Naklejka Ratownictwo Medyczne

Więcej
2013/01/03 23:55 #8680 przez R05k
Replied by R05k on topic Odp: Naklejka Ratownictwo Medyczne
Co do opisanej sytuacji to policjant chyba na siłę chciał zarobić na rząd Tuska, wykazał się głupotą kwalifikującą go do Nagrody Darwina. Ja osobiście też mam na aucie naklejkę PRM i jakoś żadnemu policjantowi ani straźnikowi miejskiemu ( mniej inteligentna forma życia od policjanta ) nigdy to nie przeszkadzało.

Ratownictwo medyczne to moje życie
Dobry moher to moher po relanium
LPR HEMS Latamy, by pomagać.
1% dla Muzeum!
Prosimy o wsparcie i z góry DZIĘKUJEMY
KRS 0000116212
cel szczegółowy OSP Muzeum Ratownictwa w Krakowie
www.pierwsza-pomoc.net/

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2013/01/04 00:10 - 2013/01/04 00:11 #8681 przez Bronq90
Replied by Bronq90 on topic Odp: Naklejka Ratownictwo Medyczne
moja naklejka to nawet nie jest naklejka PRM, tylko logo Ratownictwa Medycznego taka co już w ogóle nie narusza czegokolwiek ;)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2013/01/04 08:11 #8683 przez marcin1975rm
Replied by marcin1975rm on topic Odp: Naklejka Ratownictwo Medyczne
Bronq90, za posiadanie takiej naklejki jak Twoja mandat na pewno Ci się nie należał. Policjant pewnie przedyskutuje, bądź już to zrobił, ze starszym kolegą i następnym razem się nie wygłupi. Co do używania prywatnie oznaczeń systemu PRM, mocno bym się zastanowił...

Wirtualnej intubacji zdecydowane nie!!!

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2013/01/04 18:23 #8687 przez ww61
Replied by ww61 on topic Odp: Naklejka Ratownictwo Medyczne
Racja,dziś w dobie prostej możliwości wykonania jakiejkolwiek naklejki nie było by błędem wykonać naklejkę z napisem RATOWNIK MEDYCZNY nawet z użyciem znaku Eskulapa bez tak bardzo zastrzeżonego napisu wokół symbolu PAŃSTWOWE RATOWNICTWO MEDYCZNE.Lekarze legalnie takie sobie naklejają na szybę auta.
Ciekawe jak to się ma do mojego dzisiejszego dnia w pracy.W sumie można by go uznać za przestępstwo.
Prowadziłem cały dzień transportową karetkę Szpitala Powiatowego z wszechobecnymi naklejkami z napisem PAŃSTWOWE RATOWNICTWO MEDYCZNE.Dodam,że karetka ta jest wykorzystywana,gdy nasze S-ka wymaga pobytu w serwisie.I o zgrozo ubrany byłem w pomarańczowy mundur ratownika medycznego z kilkoma plakietkami PAŃSTWOWE RATOWNICTWO MEDYCZNE.Do tego wewnątrz tej transportowej karetki szpitalnej jako ratownik przestępca wykonywałem medyczne czynności ratunkowe niezbędne by pacjenci nie doznali uszczerbku na zdrowiu.Chętnie przeczytam wszystkie należne mi paragrafy kodeksu karnego i z góry uprzedzam,że będę je mieć głęboko...

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2013/01/04 20:41 - 2013/01/04 20:41 #8695 przez ricko1st
Replied by ricko1st on topic Odp: Naklejka Ratownictwo Medyczne
Witam!
No proszę ww61, tylko patrzeć jak roześlą za Tobą " międzynarodowe listy gończe ". ;)
Pozdrawiam

Najlepsi niech będą przygotowani na najgorsze !

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2013/06/20 21:16 #9252 przez Caroline
Replied by Caroline on topic Odp: Naklejka Ratownictwo Medyczne
No coś przesadził pan policjant. Pierwszy raz słyszę o takiej akcji. Ale cóż. Młode ciele ze mnie, dużo widać jeszcze nie widziałam ;) A co do legitymacji to przydałyby się i nam- ratownikom. Taki dokument, wielkości karty kredytowej, który informuje o uprawnieniach ratownika medycznego. Pomogłoby to, gdybyśmy na miejscu zdarzenia byli pierwsi w cywilu przed karetką.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Moderatorzy: Ania82ricko1stmangus
Czas generowania strony: 0.161 s.

Ostatnie posty Forum Ratownik-med.pl

    • arekpawel3 Avatar
    • Opinie na temat nowego kierunku studiów podyplomow...
    • Witajcie,prowadzę obecnie projekt badawczy, którego celem jest określić zapotrzebowanie na nowy kierunek studiów- fizjolog sportowy. Uczelnia poprosiła o zebranie wypowiedzi także od ratowników medycznych. Otóż ratownicy posiadają wiedzę nt fizjologii organizmu, a być może w tym gronie są osoby interesujące się sportem lub chcące pogłębiać wiedzę w tym zakresie.W związku z tym zwracam się z prośbą o podzielenie się...
    • W Edukacja, doskonalenie zawodowe / Uczelnie medyczne
    • 2023/12/05 09:41
    • ladybird23 Avatar
    • uprawnienia
    • Witam, mam pytanie dotyczące uprawnień. Otóż, jeśli ktoś skończył ratownictwo ponad 13 lat temu, nigdy nie pracował w zawodzie ratownika, zmienił zupełnie branżę, nie przechodził żadnych przeszkoleń w temacie ratownictwa itd to czy może np prowadzić kursy pierwszej pomocy, zabezpieczać imorezy jako ratownik? Będąc na etacie w zupełnie innej branży i nie mając zatrudnienia w żadnej placówce zdrowia itd
    • W Państwowe Ratownictwo Medyczne / Dyskusja ogólna (PRM)
    • 2023/10/30 12:39
    • Macias Avatar
    • Ratownik nie aktywny zawodowo
    • Podepnę się pod temat. Uzyskałem prawo do wykonywania zawodu w 2015 roku i od tamtej pory czynnie nie pracowałem w zawodzie za wyjątkiem pandemii, gdzie pobierałem próbki od pacjentów w mobilnym zespole. Teraz zastanawiam się nad powrotem do zawodu. Jak ugryźć temat? Czytałem, że potrzebny jest kurs trwający 6 miesięcy. Wiecie może jak ugryźć temat? 
    • W Ratownictwo Medyczne / Kwalifikowana PP, Pierwsza Pomoc
    • 2023/10/13 21:31
    • MichałS97 Avatar
    • Staż na bloku ?
    • Witam Myślałem ostatnio nad miejsce w którym moglbym się porządnie nauczyć intubacji. Stąd pytanie czy ma ktoś doświadczenie w pracy/stażu na bloku? Czy jest to wogóle możliwe dla rm ? Z góry dziękuję za odpowiedź 
    • W Medycyna Ratunkowa / Medyczne czynności ratunkowe
    • 2023/09/17 21:29

Więcej tematów »

 

Don't have an account yet? Register Now!

Sign in to your account