Zaloguj
x
x
Zarejestruj
x

strój ratownika medycznego

Więcej
2015/04/08 22:47 #11918 przez bojarski
bojarski stworzył temat: strój ratownika medycznego
Mam pytanie. Czy studenci ratownictwa medycznego na uczelniach nosza stroj ratownika medycznego?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2015/04/09 11:56 #11920 przez Wypadkowy
Odp: strój ratownika medycznego
Dopiero na praktykach

Więcej
2015/04/09 14:49 #11921 przez bojarski
A moglbys mi opowiedziec cos o tych studiach?

Więcej
2015/04/09 16:48 #11922 przez Wypadkowy
A proszę bardzo tylko sprecyzuj czego chciałbyś się dowiedzieć.

Napisz czy dopiero planujesz i chcesz się rozpytać czy już zacząłeś to dostosuje formę i treść żeby albo ten pomysł obrzydzić albo zainteresować ;-)

Poza tym nie wiem czy będę dobrym wykładnikiem tego jak jest obecnie, ponieważ ja już mam to dawno.... za sobą a i kontakt ze studentami ograniczony. Czasem na sor-ach od wielkiego dzwonu będąc zamieni się kilka słów.
W każdym razie kończyłem uczelnie dziennie i to jeszcze w czasach(jakby to sto lat temu było ;-) kiedy były testy sprawnościowe i pływackie. Oczywiście nie tak restrykcyjne jak do innych służb ale jednak były.
Ba nawet samoobrona była.
Podobno dziś tego nie ma z tego co słyszę ale to chyba zależy od uczelni. P
Program jest chyba ujednolicony chociaż tego tez nie jestem pewien ponieważ ustawa mówi czego i ile musi być obowiązkowo a co uczelnia zaproponuje to już inna sprawa.

Czasami na forum zdarzają się pytania która uczelnia tu czy tam jest najlepsza...
Kiedyś na to pytanie odpowiedziałbym , renomowana ... Dziś natomiast nie byłbym tego taki pewien.
Niestety praktyka pokazuje że nie tam gdzie najwięcej płacisz najwięcej się nauczysz. A już spędów że grup na roku jest 10 to w ogóle bym unikał.

Reasumując masz pytania pisz.

A na pierwszym roku strój w ogóle nie będzie potrzebny , ew fartuch i obuwie na zmianę ot tyle ...

Więcej
2015/04/09 16:52 #11923 przez Wypadkowy
A i zmień temat bo już od niego odbiegliśmy ...Np na strój rat med na studiach .będzie klarowniej

Więcej
2015/04/09 16:52 #11924 przez bojarski
Zamierzam sie wybrac do wroclawia na ratownictwo medyczne. Wiec co musze zdawac na maturze? Czyli w storaj ratownika nie chodzi sie po uczelni itp?

Ostatnie posty Forum Ratownik-med.pl

• Bolesław Avatar
    • WZW typ B / HBV a studia i praca w ratownictwie me...
    • Witam serdecznie Może dla niektórych poniższy post będzie bardzo śmieszny i niektórzy będą pisać że powinienem to sprawdzić przed podjęciem jakichkolwiek kroków.... ale proszę, potraktujcie moje zapytanie poważnie. Za tydzień rozpoczynam studia na kierunku - ratownictwo medyczne. Przeszedłem pierwsze podstawowe, kierunkowe badania lekarskie. Wszystko oczywiście jest w porządku. Dowiedziałem się że czekają mnie też badania...
    • W Edukacja, doskonalenie zawodowe / Uczelnie medyczne
    • 2020/09/25 19:55
    • Staroń Avatar
    • Pogotowie Medicover Sp. z o.o. poszukuje Ratownika...
    • Drodzy Ratownicy, Medicover Sp. z o.o poszukuje Dyspozytorów Medycznych Hot-Line do Pogotowia Medicover w Warszawie przy ul. Barska 28/30. Oferujemy możliwość pracy stałej bądź dodatkowej w elastycznych godzinach. Oferujemy: * zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie bądź kontrakt gospodarczy, * pełne wdrożenie, * zgrany zespół i realne możliwości rozwoju. Nasze oczekiwania: * wykształcenie medyczne kierunkowe: Pielęgniarstwo lub...
    • W Ratownictwo Medyczne / Rynek Pracy
    • 2020/09/08 09:12
    • Centro Medica Avatar
    • CENTRO MEDICA SP. Z O.O poszukuje pracowników na s...
    • CENTRO MEDICA sp. z o.o. Poszukuje angażujących się w pracy i lubiących nowe wyzwania pielęgniarki/pielęgniarza lub ratownika medycznego do wykonywania neuromonitoringu. Jesteśmy doświadczoną firmą medyczną, jedyną tego typu w Polsce, wykonującą usługi śródoperacyjnego monitorowania neurofizjologicznego IONM (neuromonitoring). Wykorzystujemy technologię lidera rynku z Niemiec, Inomed Medizintechnik GmbH. Poszukujemy do...
    • W Ratownictwo Medyczne / Rynek Pracy
    • 2020/08/21 14:44

Więcej tematów »

Don't have an account yet? Register Now!

Sign in to your account