Zaloguj
x
x
Zarejestruj
x

Informacja

Drodzy Użytkownicy, zanim napiszecie cokolwiek zapoznajcie się z REGULAMIN -em Forum. Zakładając nowy temat upewnijcie się czy już taki sam lub podobny nie został założony wcześniej. Jeżeli znaleźliście podobny temat, ale nie ma tam precyzyjnej odpowiedzi, dopiszcie nowy post precyzując pytanie. Prosimy nie zwracać się z pytaniami dotyczącymi tematyki Forum bezpośrednio do mnie lub do Moderatorów, proszę korzystać i pytać na Forum ( do tego zostało stworzone ). Pisząc na Forum włączają się do dyskusji pozostali Użytkownicy którzy przecież mogą mieć podobny problem.
Wszystkich użytkowników prosimy o aktualizacje swoich profili w forum i uzupełnienie podpisów (sygnatur).
FAQ - Skorzystaj z poniższych instrukcji:
>> FUNKCJONALNE I PRZEJRZYSTE POSTY, FORMATOWANIE I EDYCJA TEKSTU
>> PODPIS, SYGNATURA NA FORUM, AKTUALIZACJA I EDYCJA PROFILU

odzież na praktyki

Więcej
2014/04/04 07:40 #9873 przez kasiamango
kasiamango stworzył temat: odzież na praktyki
Hej :) szukam odzieży medycznej, gdzie można taką kupić ? znalazłam taką www.uniformix.pl/pol_m_ODZIEZ-MEDYCZNA-DAMSKA-118.html będzie się nadważ na szpitalny oddział ratunkowy ?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2014/04/06 22:50 #9877 przez szczepan
szczepan odpowiedział w temacie: Odp: odzież na praktyki
Zależy co studiujesz;)

Wysłane z mojego Nexus 4 przy użyciu Tapatalka

Więcej
2014/04/07 08:48 #9880 przez kasiamango
kasiamango odpowiedział w temacie: Odp: odzież na praktyki
ratownictwo medyczne

Więcej
2014/04/08 09:46 #9883 przez szczepan
szczepan odpowiedział w temacie: Odp: odzież na praktyki
Nie chcę być złośliwy czy coś takiego ale odpowiedź sobie na to pytanie sama, jak byś postrzegała takiego ratownika med? Bo w takim stroju widzę tylko pielegniarke

Więcej
2014/04/08 12:33 #9884 przez tm212
tm212 odpowiedział w temacie: Odp: odzież na praktyki

szczepan napisał: jak byś postrzegała takiego ratownika med? Bo w takim stroju widzę tylko pielegniarke

:laugh: :laugh: racja.., bez bojówek z 20 kieszeniami, bez kamizelki taktycznej i 20 odblasków ratownik jest źle postrzegany.. :laugh:

a na poważnie jeżeli chodzi o praktyki to często cały rocznik zamawia odzież wspólnie i dzięki temu może liczyć na ewentualnie zniżki, i przydałoby się coś bardziej uniwersalnego, pomyśl co zrobisz gdy wypadną Ci praktyki w zespołach wyjazdowych późną jesienią.. Pozdrawiam

Wysłane z mojego HP z beatsaudio przy użyciu Firefox B)

Więcej
2014/04/10 10:47 #9890 przez kasiamango
kasiamango odpowiedział w temacie: Odp: odzież na praktyki
Mamy trochę niezorganizowany rok i każdy ma załatwić to w swoim zakresie bo wszyscy się pokłócili :) ale dzięki za rady

Czas generowania strony: 0.257 s.

Don't have an account yet? Register Now!

Sign in to your account