RUTYNOWA DIAGNOZA

Więcej
2013/01/08 10:13 #8737 przez ww61
Replied by ww61 on topic Odp: RUTYNOWA DIAGNOZA
Czy wy zdajecie sobie sprawę jak trudno jest postawić diagnozę?Czy wy wiecie o czym mogą świadczyć banalne nawet objawy?Mój kolega po miesięcznym leczeniu w ciemno zwykłego z pozoru przeziębienia zmarł na białaczkę bo za późno trafił do szpitala.Inny przypadek,leczony przez trzy lata objawowo okazał się przerzutem nowotworu i tak szukać i szukać.Poza tym nie znacie zgodnej z prawem metody leczenia ruchem tzn wzywa karetkę okłamując dyspozytora a potem ma w nocy problem wrócić do domu.Niezła i skuteczna edukacja,która po pół roku skutkuje zmniejszeniem o połowę ilości ogólnych wyjazdów do takich właśnie nieszczerych pacjentów.Dlaczego czepiacie się mnie cokolwiek wypowiem na tym forum.Wy,szczególnie młodzi bez doświadczenia?Może w waszej pracy jeśli wogóle jesteście ratownikami zamiast sprzętu używacie tylko przepisów i paragrafów?Zobaczycie jak szybko mogą się one odwrócić przeciwko wam.Ratownicy prowadzący kursy na słowo forum mówią,że szkoda im czasu na dyskusję z turbowywrotowcami a mi powiedzieli,że podobnie jak ja wszystko wiozą do szpitala a jeśli ktoś nie chce tam jechać wzywają policję aby w jej obecnośći delikwent złożył kontrowersyjny podpis.Kiedyś nawet przyjechał prokurator.A tak wogóle to nie chce już mi się z wami gadać

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2013/01/08 10:44 #8738 przez ***Kasia***
Replied by ***Kasia*** on topic Odp: RUTYNOWA DIAGNOZA

Dlaczego czepiacie się mnie cokolwiek wypowiem na tym forum.Wy,szczególnie młodzi bez doświadczenia?

Jeśli większość osób mówi Ci, że powinno być inaczej niż Ty robisz, to zastanów się gdzie leży problem..
ww61.. Wnioskuję, iż jesteś tą osobą, którą ustawa zmusiła do skończenia szkoły i niestety jeszcze nosisz w sobie znamiona "Sanitariusza" - przepraszam, ale sądząc po Twoich wypowiedziach i tym, jak strasznie gardzisz młodą bracią ratowniczą nie jestem w stanie zmienić swojego zdania. Niestety ale ratownictwo medyczne w XXI wieku zdecydowanie odbiegło od tego co było jeszcze w ubiegłym stuleciu. Przepraszam Cie ww61, bo chociażby z uwagi na różnicę wieku między nami, nie powinnam tak pisać z uwagi na szacunek do Ciebie jako osoby starszej ode mnie, ale jeśli chodzi o zawód wszyscy jesteśmy na równi.
Potępiasz ludzi młodych, którzy z pasji ukończyli szkołę, którzy są świetni w tym co robią, ponosząc świadomie konsekwencje swoich czynów, ludzi, którzy potrafią analitycznie myśleć, ludzi, którzy nie boją się podejmować decyzji. Wytykasz im brak doświadczenia. Większość z tych osób ma bogate doświadczenie i uwierz mi, że nie pokroju "starszego noszowego". Wykazujesz brak szacunku do tych osób.

Ratownicy prowadzący kursy na słowo forum mówią,że szkoda im czasu na dyskusję z turbowywrotowcami

Skoro Twoje guru, które chełpisz niemalże w każdym wątku i są dla Ciebie autorytetami tak mówią to po co deliberujesz z takimi debilami jak my ? Widzisz, że jesteśmy niereformowalni i rachej już nas nie naprawisz, bo jesteśmy zepsuci do szpiku ;)

A tak wogóle to nie chce już mi się z wami gadać

No i masz Ci babo placek.. Zacznij z nami rozmawiać, a nie sprowadzać do poziomu zerowego..

