Kamizelka KED - kto jej używa??

Więcej
2011/07/04 15:10 #6259 przez huda
Replied by huda on topic Odp: Kamizelka KED - kto jej używa??

A może to Ty czegoś nie rozumiesz?
Ironią jeszcze nikt nigdzie nie osiągnął porozumienia, swoim postem zwróciłem tylko Twoją uwagę na sposób w jaki odnosisz się do starszego od Ciebie stażem i pewnie też wiekiem kolegi po fachu, a Ty kwitujesz to kolejnym złośliwym postem.
No cóż widocznie takich teraz Ratowników Medycznych " wypuszczają" ze szkoły.
Pozdrawiam.


Witam
Niestety Ricko ale rośnie nam pokolenie wszechwiedzących ratowników medycznych. U mnie w klasie był taki jeden "kwiatuszek", który raczył zwracać uwagę lekarzowi na praktykach co potem odbijało się na innych grupach.

koszyczek czym Ty się tak unosisz?Bo ktoś wyraził swoje (słuszne) zdanie argumentując je wieloletnim doświadczeniem zawodowym?Każdy ma swoje zdanie i ma prawo je wyrazić i moim zdaniem nie jest to pozjadanie wszystkich rozumów, tylko dzielenie się wieloletnim doświadczeniem.

Pozdrawiam
huda

if you don\'t live for something you die for nothing

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • miodek
  • miodek Avatar
  • Gość
  • Gość
2011/07/04 19:48 #6261 przez miodek
Replied by miodek on topic Odp: Kamizelka KED - kto jej używa??
A ja myślę że ty ricko1st powinieneś jeździć na transportach bo pewnie kończyłeś szkolę PO STAREMU !!!!!
POZDRAWIAM SERDECZNIE !!

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • medicus
  • medicus Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
2011/07/04 20:42 - 2011/07/04 20:48 #6262 przez medicus
Replied by medicus on topic Odp: Kamizelka KED - kto jej używa??
Witam,

miodek napisał:A ja myślę że ty ricko1st powinieneś jeździć na transportach bo pewnie kończyłeś szkolę PO STAREMU !!!!!


Chciałem powiedzieć miodek, że Twoje zachowanie na stronie zgłaszam do Administratora, i myślę, że nie będzie to jedyne zgłoszenie. Przyjąłeś pozę: :Jestem ponad wszystkimi i tu się mylisz, bo odkąd się pojawiłeś na ratownik-med.pl nie wyczytałem ani jednej sensownej Twojej wypowiedzi!!:angry:

Atak jest Twoim sposobem wypowiedzi, tutaj nie o to chodzi. Błyskasz swoim mamrotaniem począwszy od shoutboxa kończywszy na faorum. Oczywiście nic sensownego nie wnosząc do tematu.

Mówimy o KED a nie o wykształceniu, trudno to Tobie okiełznać??

Powracając do tematu, wg mnie KED jest i trzeba z niego korzystać, podobnie jak deska, kołnierz, szyny i bandaże. Kiedyś były nosze i opatrunkowa plus torba sanitariusza. Teraz są inne realia i trzeba umieć się w nich odnaleźć.
Czyszczenie nie powinno tutaj stanowić problemu, bardziej chyba paskologia :lol: Chociaż to też nie problem. Jest to używamy i tyle, zresztą z korzyścią dla pacjentów. Jest przynajmniej szansa, że ewentualny poszkodowany nie będzie potraktowany jak worek kartofli a jego rdzeń kręgowy nie będzie zorany jak kartoflisko ;). Dlatego jak macie w swoich ambulansikach system KED to go używajcie B)

Pozdrawiam
medicus

PS Domniemam, że zapraszasz Ricka na transporty ze swojej perspektywy i chciałbyś mieć u boku fachowca, jeżeli tak to wycofuje co napisałem wyżej odnośnie Twojej wypowiedzi :P

Turbotom stanowcze NIE!!!!

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2011/07/05 08:10 - 2011/07/05 09:42 #6265 przez koszyczek112
Replied by koszyczek112 on topic Odp: Kamizelka KED - kto jej używa??
w dalszym ciągu nie możemy się zrozumieć więc może dajmy temu spokój bo nie uważam się za osobę jak koledzy piszą leniwą i wypuszczoną prosto ze szkoły mam prawo mieć swoje zdanie i mam prawo go wyrażić nawet jeżeli ktoś ma inne zdanie i na koniec napisze jeszcze raz mi nie chodziło że trzeba keda myc tylko o czas który potrzebuje on na wyschnięcie i to jest wszystko co miałem na myśli ,

