Zaloguj
x
x
Zarejestruj
x

Informacja

Drodzy Użytkownicy, zanim napiszecie cokolwiek zapoznajcie się z REGULAMIN -em Forum. Zakładając nowy temat upewnijcie się czy już taki sam lub podobny nie został założony wcześniej. Jeżeli znaleźliście podobny temat, ale nie ma tam precyzyjnej odpowiedzi, dopiszcie nowy post precyzując pytanie. Prosimy nie zwracać się z pytaniami dotyczącymi tematyki Forum bezpośrednio do mnie lub do Moderatorów, proszę korzystać i pytać na Forum ( do tego zostało stworzone ). Pisząc na Forum włączają się do dyskusji pozostali Użytkownicy którzy przecież mogą mieć podobny problem.
Wszystkich użytkowników prosimy o aktualizacje swoich profili w forum i uzupełnienie podpisów (sygnatur).
FAQ - Skorzystaj z poniższych instrukcji:
>> FUNKCJONALNE I PRZEJRZYSTE POSTY, FORMATOWANIE I EDYCJA TEKSTU
>> PODPIS, SYGNATURA NA FORUM, AKTUALIZACJA I EDYCJA PROFILU

Eskulap dla wszystkich?????

Więcej
2008/09/21 14:50 #1320 przez karolcia109
karolcia109 odpowiedział w temacie: Odp.:Eskulap dla wszystkich?????
Witam, nie popadajmy w paranoje. Oczywiście, że możesz chodzić w takiej koszulce. Przecież chodzisz do tej szkoły i kończysz Ratownictwo Medyczne. Tutaj chodziło głownie o ludzi którzy nie mieli nawet styczności z medycyną a noszą takie ubrania z napisem. Ale jak sam wcześniej wspomniałeś jest to wymóg szkoły.
Pozdrawiam i życzę sukcesów w szkole!!!!!!!;)
karolcia109

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2008/09/21 17:29 #1321 przez lukaszek89
lukaszek89 odpowiedział w temacie: Odp.:Eskulap dla wszystkich?????
oki dziekuje bardzo za odpowiedzi :)
teraz nie pozostaje mi nic innego jak konczyc szkole i dolaczyc do grona wykonujacego ten wspanialy zawod
Pozdrawiam wszystkich Ratownikow Medycznych :)

Asystolia.... najstabilniejszy z rytmów serca.

Więcej
2013/02/10 12:14 #8957 przez 91daro91
91daro91 odpowiedział w temacie: Eskulap dla wszystkich?????
Witam
Wiem że może jest to nie odpowiednie miejsce na ten wpis, szukałem innego gdzie mógłbym go zamieścić ale nie znalazłem nic bardziej zbliżonego.
Zaczynam za tydzień 4 semestr - praktyki i moje pytanie brzmi czy na polarze mogę mieć emblemat Ratownik medyczny skoro jestem na praktykach i nie mam jeszcze zawodu RM?

Pozdrawiam i czekam na odpowiedź ;)

Więcej
2013/02/10 12:22 #8958 przez kandek
kandek odpowiedział w temacie: Eskulap dla wszystkich?????
możesz mieć napisane, ale wszyscy będą uważali Cię za idiotę;)

podpis tymczasowy który ma minimum 20 znaków

Więcej
2013/02/10 13:17 - 2013/02/10 13:18 #8960 przez Patryk
Patryk odpowiedział w temacie: Eskulap dla wszystkich?????
Niby dlaczego? Transport medyczny (sanitarny) też posługuje się ratownictwem medycznym na kurtkach, polarach, t-shirtach. Nie widzę w tym nic złego. Bynajmniej ja. (Nie pracuję w transporcie)
Natomiast jeśli chodzi o względy estetyczne i naszywki na polarze, może wyglądać to trochę na festyn, ale to kwestia gustu.

Więcej
2013/02/10 13:20 #8961 przez Moro1951
Moro1951 odpowiedział w temacie: Eskulap dla wszystkich?????
Możesz i nie możesz. Jedyne co to emblemat Ratownictwa Medycznego najlepiej mieć:)

I tak ja mówi kolega kandek możesz, ale tu się mijasz bo jeszcze nie masz tytułu.

Albo kup sobie polar z emblematem Ratownik Medyczny tylko do ściągnij. I jak uzyskasz zawód to sobie przyczepisz:) Ja tak zrobiłem z tyłu na polarze miałem RATOWNICTWO MEDYCZNE a z przodu RATOWNIK MEDYCZNY ale do czasu uzyskania zawodu nie nosiłem Rzepy Ratownik Medyczny a po uzyskani doczepiłem na polar:)

Moderatorzy: Ania82ricko1stmangus
Czas generowania strony: 0.084 s.

Ostatnie posty Forum Ratownik-med.pl

Więcej tematów »

Don't have an account yet? Register Now!

Sign in to your account