Zaloguj
x
x
Zarejestruj
x

Ubranie

Więcej
2009/03/29 12:35 #1931 przez semiko
semiko stworzył temat: Ubranie
Witam,
jestem Pielęgniarką ze spec. na ratowniczą ..przechodzę z SORu na R i W i tu pytanie jak z ubraniami?? Dostaje się od szpitala czy trzeba kupić samemu?

A jeśli trzeba kupić to gdzie najlepiej? Jaki sklep polecacie ? :)

Jestem z Warszawy.

Pozdrawiam
Kasia

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2009/03/29 13:27 - 2009/03/29 13:28 #1932 przez shire
Odp.:Ubranie
semiko napisał:

Witam,
jestem Pielęgniarką ze spec. na ratowniczą ..przechodzę z SORu na R i W i tu pytanie jak z ubraniami?? Dostaje się od szpitala czy trzeba kupić samemu?

Trudno wprost odpowiedzieć, na tak postawione pytanie.
Jeśli jesteś zatrudniona w tym samym zakładzie na umowę o pracę, ubranie ochronne winien zapewnić Ci pracodawca. Oczywiście dopuszcza się wtym temacie odstępstwa określone w kodeksie pracy.
Jeśli jesteś zatrudniona na umowie cywilno - prawnej, ubiór roboczy kupujesz sobie sama, chyba że zapisy tej umowy stanowią inaczej.

PS. U Ciebie jeszcze jeżdżą \"R\" i \"W\"?

Ratownikiem się nie bywa, ratownikiem się jest!

Więcej
2009/03/30 19:36 #1933 przez ricko1st
shire, czy to nie wszystko jedno jak literowo oznaczone są zespoły wyjazdowe?
semiko,podaj więcej szczegółów w kwestii umowy o pracę,jeśli masz kontrakt to ciuszki kupujesz we własnym zakresie,jeśli umowa na etacie to pracodawca powinien zapewnić konieczną odzież,ale z tym różnie bywa.
Czekam na więcej konkretów.
Pozdrawiam.

Najlepsi niech będą przygotowani na najgorsze !

Więcej
2009/04/01 05:53 - 2009/05/01 22:32 #1936 przez Tytus
Witam Cię ricko1st . w zachodniopomorskim dają ubrania robocze w WSPR-ze , dali również okulary ochronne jak również latarki czołowe . Do tego kompletu brakuje jeszcze kasków ochronnych gdzie tak na prawdę Ratownikowi Medycznemu jest niezbędny , ponieważ Ratownicy jeżdżą dokładnie wszędzie gdzie czyha niebezpieczeństwo , a taki kask już ochroni jego głowę . Pozdrawiam Cię ricko 1st jak również wszystkich na stronce .
Załączniki:

Więcej
2013/03/31 21:55 #9091 przez 91daro91
Odp: Ubranie
Witam

Wiem może że to śmieszne pytanie no ale cóż, ostatnio na spodnie ratownicze wylał mi się tusz z długopisu, i powstały 3 plamki, zna ktoś jakiś skuteczny sposób aby pozbyć się tych plam po tuszu?

Pozdrawiam

Więcej
2013/04/02 08:46 #9093 przez ww61
Odp: Ubranie
Witam.Próbowałem benzyny medycznej,duża część plamy znikła ale ślad jakiś tam pozostał

Ostatnie posty Forum Ratownik-med.pl

• Bolesław Avatar
    • WZW typ B / HBV a studia i praca w ratownictwie me...
    • Witam serdecznie Może dla niektórych poniższy post będzie bardzo śmieszny i niektórzy będą pisać że powinienem to sprawdzić przed podjęciem jakichkolwiek kroków.... ale proszę, potraktujcie moje zapytanie poważnie. Za tydzień rozpoczynam studia na kierunku - ratownictwo medyczne. Przeszedłem pierwsze podstawowe, kierunkowe badania lekarskie. Wszystko oczywiście jest w porządku. Dowiedziałem się że czekają mnie też badania...
    • W Edukacja, doskonalenie zawodowe / Uczelnie medyczne
    • 2020/09/25 19:55
    • Staroń Avatar
    • Pogotowie Medicover Sp. z o.o. poszukuje Ratownika...
    • Drodzy Ratownicy, Medicover Sp. z o.o poszukuje Dyspozytorów Medycznych Hot-Line do Pogotowia Medicover w Warszawie przy ul. Barska 28/30. Oferujemy możliwość pracy stałej bądź dodatkowej w elastycznych godzinach. Oferujemy: * zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie bądź kontrakt gospodarczy, * pełne wdrożenie, * zgrany zespół i realne możliwości rozwoju. Nasze oczekiwania: * wykształcenie medyczne kierunkowe: Pielęgniarstwo lub...
    • W Ratownictwo Medyczne / Rynek Pracy
    • 2020/09/08 09:12
    • Centro Medica Avatar
    • CENTRO MEDICA SP. Z O.O poszukuje pracowników na s...
    • CENTRO MEDICA sp. z o.o. Poszukuje angażujących się w pracy i lubiących nowe wyzwania pielęgniarki/pielęgniarza lub ratownika medycznego do wykonywania neuromonitoringu. Jesteśmy doświadczoną firmą medyczną, jedyną tego typu w Polsce, wykonującą usługi śródoperacyjnego monitorowania neurofizjologicznego IONM (neuromonitoring). Wykorzystujemy technologię lidera rynku z Niemiec, Inomed Medizintechnik GmbH. Poszukujemy do...
    • W Ratownictwo Medyczne / Rynek Pracy
    • 2020/08/21 14:44

Więcej tematów »

Don't have an account yet? Register Now!

Sign in to your account