Zaloguj
x
x
Zarejestruj
x

Informacja

Drodzy Użytkownicy, zanim napiszecie cokolwiek zapoznajcie się z REGULAMIN -em Forum. Zakładając nowy temat upewnijcie się czy już taki sam lub podobny nie został założony wcześniej. Jeżeli znaleźliście podobny temat, ale nie ma tam precyzyjnej odpowiedzi, dopiszcie nowy post precyzując pytanie. Prosimy nie zwracać się z pytaniami dotyczącymi tematyki Forum bezpośrednio do mnie lub do Moderatorów, proszę korzystać i pytać na Forum ( do tego zostało stworzone ). Pisząc na Forum włączają się do dyskusji pozostali Użytkownicy którzy przecież mogą mieć podobny problem.
Wszystkich użytkowników prosimy o aktualizacje swoich profili w forum i uzupełnienie podpisów (sygnatur).
FAQ - Skorzystaj z poniższych instrukcji:
>> FUNKCJONALNE I PRZEJRZYSTE POSTY, FORMATOWANIE I EDYCJA TEKSTU
>> PODPIS, SYGNATURA NA FORUM, AKTUALIZACJA I EDYCJA PROFILU

Podpis, sygnatura na forum - FAQ

Więcej
2010/06/09 07:28 #3294 przez dyspozytor
dyspozytor stworzył temat: Podpis, sygnatura na forum - FAQ
Witam,

W ostatnim czasie padło zapytanie:

"Bardzo proszę o instrukcję jak złożyć podpis tu na forum bo w regulaminie nie pisze jak to zrobić ,a może ja nie uważnie czytałam "

Faktycznie widzę, że sporo osób ma problem z uporządkowaniem swoich profili ;) Poniżej instrukcja stworzenia własnej sygnatury podpisu:

Sygnatura, podpis - FAQ

Otwieramy www.ratownik-med.pl :laugh:

Panel logowania ( zaloguj się ) >> Edytuj profil >> Forum >> Sygnatura ( w polu Sygnatura wpisz swój tekst, podpis, sentencje. Dodatkowo możesz też zamieszczać elementy kodu BBC np. jakąś grafikę, suwak
[img]http://signatures.mylivesignature.com/54487/235/010E1D5E665176DAE0F54ACAE2BA01B0.png[/img]<<- MOJA PIĘKNA SYGNATURA
->> co wygląda tak ->> <<- MOJA PIĘKNA SYGNATURA. Jak wszystko już poustawiane ... ) >> Aktualizuj

Brawo :woohoo: Masz już swoją ( mojej proszę nie wykorzystywać ;) ) Sygnaturę, a czerwona pieczątka zniknęła ;)

Wszystkie niejasności zgłaszać tutaj, watek będzie aktualizowany :)
Pozdrawiam

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2010/06/09 13:59 #3300 przez IWONA7913
IWONA7913 odpowiedział w temacie: O:Podpis, sygnatura na forum - FAQ
Dziękuję bardzo za pomoc!!!

"W życiu bowiem istnieją rzeczy, o które warto walczyć do samego końca"

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Czas generowania strony: 0.968 s.

Ostatnie posty Forum Ratownik-med.pl

Więcej tematów »

Don't have an account yet? Register Now!

Sign in to your account