Zaloguj
x
x
Zarejestruj
x

Informacja

Drodzy Użytkownicy, zanim napiszecie cokolwiek zapoznajcie się z REGULAMIN -em Forum. Zakładając nowy temat upewnijcie się czy już taki sam lub podobny nie został założony wcześniej. Jeżeli znaleźliście podobny temat, ale nie ma tam precyzyjnej odpowiedzi, dopiszcie nowy post precyzując pytanie. Prosimy nie zwracać się z pytaniami dotyczącymi tematyki Forum bezpośrednio do mnie lub do Moderatorów, proszę korzystać i pytać na Forum ( do tego zostało stworzone ). Pisząc na Forum włączają się do dyskusji pozostali Użytkownicy którzy przecież mogą mieć podobny problem.
Wszystkich użytkowników prosimy o aktualizacje swoich profili w forum i uzupełnienie podpisów (sygnatur).
FAQ - Skorzystaj z poniższych instrukcji:
>> FUNKCJONALNE I PRZEJRZYSTE POSTY, FORMATOWANIE I EDYCJA TEKSTU
>> PODPIS, SYGNATURA NA FORUM, AKTUALIZACJA I EDYCJA PROFILU

Jak zainwestować pieniądze?

Więcej
2017/11/23 22:53 #12829 przez Majkel
Majkel stworzył temat: Jak zainwestować pieniądze?
Czy ktoś z Was interesuje się inwestowanie? chodzi mi konkretnie o inwestycję w fundusze inwestycyjne, ponieważ mam trochę wolnych środków i chciałbym je pomnożyć. Zdaje sobie sprawę, że inwestycja w nieruchomość daje dużo większy zwrot z inwestycji, no ale niestety tych środków nie jest na tyle, żeby kupić jakąś nieruchomość :) Znalazłem taką propozycję inwestycji w DB https://www.eliteprivatebanking.pl/#/pomnazanie-majatku/oferta-inwestycyjnahttps://www.eliteprivatebanking.pl/#/pomnazanie-majatku/oferta-inwestycyjna i wydaje się to być ciekawa opcja, zważywszy, że lokata ma bardzo niskie oprocentowanie. Nigdy jednak nie miałem do czynienia z żadnymi funduszami, więc w zasadzie nie wiem ile tak naprawdę można na tym zarobić, dlatego też chciałem się Was zapytać, czy warto oraz czy inwestycja ta jest obarczona dużym ryzykiem.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Moderatorzy: Ania82ricko1stmangus
Czas generowania strony: 0.139 s.

Don't have an account yet? Register Now!

Sign in to your account