Zaloguj
x
x
Zarejestruj
x

Informacja

Drodzy Użytkownicy, zanim napiszecie cokolwiek zapoznajcie się z REGULAMIN -em Forum. Zakładając nowy temat upewnijcie się czy już taki sam lub podobny nie został założony wcześniej. Jeżeli znaleźliście podobny temat, ale nie ma tam precyzyjnej odpowiedzi, dopiszcie nowy post precyzując pytanie. Prosimy nie zwracać się z pytaniami dotyczącymi tematyki Forum bezpośrednio do mnie lub do Moderatorów, proszę korzystać i pytać na Forum ( do tego zostało stworzone ). Pisząc na Forum włączają się do dyskusji pozostali Użytkownicy którzy przecież mogą mieć podobny problem.
Wszystkich użytkowników prosimy o aktualizacje swoich profili w forum i uzupełnienie podpisów (sygnatur).
FAQ - Skorzystaj z poniższych instrukcji:
>> FUNKCJONALNE I PRZEJRZYSTE POSTY, FORMATOWANIE I EDYCJA TEKSTU
>> PODPIS, SYGNATURA NA FORUM, AKTUALIZACJA I EDYCJA PROFILU

Karetka z ratownikami KPP

Więcej
2016/02/07 11:33 #12291 przez LUKDAR
LUKDAR odpowiedział w temacie: Odp: Karetka z ratownikami KPP
Pomorskie, jeden dostaje 1600 a drugi 1800 jako że ma wkładkę netto. pozostali 1850 brutto

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2016/02/07 11:55 #12292 przez LUKDAR
Pomorze, 1800 netto dostaje medyczny z wkładką a 1600 netto drugi, pozostała ekipa 7 zl/h

Więcej
2016/02/07 11:56 #12293 przez tm212
tm212 odpowiedział w temacie: Odp: Karetka z ratownikami KPP
A więc się spodziewaj fali podań o pracę...

Więc od początku:
- żeby rat po KPP jeździli do zdarzeń trzeba by znowelizować ustawę o Państwowym Ratownictwie Medycznym
- Zakres czynności jakie może wykonać rat po KPP jest mocno ubogi i odnosi się przede wszystkim do urazówki
- Brak w torbie R-1 - na której bazują rat po KPP choćby ciśnieniomierza i podstawowych leków, płynów, dyskwalifikuje do wysyłania takiego zespołu do lekkich przypadków choćby "ból głowy"
- Nie wiem jak jest w Pomorskim, ale przywiezienie pacjenta z bólem w kl.p. bez EKG jest błędem w sztuce, a rat po KPP z EKG nie ma nic wspólnego.

Do Twojego tematu: leki
Wyjście jest kosztowne.., zatrudnienie lekarza, bądź lekarz jako współwłaściciel..

Więcej
2016/02/07 12:06 #12294 przez LUKDAR
Wynagrodzenie może nie jest wielkie ale nie zatrudniam medycznych na zlecenie tak jak widziałem w wielu ogloszeniach, i nie daje im 5 zł netto. A ja mam ciśnieniomierz nawet w sanitarce to transportu krwi. A żeby podłączyć ekg nie trzeba mieć studiów. Wielu medycznych wysyła zdj do lekarza do analizy.

Moderatorzy: Ania82ricko1stmangus
Czas generowania strony: 0.049 s.

Ostatnie posty Forum Ratownik-med.pl

Więcej tematów »

Don't have an account yet? Register Now!

Sign in to your account