Pilna sprawa prosze o pomoc.

Więcej
2011/09/28 17:30 #6841 przez bradoc
Pilna sprawa prosze o pomoc. was created by bradoc
Witam wszystkich. Mam problem poniewaz w tym roku zaczołem szkołe ratownika medycznego. Jest to prywatna szkoła.Ale ost moj kolega mnie zmartwił, powiedział ze po tej szkole nic nie mam. Maja wejsc jakies zmiany ze po tej szkole nie bede mogł pracowac na karetce.Poszedłem na to poniewaz to lubie.Chciał bym bardzo dostac sie do strazy. Wiem ze jest ciezko ale jezeli sie nie uda to chciał bym pracowac na karetce. Jezeli to prawda ze maja wejsc takie zmiany to szkoda moich pieniędzy i czasu na ta szkołe. Prosze pomoc ludzi ktorzy cos na ten temat wiedza.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2011/09/28 18:23 #6844 przez Darth Vader
Replied by Darth Vader on topic Odp: Pilna sprawa prosze o pomoc.
Do straży pożarnej po studium ratownictwa medycznego? Musisz mieć plecy, potężne plecy... :whistle:

Ciemna strona ratownictwa medycznego
Bez turbo (ze specjalną dedykacją dla ww61)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2011/09/28 19:22 #6845 przez bradoc
Replied by bradoc on topic Odp: Pilna sprawa prosze o pomoc.
wiem... ale trzeba probowac.jezeli sie nie uda to karetka. moze wiesz cos na temat tego o co sie pytam.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2011/09/28 19:29 #6846 przez joanna.j23
Replied by joanna.j23 on topic Odp: Pilna sprawa prosze o pomoc.
Witam
Jeśli ukończysz tę szkołę i zdasz egzamin państwowy, to nikt nie może Ci powiedzieć, że to nic nie znaczy. Owszem, za dwa lata pracodawcy mogą sobie życzyć tylko Ratowników z licencjatem, ale Ratownikiem będziesz. Bardzo możliwe, że tegoroczny nabór do szkół policealnych był ostatnim (niby tak się mówi) i możliwe, że to słyszał Twój kolega. Jestem przekonana, że skoro spora ilość słuchaczy rozpoczęła w tym roku edukację na tym kierunku, to nikt za rok czy dwa nie może udawać, że tych ludzi tak po prostu nie ma.
Życzę powodzenia i wytrwałości w Szkole.
Pozdrawiam

DOBRY RATOWNIK TO ŻYWY RATOWNIK

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2011/09/29 07:46 #6850 przez marcin1975rm
Replied by marcin1975rm on topic Odp: Pilna sprawa prosze o pomoc.
Jeżeli Twoim marzeniem jest być strażakiem rozważ szkołę kształcącą w tym kierunku. Po jej ukończeniu "etat" w zasadzie pewny. Po studium z ratownictwa medycznego trzeba dzisiaj mieć dużo szczęścia aby dostać się do pracy w zespołach RM.

Wirtualnej intubacji zdecydowane nie!!!

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2011/10/01 19:04 #6851 przez ww61
Replied by ww61 on topic Odp: Pilna sprawa prosze o pomoc.
Marcin 1975 ma rację.W końcu dawna Straż Pożarna to obecnie Jednostki RATOWNICZO-Gaśnicze.Jak dobrze rozumiem chcesz pomagać potrzebującym czyli ratować.Problem leży w tym,że zarówno w Ratownictwie Medycznym jak Państwowej Straży Pożarnej trudno o pracę ale zapewne mniej jest absolwentów szkół pożarnictwa co jest zapewne na plus
Pozdrawiam

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Moderatorzy: Ania82ricko1stmangus
Czas generowania strony: 0.256 s.

Ostatnie posty Forum Ratownik-med.pl

    • arekpawel3 Avatar
    • Opinie na temat nowego kierunku studiów podyplomow...
    • Witajcie,prowadzę obecnie projekt badawczy, którego celem jest określić zapotrzebowanie na nowy kierunek studiów- fizjolog sportowy. Uczelnia poprosiła o zebranie wypowiedzi także od ratowników medycznych. Otóż ratownicy posiadają wiedzę nt fizjologii organizmu, a być może w tym gronie są osoby interesujące się sportem lub chcące pogłębiać wiedzę w tym zakresie.W związku z tym zwracam się z prośbą o podzielenie się...
    • W Edukacja, doskonalenie zawodowe / Uczelnie medyczne
    • 2023/12/05 09:41
    • ladybird23 Avatar
    • uprawnienia
    • Witam, mam pytanie dotyczące uprawnień. Otóż, jeśli ktoś skończył ratownictwo ponad 13 lat temu, nigdy nie pracował w zawodzie ratownika, zmienił zupełnie branżę, nie przechodził żadnych przeszkoleń w temacie ratownictwa itd to czy może np prowadzić kursy pierwszej pomocy, zabezpieczać imorezy jako ratownik? Będąc na etacie w zupełnie innej branży i nie mając zatrudnienia w żadnej placówce zdrowia itd
    • W Państwowe Ratownictwo Medyczne / Dyskusja ogólna (PRM)
    • 2023/10/30 12:39
    • Macias Avatar
    • Ratownik nie aktywny zawodowo
    • Podepnę się pod temat. Uzyskałem prawo do wykonywania zawodu w 2015 roku i od tamtej pory czynnie nie pracowałem w zawodzie za wyjątkiem pandemii, gdzie pobierałem próbki od pacjentów w mobilnym zespole. Teraz zastanawiam się nad powrotem do zawodu. Jak ugryźć temat? Czytałem, że potrzebny jest kurs trwający 6 miesięcy. Wiecie może jak ugryźć temat? 
    • W Ratownictwo Medyczne / Kwalifikowana PP, Pierwsza Pomoc
    • 2023/10/13 21:31
    • MichałS97 Avatar
    • Staż na bloku ?
    • Witam Myślałem ostatnio nad miejsce w którym moglbym się porządnie nauczyć intubacji. Stąd pytanie czy ma ktoś doświadczenie w pracy/stażu na bloku? Czy jest to wogóle możliwe dla rm ? Z góry dziękuję za odpowiedź 
    • W Medycyna Ratunkowa / Medyczne czynności ratunkowe
    • 2023/09/17 21:29

Więcej tematów »

 

Don't have an account yet? Register Now!

Sign in to your account