Zaloguj
x
x
Zarejestruj
x

GPS: System Monitorowania Ambulansów

Więcej
2008/12/30 21:29 #1722 przez Ania82
Odp.:GPS: System Monitorowania Ambulansów
mangus Wiem, że to się- niestety- zdarza i zgadzam się z Tobą całkowicie. Swoją drogą uważam takie zachowanie za totalne nieporozumienie.
Jednak miałam taką przykrą sytuację kiedyś i uważam, że taki system jest przydatny i to nie tylko z tego powodu.
Z drugiej jednak strony, przez taki system człowiek może być"osaczony" przez zwierzchników.
Pozdrawiam.

"Pesymista widzi ciemny tunel, optymista widzi światełko w tunelu, realista widzi pociąg, maszynista widzi 3 debili na torach..."

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2009/01/01 16:22 #1729 przez Tytus
WITAM WSZYSTKICH , BYŁEM NA ZEBRANIU M.IN. Z DYREKTOREM W SZCZECINIE I ZAPYTAŁEM SIĘ , PO CO TO KOMU POTRZEBNE ? , I CZY NIE JEST TO INWIGILACJA ZESPOŁÓW WYJAZDOWYCH ? - ODPOWIEDŹ PADŁA Z UST PANA DYREKTORA , ŻE TAK !!! . POWIEDZIAŁ RÓWNIEŻ , ŻE BĘDZIE WIADOMO GDZIE PORUSZA SIĘ KARETKA , ILE SPALIŁ KIEROWCA PALIWA ADEKWATNIE DO ILOŚCI KILOMETRÓW , POZA TYM WIADOMO BĘDZIE JAKĄ PRĘDKOŚCIĄ JEDZIE KARETKA DO PRZYPADKU NA ŚWIATŁACH I DŹWIĘKU . PRAKTYCZNIE POWTÓRZYŁEM TO SAMO CO DYSPOZYTOR - PIOTRUŚ , ALE TO SŁYSZAŁEM DODATKOWO Z UST DYREKTORA . RODZI SIĘ NAM NOWY PROBLEM Z TYM ZWIĄZANY , BO JAK ZAŁOŻĄ CPR-y , TO NIE KTÓRE STACJE RATOWNICTWA MEDYCZNEGO , POZBĘDĄ SIĘ DYSPOZYTORÓW , A TO JUŻ JEST NA PRAWDĘ PROBLEM !!! . ŁĄCZĘ POZDROWIENIA

Więcej
2009/04/03 17:24 #1951 przez ricko1st
Witam!
Tytusku niepotrzebnie się martwisz.
Centra Powiadamiania Ratunkowego istnieć będą i dyspozytorzy też.
W końcu ktoś musi odebrać wezwanie i wysłać właściwy zespół wyjazdowy.
Terminale potocznie zwane \"statusami\" są swoistym \"d...chronem\" zespołu potwierdzającym jedynie czas dojazdu,udzielania pomocy itp.
Nie jest to jakaś forma inwigilacji pracowników.
W \"moim\" pogotowiu system działa i nikt nie ma o to pretensji,a wręcz przeciwnie kilka razy \"utarł noska\" roszczeniowym delikwentom,że niby \"...karetka za długo jechała...\"
Pozdrawiam

Najlepsi niech będą przygotowani na najgorsze !

Więcej
2009/04/04 06:57 #1952 przez marcin1975rm
Zważywszy na niezwykle nieprzychylne nam media i pretensjonalność obywateli rzeczywiście GPS jest dla nas swoistym tyłkochronem jak słusznie zauważyli koledzy.Oczywiście pod warunkiem,że nie mam rzeczywiście nic na sumieniu :P

Wirtualnej intubacji zdecydowane nie!!!

Ostatnie posty Forum Ratownik-med.pl

• serial Avatar
    • serial
    • Witajcie! jestem scenarzystą i reżyserem i razem ze współscenarzystką poszukujemy do anonimowych rozmów osoby chętne na zwierzenia ze swojej pracy i życia w pogotowiu przed rokiem 2002. Chcemy pokazać m in jak ciężka to praca i jak postrzeganie jej przez ludzi nie zawsze jest sprawiedliwe. Miła atmosfera rozmowy w pakiecie :) Jeśli byłaby możliwość rozesłania tego ogłoszenia wśród znajomych z branży, bylibyśmy bardzo...
    • W Ratownictwo Medyczne / Ratowniczy Hyde Park
    • 2021/10/12 09:32
    • ratownikekspress Avatar
    • Jak uratować osobę topiącą się w wodzie?
    • Teraz jest taka kolejność że: 1) dzwonisz na służby 112 opisujesz sytuacji i podajesz miejsce zdarzenia. 2) jak masz możliwość to rzuć tonącemu pzedmiot, który się unosi na powierzchni wody, żeby mógł się tego złapać 3) Jak potrafisz pływać to musisz znaleźć przedmiot, który sie unosi na wodzie i dopiero z nim możesz ewentualnie do tonącego popłynąć. 4) Do tego czasu jest już szansa, że straż lub inne służby...
    • W Ratownictwo Medyczne / Kwalifikowana PP, Pierwsza Pomoc
    • 2021/09/04 13:27

Więcej tematów »

Don't have an account yet? Register Now!

Sign in to your account