadzę obecnie projekt badawczy, którego celem jest określić zapotrzebowanie na nowy kierunek studiów- fizjolog sportowy. Uczelnia poprosiła o zebranie wypowiedzi także od ratowników medycznych. Otóż ratownicy posiadają wiedzę nt fizjologii organizmu, a być może w tym gronie są osoby interesujące się sportem lub chcące pogłębiać wiedzę w tym zakresie.W związku z tym zwracam się z prośbą o podzielenie się...
    • W Edukacja, doskonalenie zawodowe / Uczelnie medyczne
    • 2023/12/05 09:41
    • ladybird23 Avatar
    • uprawnienia
    • Witam, mam pytanie dotyczące uprawnień. Otóż, jeśli ktoś skończył ratownictwo ponad 13 lat temu, nigdy nie pracował w zawodzie ratownika, zmienił zupełnie branżę, nie przechodził żadnych przeszkoleń w temacie ratownictwa itd to czy może np prowadzić kursy pierwszej pomocy, zabezpieczać imorezy jako ratownik? Będąc na etacie w zupełnie innej branży i nie mając zatrudnienia w żadnej placówce zdrowia itd
    • W Państwowe Ratownictwo Medyczne / Dyskusja ogólna (PRM)
    • 2023/10/30 12:39
    • Macias Avatar
    • Ratownik nie aktywny zawodowo
    • Podepnę się pod temat. Uzyskałem prawo do wykonywania zawodu w 2015 roku i od tamtej pory czynnie nie pracowałem w zawodzie za wyjątkiem pandemii, gdzie pobierałem próbki od pacjentów w mobilnym zespole. Teraz zastanawiam się nad powrotem do zawodu. Jak ugryźć temat? Czytałem, że potrzebny jest kurs trwający 6 miesięcy. Wiecie może jak ugryźć temat? 
    • W Ratownictwo Medyczne / Kwalifikowana PP, Pierwsza Pomoc
    • 2023/10/13 21:31
    • MichałS97 Avatar
    • Staż na bloku ?
    • Witam Myślałem ostatnio nad miejsce w którym moglbym się porządnie nauczyć intubacji. Stąd pytanie czy ma ktoś doświadczenie w pracy/stażu na bloku? Czy jest to wogóle możliwe dla rm ? Z góry dziękuję za odpowiedź 
    • W Medycyna Ratunkowa / Medyczne czynności ratunkowe
    • 2023/09/17 21:29

Więcej tematów »

 

Don't have an account yet? Register Now!

Sign in to your account