Zaloguj
x
x
Zarejestruj
x

Informacja

Drodzy Użytkownicy, zanim napiszecie cokolwiek zapoznajcie się z REGULAMIN -em Forum. Zakładając nowy temat upewnijcie się czy już taki sam lub podobny nie został założony wcześniej. Jeżeli znaleźliście podobny temat, ale nie ma tam precyzyjnej odpowiedzi, dopiszcie nowy post precyzując pytanie. Prosimy nie zwracać się z pytaniami dotyczącymi tematyki Forum bezpośrednio do mnie lub do Moderatorów, proszę korzystać i pytać na Forum ( do tego zostało stworzone ). Pisząc na Forum włączają się do dyskusji pozostali Użytkownicy którzy przecież mogą mieć podobny problem.
Wszystkich użytkowników prosimy o aktualizacje swoich profili w forum i uzupełnienie podpisów (sygnatur).
FAQ - Skorzystaj z poniższych instrukcji:
>> FUNKCJONALNE I PRZEJRZYSTE POSTY, FORMATOWANIE I EDYCJA TEKSTU
>> PODPIS, SYGNATURA NA FORUM, AKTUALIZACJA I EDYCJA PROFILU

Wybór studiów

Więcej
2016/08/25 21:51 #12458 przez Majkel
Majkel stworzył temat: Wybór studiów
Potrzebuję Waszej porady, chodzi mi o to jaką uczelnie obecnie najlepiej wybrać? Rozważam jakaś politechnikę, ale szczerze mówiąc jakoś średnio mnie to wszystko interesuje i nie wiem, czy byłby później pożytek ze mnie, o wiele bardziej inetresuje mnie ekonomia/gospodarka i raczej bardziej skłaniam się ku jakiejś uczelni ekonomicznej. Byłem nawet na dzrzwiach otwartych na uniwersytecie ekonomicznym i bardzo mi się podobało, niestety jest obecnie mały wybór o rodzaj szkoły ekonomicznej, w zasadzie wybierać można pomiędzy Uniwerkiem a WSB i własnie co do tej drugiej uczelni chciałbym sie Was poradzić. Jak porównujecie te dwie uczelnie? Czytałem profil uczelni na www.wsb.pl/wroclaw/ i wygląda naprawdę bardzo zachęcająco. Macie jakieś doświadczenia z tymi uczelniami? COś słyszeliście, żeby móc wiecej powiedzieć?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2016/09/26 16:51 #12473 przez wera
wera odpowiedział w temacie: Odp: Wybór studiów
to jest forum ratownictwa medycznego więc nie wiem czy znajdziesz to jakiś byłych studentów WSB

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Moderatorzy: Ania82ricko1stmangus
Czas generowania strony: 0.061 s.

Ostatnie posty Forum Ratownik-med.pl

Więcej tematów »

Don't have an account yet? Register Now!

Sign in to your account