odzież na praktyki

Więcej
2017/10/26 12:40 #12812 przez Rob43
Replied by Rob43 on topic odzież na praktyki
Ja zamawiałem tego typu rzeczy przez internet bo nie miałem czasu na bieganie po sklepach. Znalazłem bardzo fajny sklep i jestem z niego bardzo zadowolony. Jeśli potrzebna Ci jest dobra odzież medyczna to zerknij tutaj: www.apolonia.com.pl/odziez-medyczna/

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2017/10/28 17:14 #12815 przez adinowak91
Replied by adinowak91 on topic odzież na praktyki
Ja też nie miałem zbytnio czasu, żeby szukać czegoś w mieście, więc poszukałem w necie. Znalazłem stronę: odimed.pl/ . Spory wybór, dobrze zrobione, wygodne, nie krepują ruchów.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2017/11/02 21:38 #12820 przez boddekk
Replied by boddekk on topic odzież na praktyki
Zarówno rękawiczki, odzież medyczną w komplecie, jak i sprzęt dostarcza nam wspominana już wcześniej firma venauniformy.pl/pl/odziez-medyczna-i-kos...kosmetyczne-krotkie/ ! Jeśli ktoś prowadzi przychodnię czy gabinet to warto zapoznać się z ich ofertą, bo mają duży wybór sprzętu w dobrych cenach.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2017/11/02 21:41 #12821 przez Polarowy
Replied by Polarowy on topic odzież na praktyki
Te Wasze wszystkie wypociny to nic innego jak spamowanie na tym forum! Myślę, że moderatorzy powinni przyjąć się nic nie wnoszącemu tematowi, żaden z Was nic konkretnego nie napisał o ciuchach dla medyków, tylko sypiecie linkami jak z rękawa. Oczywiście każdy z tych linków do doskonała oferta, jak dla mnie temat do kasacji!

Pozdrawiam, Polarowy

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2018/08/22 17:56 #12918 przez wera
Replied by wera on topic odzież na praktyki
ja na praktyki odzież kupowałam w stacjonarnym sklepie medycznym. Bałam się zamówić w sklepie internetowym bo do końca nie byłam czy wybrany przeze mnie rozmiar będzie dobry w rzeczywistości. W sklepie bez problemu sobie wszystko przymierzyłam i dopasowałam odpowiedni rozmiar.
Co innego rękawiczki ochronne bo te bez problemu można kupić taniej w necie. Polecam sklep eprotect: eprotect.pl/pol_m_OCHRONA-RAK-_Rekawice-...rzyw_Latex-1906.html gdzie można w fajnych cenach kupić rękawiczki z lateksu. Pamiętam, że na praktykach akurat rękawiczki idą w bardzo dużych ilościach więc warto je kupić w dużej ilości.
Dobrze jest mieć sprawdzone miejsca gdzie można w przyszłości robić zakupy :)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2019/07/01 15:39 #12959 przez poiloi
Replied by poiloi on topic odzież na praktyki
a powiedz mi bo też stoję przed taką decyzją i nie wiem czy wybierać klasyczną odzież, czy coś trochę bardziej modnego i na czasie. Dużo sklepów teraz oferuje odzież medyczną w różnych kolorach. Czy nie będzie z tym później problemu już podczas samych praktyk?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Czas generowania strony: 0.159 s.

Ostatnie posty Forum Ratownik-med.pl

    • arekpawel3 Avatar
    • Opinie na temat nowego kierunku studiów podyplomow...
    • Witajcie,prowadzę obecnie projekt badawczy, którego celem jest określić zapotrzebowanie na nowy kierunek studiów- fizjolog sportowy. Uczelnia poprosiła o zebranie wypowiedzi także od ratowników medycznych. Otóż ratownicy posiadają wiedzę nt fizjologii organizmu, a być może w tym gronie są osoby interesujące się sportem lub chcące pogłębiać wiedzę w tym zakresie.W związku z tym zwracam się z prośbą o podzielenie się...
    • W Edukacja, doskonalenie zawodowe / Uczelnie medyczne
    • 2023/12/05 09:41
    • ladybird23 Avatar
    • uprawnienia
    • Witam, mam pytanie dotyczące uprawnień. Otóż, jeśli ktoś skończył ratownictwo ponad 13 lat temu, nigdy nie pracował w zawodzie ratownika, zmienił zupełnie branżę, nie przechodził żadnych przeszkoleń w temacie ratownictwa itd to czy może np prowadzić kursy pierwszej pomocy, zabezpieczać imorezy jako ratownik? Będąc na etacie w zupełnie innej branży i nie mając zatrudnienia w żadnej placówce zdrowia itd
    • W Państwowe Ratownictwo Medyczne / Dyskusja ogólna (PRM)
    • 2023/10/30 12:39
    • Macias Avatar
    • Ratownik nie aktywny zawodowo
    • Podepnę się pod temat. Uzyskałem prawo do wykonywania zawodu w 2015 roku i od tamtej pory czynnie nie pracowałem w zawodzie za wyjątkiem pandemii, gdzie pobierałem próbki od pacjentów w mobilnym zespole. Teraz zastanawiam się nad powrotem do zawodu. Jak ugryźć temat? Czytałem, że potrzebny jest kurs trwający 6 miesięcy. Wiecie może jak ugryźć temat? 
    • W Ratownictwo Medyczne / Kwalifikowana PP, Pierwsza Pomoc
    • 2023/10/13 21:31
    • MichałS97 Avatar
    • Staż na bloku ?
    • Witam Myślałem ostatnio nad miejsce w którym moglbym się porządnie nauczyć intubacji. Stąd pytanie czy ma ktoś doświadczenie w pracy/stażu na bloku? Czy jest to wogóle możliwe dla rm ? Z góry dziękuję za odpowiedź 
    • W Medycyna Ratunkowa / Medyczne czynności ratunkowe
    • 2023/09/17 21:29

Więcej tematów »

 

Don't have an account yet? Register Now!

Sign in to your account