Zaloguj
x
x
Zarejestruj
x

Informacja

Drodzy Użytkownicy, zanim napiszecie cokolwiek zapoznajcie się z REGULAMIN -em Forum. Zakładając nowy temat upewnijcie się czy już taki sam lub podobny nie został założony wcześniej.

odzież na praktyki

Więcej
2017/10/26 12:40 #12812 przez Rob43
odzież na praktyki
Ja zamawiałem tego typu rzeczy przez internet bo nie miałem czasu na bieganie po sklepach. Znalazłem bardzo fajny sklep i jestem z niego bardzo zadowolony. Jeśli potrzebna Ci jest dobra odzież medyczna to zerknij tutaj: https://www.apolonia.com.pl/odziez-medyczna/

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2017/10/28 17:14 #12815 przez adinowak91
odzież na praktyki
Ja też nie miałem zbytnio czasu, żeby szukać czegoś w mieście, więc poszukałem w necie. Znalazłem stronę: http://odimed.pl/ . Spory wybór, dobrze zrobione, wygodne, nie krepują ruchów.

Więcej
2017/11/02 21:38 #12820 przez boddekk
odzież na praktyki
Zarówno rękawiczki, odzież medyczną w komplecie, jak i sprzęt dostarcza nam wspominana już wcześniej firma venauniformy.pl/pl/odziez-medyczna-i-kos...kosmetyczne-krotkie/ ! Jeśli ktoś prowadzi przychodnię czy gabinet to warto zapoznać się z ich ofertą, bo mają duży wybór sprzętu w dobrych cenach.

Więcej
2017/11/02 21:41 #12821 przez Polarowy
odzież na praktyki
Te Wasze wszystkie wypociny to nic innego jak spamowanie na tym forum! Myślę, że moderatorzy powinni przyjąć się nic nie wnoszącemu tematowi, żaden z Was nic konkretnego nie napisał o ciuchach dla medyków, tylko sypiecie linkami jak z rękawa. Oczywiście każdy z tych linków do doskonała oferta, jak dla mnie temat do kasacji!

Pozdrawiam, Polarowy

Więcej
2018/08/22 17:56 #12918 przez wera
odzież na praktyki
ja na praktyki odzież kupowałam w stacjonarnym sklepie medycznym. Bałam się zamówić w sklepie internetowym bo do końca nie byłam czy wybrany przeze mnie rozmiar będzie dobry w rzeczywistości. W sklepie bez problemu sobie wszystko przymierzyłam i dopasowałam odpowiedni rozmiar.
Co innego rękawiczki ochronne bo te bez problemu można kupić taniej w necie. Polecam sklep eprotect: https://eprotect.pl/pol_m_OCHRONA-RAK-_Rekawice-gumowe-oraz-z-tworzyw_Latex-1906.html gdzie można w fajnych cenach kupić rękawiczki z lateksu. Pamiętam, że na praktykach akurat rękawiczki idą w bardzo dużych ilościach więc warto je kupić w dużej ilości.
Dobrze jest mieć sprawdzone miejsca gdzie można w przyszłości robić zakupy :)

Więcej
2019/07/01 15:39 #12959 przez poiloi
odzież na praktyki
a powiedz mi bo też stoję przed taką decyzją i nie wiem czy wybierać klasyczną odzież, czy coś trochę bardziej modnego i na czasie. Dużo sklepów teraz oferuje odzież medyczną w różnych kolorach. Czy nie będzie z tym później problemu już podczas samych praktyk?

Ostatnie posty Forum Ratownik-med.pl

Więcej tematów »

Don't have an account yet? Register Now!

Sign in to your account