Zaloguj
x
x
Zarejestruj
x

Informacja

Drodzy Użytkownicy, zanim napiszecie cokolwiek zapoznajcie się z REGULAMIN -em Forum. Zakładając nowy temat upewnijcie się czy już taki sam lub podobny nie został założony wcześniej. Jeżeli znaleźliście podobny temat, ale nie ma tam precyzyjnej odpowiedzi, dopiszcie nowy post precyzując pytanie. Prosimy nie zwracać się z pytaniami dotyczącymi tematyki Forum bezpośrednio do mnie lub do Moderatorów, proszę korzystać i pytać na Forum ( do tego zostało stworzone ). Pisząc na Forum włączają się do dyskusji pozostali Użytkownicy którzy przecież mogą mieć podobny problem.
Wszystkich użytkowników prosimy o aktualizacje swoich profili w forum i uzupełnienie podpisów (sygnatur).
FAQ - Skorzystaj z poniższych instrukcji:
>> FUNKCJONALNE I PRZEJRZYSTE POSTY, FORMATOWANIE I EDYCJA TEKSTU
>> PODPIS, SYGNATURA NA FORUM, AKTUALIZACJA I EDYCJA PROFILU

Wstrząs

Więcej
2012/12/13 07:37 #8520 przez gosiack
gosiack odpowiedział w temacie: Odp: Wstrząs
Dziękuję bardzo. Będę naprawdę wdzięczna. Można napisać do mnie również na maila Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2013/01/08 08:27 #8735 przez gosiack
Witam!
Mam pytanie odnośnie Waszej codziennej pracy. Na miejscu zdarzenia, np. wypadku diagnozujecie wstrząs? Chodzi mi o to czy w dokumentacji jest jasno napisane że zdiagnozowano wstrząs hipowolemiczny czy inny?
Może dla niektórych wyda sie to pytanie śmieszne ale zaznaczam, że ja nie pracuję w ratownictwie.

Do swoich prac jakie użyliście metody badawcze?

Więcej
2013/01/10 21:45 - 2013/01/10 21:48 #8781 przez Patryk
Patryk odpowiedział w temacie: Odp: Wstrząs
Wzrok, ciśnieniomierz, defibrylator. :)
Czasem wystarczy spojrzeć na pacjenta, żeby coś takiego wyczuć. Często taki pacjent jest: blady, spocony, szybko oddycha, ma niskie ciśnienie, szybką akcje serca, zimne kończyny, często słabo lub wcale niewyczuwalny puls na tętnicach obwodowych, zapadnięte żyły, .. , .. , ..

Więcej
2013/01/11 13:57 #8783 przez gosiack
dzięki za odpowiedź.
Pytając o metody badawcze miałam na mysli o te jakich użyliście w swoich pracach licencjackich, magisterskich. Czy ktoś opisując konkretne przypadki posłuzył sie wywiadem, czy ankietą..... czy inną metoda?

Więcej
2013/09/18 16:24 #9443 przez Bartas
Bartas odpowiedział w temacie: Odp: Wstrząs
Minelo pare miesiecy od tematu i ciekaw jestem jak poszlo z pisaniem pracy ? Jaki efekt ? :)) Pozdrawiam !!!!

Czas generowania strony: 0.070 s.

Ostatnie posty Forum Ratownik-med.pl

Więcej tematów »

Don't have an account yet? Register Now!

Sign in to your account