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2011/07/05 17:41 #6279 przez Tytus
Replied by Tytus on topic Odp: Kamizelka KED - kto jej używa??
Witam Wszystkich Rat.Med. oraz użytkowników tej stronki .
koszyczek112 ,
nie wiem dlaczego mnie zaatakowałeś ,
uważam , że nie miałeś ku temu podstaw ,
wyraziłem tylko to , że nie jest problemem uporządkować sprzęt po zdarzeniu ( wyjeździe ) .
Chciałem przez to powiedzieć , że w karetce powinien dominować ład i porządek .
To , że pracuję bardzo długo w pog. rat . , to nie oznacza , że jestem gorszym czy lepszym od Ciebie .
Ps . koszyczek112 , nie życzę sobie takich tekstów pod moim adresem , ta stronka jest po to , aby dzielić się dobrem , a nie doprowadzać do niesnasek .
Nie będę Tobie opisywał , jak postępowało się w latach '70 , ponieważ możesz zachować się , jak poprzednio , a nie chcę doprowadzać użytkowników tej Pięknej i Szlachetnej stronki do stronki furiackiej , bo nie o to w tym wszystkim chodzi .
Pozdrawiam .

ricko1st .
Dziękuję Tobie Przyjacielu , za wstawiennictwo w mojej , nie wiem dlaczego niefortunnej sprawie .
Chyba się starzeję .
Dziękuję również innym użytkownikom za wstawiennictwo .
Pozdrawiam Wszystkich Bardzo Serdecznie .
Załączniki:

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2011/07/06 11:10 #6285 przez Darth Vader
Replied by Darth Vader on topic Odp: Kamizelka KED - kto jej używa??
Nie martw się Tytus!!! Większość forumowiczów zeszła z "taśmy produkcyjnej" swoich rodziców później niż karetki, którymi miałeś okazje jeździć ;) Może dlatego taki brak akceptacji. A wystarczy odwiedzić galerię żeby zrozumieć, że nie zawsze był XXI wiek...

Ciemna strona ratownictwa medycznego
Bez turbo (ze specjalną dedykacją dla ww61)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Czas generowania strony: 0.305 s.

Ostatnie posty Forum Ratownik-med.pl

    • arekpawel3 Avatar
    • Opinie na temat nowego kierunku studiów podyplomow...
    • Witajcie,prowadzę obecnie projekt badawczy, którego celem jest określić zapotrzebowanie na nowy kierunek studiów- fizjolog sportowy. Uczelnia poprosiła o zebranie wypowiedzi także od ratowników medycznych. Otóż ratownicy posiadają wiedzę nt fizjologii organizmu, a być może w tym gronie są osoby interesujące się sportem lub chcące pogłębiać wiedzę w tym zakresie.W związku z tym zwracam się z prośbą o podzielenie się...
    • W Edukacja, doskonalenie zawodowe / Uczelnie medyczne
    • 2023/12/05 09:41
    • ladybird23 Avatar
    • uprawnienia
    • Witam, mam pytanie dotyczące uprawnień. Otóż, jeśli ktoś skończył ratownictwo ponad 13 lat temu, nigdy nie pracował w zawodzie ratownika, zmienił zupełnie branżę, nie przechodził żadnych przeszkoleń w temacie ratownictwa itd to czy może np prowadzić kursy pierwszej pomocy, zabezpieczać imorezy jako ratownik? Będąc na etacie w zupełnie innej branży i nie mając zatrudnienia w żadnej placówce zdrowia itd
    • W Państwowe Ratownictwo Medyczne / Dyskusja ogólna (PRM)
    • 2023/10/30 12:39
    • Macias Avatar
    • Ratownik nie aktywny zawodowo
    • Podepnę się pod temat. Uzyskałem prawo do wykonywania zawodu w 2015 roku i od tamtej pory czynnie nie pracowałem w zawodzie za wyjątkiem pandemii, gdzie pobierałem próbki od pacjentów w mobilnym zespole. Teraz zastanawiam się nad powrotem do zawodu. Jak ugryźć temat? Czytałem, że potrzebny jest kurs trwający 6 miesięcy. Wiecie może jak ugryźć temat? 
    • W Ratownictwo Medyczne / Kwalifikowana PP, Pierwsza Pomoc
    • 2023/10/13 21:31
    • MichałS97 Avatar
    • Staż na bloku ?
    • Witam Myślałem ostatnio nad miejsce w którym moglbym się porządnie nauczyć intubacji. Stąd pytanie czy ma ktoś doświadczenie w pracy/stażu na bloku? Czy jest to wogóle możliwe dla rm ? Z góry dziękuję za odpowiedź 
    • W Medycyna Ratunkowa / Medyczne czynności ratunkowe
    • 2023/09/17 21:29

Więcej tematów »

 

Don't have an account yet? Register Now!

Sign in to your account