Czy to przyzwyczajenie??

Więcej
2008/02/19 18:00 #608 przez toja557
Czy to przyzwyczajenie?? was created by toja557
Witam!

Mam 19 lat Od zawsze wiedziala ze chce byc ratownikiem ze ucze sie po to cwicze po to i zyje dla innych....ale dzis juz nie wiem czy to wytrwalosc stalowe nerwy czy przyzwyczajenie..??Dzis dziewczyna ktora znalam z widzenia zmarla...na sepse...3 godziny na smierc??uwierzcie nieszczesliwy traf to obecnosc przy reanimacji placz krzyk zal do Boga..placzacy najtwardsi lekarze.....moje uczucie...nie wiem kim jestem nie wiem czy to moje przeznaczenie...umarlabym wiedzac ze nie potrafilam pomoc 14letniej dziewczynie zawsze usmiechnietej ladnie...mlodej,majacej zycie przed soba...czy to to ze znalam ja z widzenia ze widziala jak zyje kim jest ile ma rodzenstwa??to jest to??Czy to widok jej smierci??..blagam o pomoc bo chyba zwatpilam nie wiem co robic nie wiem co czuc...chyba sie poddam...pomocy!!

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2008/02/21 04:04 #610 przez Tytus
Replied by Tytus on topic Odp.:Czy to przyzwyczajenie??
Witam Cie toja557 patrz post u kamilratownik , tam znajdziesz odpowiedz na twoje zwątpienia i psychike ratownika wyslana przeze mnie Pozdrawiam .

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2008/02/21 05:00 #611 przez GRZECHRAT
Replied by GRZECHRAT on topic Odp.:Czy to przyzwyczajenie??
Sie ma Toja Bycie ratownikiem nie oznacza wyzbycie się człowieczeństwa ludzkim jest płakać mieć chwile zwątpienia jestem długo letnim pracownikiem pogotowia i śmierć zawsze mnie boli czy to oznacza że jestem złym ratownikiem? Jeszcze wiele takich złych dni przed nami ale nie nie poddawaj się myślę że ratownik który kocha życie a zarazem widzi jego kruchość jest lepszy od rutyniarza Jestem z Tobą duchem trzymaj się cieplucho hejka

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2008/02/21 17:49 #614 przez toja557
Replied by toja557 on topic Odp.:Czy to przyzwyczajenie??
Dziękuję serdecznie GRZECHRAT że jesteś ze mną duchem:)jesteś ratownikiem??

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2008/02/22 06:58 - 2008/02/22 07:01 #617 przez GRZECHRAT
Replied by GRZECHRAT on topic Odp.:Czy to przyzwyczajenie??
tak toja 557 jestem ratownikiem i naprawdę nie masz za co dziękować tak już w życiu jest że przychodzą chwile zwątpienia ale ważniejsze jest aby podnieść się jak najszybciej znów mieć cele i do nich dążyć Pozdrawiam bardzo bardzo :) Ps Będziesz bardzo dobrym ratownikiem

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2008/02/23 16:20 #623 przez toja557
Replied by toja557 on topic Odp.:Czy to przyzwyczajenie??
Jescze raz dziekuje,a to czy bede dobrym ratownikiem zalezy od tego czy sie dostane na studia:)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Moderatorzy: Ania82ricko1stmangus
Czas generowania strony: 0.261 s.

Ostatnie posty Forum Ratownik-med.pl

    • arekpawel3 Avatar
    • Opinie na temat nowego kierunku studiów podyplomow...
    • Witajcie,prowadzę obecnie projekt badawczy, którego celem jest określić zapotrzebowanie na nowy kierunek studiów- fizjolog sportowy. Uczelnia poprosiła o zebranie wypowiedzi także od ratowników medycznych. Otóż ratownicy posiadają wiedzę nt fizjologii organizmu, a być może w tym gronie są osoby interesujące się sportem lub chcące pogłębiać wiedzę w tym zakresie.W związku z tym zwracam się z prośbą o podzielenie się...
    • W Edukacja, doskonalenie zawodowe / Uczelnie medyczne
    • 2023/12/05 09:41
    • ladybird23 Avatar
    • uprawnienia
    • Witam, mam pytanie dotyczące uprawnień. Otóż, jeśli ktoś skończył ratownictwo ponad 13 lat temu, nigdy nie pracował w zawodzie ratownika, zmienił zupełnie branżę, nie przechodził żadnych przeszkoleń w temacie ratownictwa itd to czy może np prowadzić kursy pierwszej pomocy, zabezpieczać imorezy jako ratownik? Będąc na etacie w zupełnie innej branży i nie mając zatrudnienia w żadnej placówce zdrowia itd
    • W Państwowe Ratownictwo Medyczne / Dyskusja ogólna (PRM)
    • 2023/10/30 12:39
    • Macias Avatar
    • Ratownik nie aktywny zawodowo
    • Podepnę się pod temat. Uzyskałem prawo do wykonywania zawodu w 2015 roku i od tamtej pory czynnie nie pracowałem w zawodzie za wyjątkiem pandemii, gdzie pobierałem próbki od pacjentów w mobilnym zespole. Teraz zastanawiam się nad powrotem do zawodu. Jak ugryźć temat? Czytałem, że potrzebny jest kurs trwający 6 miesięcy. Wiecie może jak ugryźć temat? 
    • W Ratownictwo Medyczne / Kwalifikowana PP, Pierwsza Pomoc
    • 2023/10/13 21:31
    • MichałS97 Avatar
    • Staż na bloku ?
    • Witam Myślałem ostatnio nad miejsce w którym moglbym się porządnie nauczyć intubacji. Stąd pytanie czy ma ktoś doświadczenie w pracy/stażu na bloku? Czy jest to wogóle możliwe dla rm ? Z góry dziękuję za odpowiedź 
    • W Medycyna Ratunkowa / Medyczne czynności ratunkowe
    • 2023/09/17 21:29

Więcej tematów »

 

Don't have an account yet? Register Now!

Sign in to your account