Zaloguj
x
x
Zarejestruj
x

Jak zostać Ratownikiem

Więcej
2011/06/27 09:46 #6173 przez marcin1975rm
Odp: Jak zostać Ratownikiem

HarcMetal napisał: Marcin rozczarowałeś mnie ale nie wiem czym skoro tak jest i noszą te same ciuchy ale zakres umiejętności i zakres obowiązków się zmienia tak więc może więcej szczegółów co do wypowiedzi ?

Nie czytasz co w temacie zostało napisane. A to znaczy, że chyba lekceważysz forumowiczów.
Po pierwsze napisałem, w jaki sposób możesz posiąść większą wiedzę i umiejętności i co powinieneś w tym celu zrobić.
Po drugie zwróć uwagę czy na czerwonych polarach, które widujesz widnieje napis ratownik medyczny czy ratownictwo medyczne. Mały szczegół a robi wielką różnicę, choć pewne oznaczenia i symbole są w tej chwili zarezerwowane dla systemu Państwowe Ratownictwo Medyczne a posługiwanie się nimi zabronione w związku z tym. O przywłaszczaniu sobie tytułu, do którego nie masz prawa nie wspomnę. Za to jest "paragraf".
Pytania?

Wirtualnej intubacji zdecydowane nie!!!

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2017/05/18 06:32 #12653 przez lidka_m
Odp: Jak zostać Ratownikiem
Witam. Ja chciałam poinformować, że jeżeli chcesz zostać ratownikiem medycznym to musisz liczyć sie z tym, że Twoja wiedza będzie musiała być ciągle poszerzana. Każdy kto decyduje sie na ten zawód, myślę, że ma tego świadomość, tym bardziej, że dzisiaj obowiązuje ustawa, która mówi, że każdy ratownik medyczny, obowiązkowi, musi co 5 lat uzbierać 200 pkt. egzaminacyjnych. Można to osiągnąć m.in. poprzez odbywanie różnego rodzaju kursów. Jednak jest to bardzo kosztowne i niestety trzeba to opłacać z własnej kieszeni. Natomiast jest pewien sposób, dzięki któremu łatwo zaoszczędzić i czas i pieniądze, trzeba wejść na www.e-ratownik.com.pl/ i tam można zrobić szkolenia online za dużo niższą cene! Polecam

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Moderatorzy: Ania82ricko1stmangus

Ostatnie posty Forum Ratownik-med.pl

• Bolesław Avatar
    • WZW typ B / HBV a studia i praca w ratownictwie me...
    • Witam serdecznie Może dla niektórych poniższy post będzie bardzo śmieszny i niektórzy będą pisać że powinienem to sprawdzić przed podjęciem jakichkolwiek kroków.... ale proszę, potraktujcie moje zapytanie poważnie. Za tydzień rozpoczynam studia na kierunku - ratownictwo medyczne. Przeszedłem pierwsze podstawowe, kierunkowe badania lekarskie. Wszystko oczywiście jest w porządku. Dowiedziałem się że czekają mnie też badania...
    • W Edukacja, doskonalenie zawodowe / Uczelnie medyczne
    • 2020/09/25 19:55
    • Staroń Avatar
    • Pogotowie Medicover Sp. z o.o. poszukuje Ratownika...
    • Drodzy Ratownicy, Medicover Sp. z o.o poszukuje Dyspozytorów Medycznych Hot-Line do Pogotowia Medicover w Warszawie przy ul. Barska 28/30. Oferujemy możliwość pracy stałej bądź dodatkowej w elastycznych godzinach. Oferujemy: * zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie bądź kontrakt gospodarczy, * pełne wdrożenie, * zgrany zespół i realne możliwości rozwoju. Nasze oczekiwania: * wykształcenie medyczne kierunkowe: Pielęgniarstwo lub...
    • W Ratownictwo Medyczne / Rynek Pracy
    • 2020/09/08 09:12
    • Centro Medica Avatar
    • CENTRO MEDICA SP. Z O.O poszukuje pracowników na s...
    • CENTRO MEDICA sp. z o.o. Poszukuje angażujących się w pracy i lubiących nowe wyzwania pielęgniarki/pielęgniarza lub ratownika medycznego do wykonywania neuromonitoringu. Jesteśmy doświadczoną firmą medyczną, jedyną tego typu w Polsce, wykonującą usługi śródoperacyjnego monitorowania neurofizjologicznego IONM (neuromonitoring). Wykorzystujemy technologię lidera rynku z Niemiec, Inomed Medizintechnik GmbH. Poszukujemy do...
    • W Ratownictwo Medyczne / Rynek Pracy
    • 2020/08/21 14:44

Więcej tematów »

Don't have an account yet? Register Now!

Sign in to your account