Zaloguj
x
x
Zarejestruj
x

Informacja

Drodzy Użytkownicy, zanim napiszecie cokolwiek zapoznajcie się z REGULAMIN -em Forum. Zakładając nowy temat upewnijcie się czy już taki sam lub podobny nie został założony wcześniej.

Wstrząs

Więcej
2012/12/11 20:08 #8510 przez tomek0612
Odp: Wstrząs
Cześć
Musisz sprecyzować co chciałabyś, żebyśmy napisali. Wymień najlepiej od myślników, czy interesuję cię postępowanie ratownicze, czy farmakologia stosowana we wstrząsach. Napisz czy możesz umieścić w pracy leki które ratownik może stosować na polecenie lekarza (np. dopamina czy dobutamina), czy musisz w postępowaniu zawrzeć tylko farmakologie dostępną dla ratownika medycznego w samodzielnym działaniu. Czy mamy opisać ci tylko przypadki czy również postępowanie.
Jak sprecyzujesz na pewno ktoś napisze ci coś ciekawego.
Pozdrawiam
tomek0612
COM_KUNENA_THANKYOU: gosiack

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2012/12/12 09:39 #8511 przez gosiack
Potrzebuję do tej pracy konkretnych przypadków.
-krótki opis(płeć, wiek)
-objawy
-okoliczności powstania wstrząsu
-postępowanie ratownika (podstawowe czynności takie jak opatrzenie ran, ułożenie w pozycji bezpiecznej itp.)
-jakie leki podano pacjentowi
-jaki wpływ miało postępowanie ratownika medycznego na późniejsze leczenie i powrót do zdrowia

Dziękuję za podpowiedź. Pozdrawiam

Więcej
2012/12/12 10:58 #8513 przez dyspozytor
Witam,

Szkoda, że nie napisałaś co już Tobie udało się zrobić w tym temacie i z czym masz największy problem. Wątpię żeby ktoś napisał całą pracę.

Wysłane z mojego GT-I9001 za pomocą Tapatalk

Więcej
2012/12/12 12:05 #8514 przez gosiack
Ja nie chcę żeby ktoś z mnie napisał pracę. Poprosiłam o pomoc w zebraniu materiałów do napisania rozdziału badawczego. Nie pracuję w ratownictwie więc niestety nie mam dostępu do tego typu danych.

Więcej
2012/12/12 15:19 - 2012/12/12 15:28 #8517 przez tomek0612
Ok. Postaram się jeszcze dzisiaj a jak nie to jutro, znaleźć w pamięci z tego roku takie przypadki. ale trochę mi to zajmie.
Mam nadzieje że inni też opiszą przeżyte :) przypadki.

Więcej
2012/12/13 07:37 #8520 przez gosiack
Dziękuję bardzo. Będę naprawdę wdzięczna. Można napisać do mnie również na maila Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Ostatnie posty Forum Ratownik-med.pl

Więcej tematów »

Don't have an account yet? Register Now!

Sign in to your account