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2013/01/08 13:08 #8739 przez ww61
Replied by ww61 on topic Odp: RUTYNOWA DIAGNOZA
Z Wami Kasia nie da się rozmawiać a w temacie nauki nikt mnie do niczego nie zmuszał i 5 dni w tygodniu przez dwa lata jeżdziłem na zajęcia do szkoły,która widocznie uczyła mnie czegoś innego niż Was,której się nie wstydzę i wiedza jaką tam uzyskałem daje mi spokój sumienia.Dziwne jest to,że koledzy prowadzący kursy mimo iż mają wyższe wykształcenie i pracują w największym być może zakładzie pracy w skali kraju jakim jest Wojewódzka Stacja Pogotowia Ratunkowego w Szczecinie mają takie zdanie na temat pracy zespołów P jak ja

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2013/01/08 13:21 #8740 przez ***Kasia***
Replied by ***Kasia*** on topic Odp: RUTYNOWA DIAGNOZA

Dziwne jest to,że koledzy prowadzący kursy mimo iż mają wyższe wykształcenie i pracują w największym być może zakładzie pracy w skali kraju jakim jest Wojewódzka Stacja Pogotowia Ratunkowego w Szczecinie mają takie zdanie na temat pracy zespołów P jak ja


:) Niesamowite ;)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2013/01/08 13:47 #8741 przez ww61
Replied by ww61 on topic Odp: RUTYNOWA DIAGNOZA
Tylko na tyle Cię stać Kasiu? NIESAMOWITE
Jeśli kiedyś spotka kogoś z Twoich bliskich czego Ci nie życzę prezentowane przez Ciebie podejście do pacjenta ratowników medycznych i będą mieć pecha w ocenie zaczniesz mówić jak odpowiedzialna osoba a nie członek sfory takich,którym wiele się wydaje

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2013/01/08 14:09 #8742 przez ***Kasia***
Replied by ***Kasia*** on topic Odp: RUTYNOWA DIAGNOZA
Hmm.. :) Skomentowałam to w taki sposób- celowo :) Dlaczego ? Zapewne wymaga to większego przemyślenia z Twojej strony ;) Jak się postarasz to rozwikłasz tą zagadkę ;)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Moderatorzy: Ania82ricko1stmangus
Czas generowania strony: 0.176 s.

Ostatnie posty Forum Ratownik-med.pl

    • arekpawel3 Avatar
    • Opinie na temat nowego kierunku studiów podyplomow...
    • Witajcie,prowadzę obecnie projekt badawczy, którego celem jest określić zapotrzebowanie na nowy kierunek studiów- fizjolog sportowy. Uczelnia poprosiła o zebranie wypowiedzi także od ratowników medycznych. Otóż ratownicy posiadają wiedzę nt fizjologii organizmu, a być może w tym gronie są osoby interesujące się sportem lub chcące pogłębiać wiedzę w tym zakresie.W związku z tym zwracam się z prośbą o podzielenie się...
    • W Edukacja, doskonalenie zawodowe / Uczelnie medyczne
    • 2023/12/05 09:41
    • ladybird23 Avatar
    • uprawnienia
    • Witam, mam pytanie dotyczące uprawnień. Otóż, jeśli ktoś skończył ratownictwo ponad 13 lat temu, nigdy nie pracował w zawodzie ratownika, zmienił zupełnie branżę, nie przechodził żadnych przeszkoleń w temacie ratownictwa itd to czy może np prowadzić kursy pierwszej pomocy, zabezpieczać imorezy jako ratownik? Będąc na etacie w zupełnie innej branży i nie mając zatrudnienia w żadnej placówce zdrowia itd
    • W Państwowe Ratownictwo Medyczne / Dyskusja ogólna (PRM)
    • 2023/10/30 12:39
    • Macias Avatar
    • Ratownik nie aktywny zawodowo
    • Podepnę się pod temat. Uzyskałem prawo do wykonywania zawodu w 2015 roku i od tamtej pory czynnie nie pracowałem w zawodzie za wyjątkiem pandemii, gdzie pobierałem próbki od pacjentów w mobilnym zespole. Teraz zastanawiam się nad powrotem do zawodu. Jak ugryźć temat? Czytałem, że potrzebny jest kurs trwający 6 miesięcy. Wiecie może jak ugryźć temat? 
    • W Ratownictwo Medyczne / Kwalifikowana PP, Pierwsza Pomoc
    • 2023/10/13 21:31
    • MichałS97 Avatar
    • Staż na bloku ?
    • Witam Myślałem ostatnio nad miejsce w którym moglbym się porządnie nauczyć intubacji. Stąd pytanie czy ma ktoś doświadczenie w pracy/stażu na bloku? Czy jest to wogóle możliwe dla rm ? Z góry dziękuję za odpowiedź 
    • W Medycyna Ratunkowa / Medyczne czynności ratunkowe
    • 2023/09/17 21:29

Więcej tematów »

 

Don't have an account yet? Register Now!

Sign in to your account