Forum Ratownik-med.pl jest już mobilne!

Więcej
2012/12/13 08:09 #8523 przez Pawełek
Replied by Pawełek on topic Odp: Forum Ratownik-med.pl jest już mobilne!
Cześć.
Od wczoraj mam tapatalk w wersji pro, trzeba przyznać, że całkiem przyjemnie korzysta się z forum. Do tego stopnia, że zdecydowałem się zarejestrować, a nie być tylko gościem forum :-)
Pozdr

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2012/12/13 08:27 #8524 przez dyspozytor
Replied by dyspozytor on topic Odp: Forum Ratownik-med.pl jest już mobilne!
Witam,

Cieszę się, że działa :lol: Pewnie za jakiś czas więcej osób doceni tą funkcjonalność. Sam również dopiero na naszym forum miałem okazje z tego skorzystać. Nawet przy wolnym necie działa sprawnie.

Wszystkich niezdecydowanych zachęcam do TapaTalk ;)

Wysłane z mojego GT-I9001 za pomocą Tapatalk


Zachodniopomorskie Ratownictwo Medyczne
Wiktoria Julia
Plik załącznika:

www.ratownik-med.pl
www.eskumed.pl
www.karetki.ratownik-med.pl
www.sklep.ratownik-med.pl

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2012/12/13 10:38 #8526 przez Danielo85
Replied by Danielo85 on topic Odp: Forum Ratownik-med.pl jest już mobilne!
Fajnie sprawdzają się również funkcje programu takie jak podziękowanie, możliwość moderowania przez moderatorów, wstawianie załączników itp.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2012/12/13 15:52 #8532 przez Ania82
Po troszkę dłuższej obserwacji Convo u mnie w tel się niezbyt sprawdza. Można przejrzeć forum, można napisać post, ale nie można zrobić nic więcej, nie ma żadnego menu, woła o płatną wersję. Nie mówiąc już o moderowaniu czy odczytaniu PW. U mnie jest też problem z odświeżaniem tematów- np. ten temat kończy się u mnie na moim ostatnim poście.
Póki co na razie nie zachęca do dalszej zabawy, ale może jeszcze ktoś inny się wypowie, bo może to coś u mnie z tel jest (dosyć mocno doświadczany przeze mnie i moje dziecię ;) )
Pozdrawiam.

"Pesymista widzi ciemny tunel, optymista widzi światełko w tunelu, realista widzi pociąg, maszynista widzi 3 debili na torach..."

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2012/12/14 07:09 #8535 przez dyspozytor
Replied by dyspozytor on topic Odp: Forum Ratownik-med.pl jest już mobilne!
Witam,

Dzięki za opinie. Faktycznie Convo wypada bardzo ubogo w porównaniu z Tapatalk. Niestety to już standard, że w pełni funkcjonalne są tylko te płatne aplikacje. Myślę jednak, że dla zwykłego użytkownika forum, Convo może być jakąś alternatywą. Dla Moderatora niezbędny jest jednak Tapatalk. Być może ktoś zna jeszcze inne aplikacje które obsługują ten system, czekam na inne opinie.


Zachodniopomorskie Ratownictwo Medyczne
Wiktoria Julia
Plik załącznika:

www.ratownik-med.pl
www.eskumed.pl
www.karetki.ratownik-med.pl
www.sklep.ratownik-med.pl

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2012/12/14 09:41 #8537 przez Ania82
Tu wersja bezpłatna jest bardzo mocno okrojona. ;) Ale dla kogoś, kto chce tylko poczytać, ewentualnie coś czasem napisać- jak najbardziej OK, prosta w obsłudze i czytelna. Jeden minus to brak dostępu do profilu a co za tym idzie do PW. :)

"Pesymista widzi ciemny tunel, optymista widzi światełko w tunelu, realista widzi pociąg, maszynista widzi 3 debili na torach..."

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Czas generowania strony: 0.175 s.

Ostatnie posty Forum Ratownik-med.pl

    • arekpawel3 Avatar
    • Opinie na temat nowego kierunku studiów podyplomow...
    • Witajcie,prowadzę obecnie projekt badawczy, którego celem jest określić zapotrzebowanie na nowy kierunek studiów- fizjolog sportowy. Uczelnia poprosiła o zebranie wypowiedzi także od ratowników medycznych. Otóż ratownicy posiadają wiedzę nt fizjologii organizmu, a być może w tym gronie są osoby interesujące się sportem lub chcące pogłębiać wiedzę w tym zakresie.W związku z tym zwracam się z prośbą o podzielenie się...
    • W Edukacja, doskonalenie zawodowe / Uczelnie medyczne
    • 2023/12/05 09:41
    • ladybird23 Avatar
    • uprawnienia
    • Witam, mam pytanie dotyczące uprawnień. Otóż, jeśli ktoś skończył ratownictwo ponad 13 lat temu, nigdy nie pracował w zawodzie ratownika, zmienił zupełnie branżę, nie przechodził żadnych przeszkoleń w temacie ratownictwa itd to czy może np prowadzić kursy pierwszej pomocy, zabezpieczać imorezy jako ratownik? Będąc na etacie w zupełnie innej branży i nie mając zatrudnienia w żadnej placówce zdrowia itd
    • W Państwowe Ratownictwo Medyczne / Dyskusja ogólna (PRM)
    • 2023/10/30 12:39
    • Macias Avatar
    • Ratownik nie aktywny zawodowo
    • Podepnę się pod temat. Uzyskałem prawo do wykonywania zawodu w 2015 roku i od tamtej pory czynnie nie pracowałem w zawodzie za wyjątkiem pandemii, gdzie pobierałem próbki od pacjentów w mobilnym zespole. Teraz zastanawiam się nad powrotem do zawodu. Jak ugryźć temat? Czytałem, że potrzebny jest kurs trwający 6 miesięcy. Wiecie może jak ugryźć temat? 
    • W Ratownictwo Medyczne / Kwalifikowana PP, Pierwsza Pomoc
    • 2023/10/13 21:31
    • MichałS97 Avatar
    • Staż na bloku ?
    • Witam Myślałem ostatnio nad miejsce w którym moglbym się porządnie nauczyć intubacji. Stąd pytanie czy ma ktoś doświadczenie w pracy/stażu na bloku? Czy jest to wogóle możliwe dla rm ? Z góry dziękuję za odpowiedź 
    • W Medycyna Ratunkowa / Medyczne czynności ratunkowe
    • 2023/09/17 21:29

Więcej tematów »

 

Don't have an account yet? Register Now!

Sign in to your account