Zaloguj
x
x
Zarejestruj
x

Informacja

Drodzy Użytkownicy, zanim napiszecie cokolwiek zapoznajcie się z REGULAMIN -em Forum. Zakładając nowy temat upewnijcie się czy już taki sam lub podobny nie został założony wcześniej. Jeżeli znaleźliście podobny temat, ale nie ma tam precyzyjnej odpowiedzi, dopiszcie nowy post precyzując pytanie. Prosimy nie zwracać się z pytaniami dotyczącymi tematyki Forum bezpośrednio do mnie lub do Moderatorów, proszę korzystać i pytać na Forum ( do tego zostało stworzone ). Pisząc na Forum włączają się do dyskusji pozostali Użytkownicy którzy przecież mogą mieć podobny problem.
Wszystkich użytkowników prosimy o aktualizacje swoich profili w forum i uzupełnienie podpisów (sygnatur).
FAQ - Skorzystaj z poniższych instrukcji:
>> FUNKCJONALNE I PRZEJRZYSTE POSTY, FORMATOWANIE I EDYCJA TEKSTU
>> PODPIS, SYGNATURA NA FORUM, AKTUALIZACJA I EDYCJA PROFILU

Kierowca pojazdów uprzywilejowanych

Więcej
2010/08/18 16:27 #4038 przez rudy_0007
rudy_0007 odpowiedział w temacie: Kierowca pojazdów uprzywilejowanych
Witam wszystkich. Mam pytanie Jakie kwalifikacje musi posiadać osoba ubiegająca się o stanowisko Kierowcy Ambulansu.
Gdzieś wyczytałem ze osoba ta powinna posiadać kurs KPP oraz mieć ukończone 21 lat no i oczywiście orzeczenie lekarskie potwierdzające stan zdrowia pozwalający na podjęcie pracy na tym stanowisku. Czytając inne tematy na tym forum znalazłem coś takiego jak dokument "pozwalający na prowadzenie pojazdu uprzywilejowanego". Domyślam się ze jest on obowiązkowy :)
Jeśli jestem w błędzie proszę o uzupełnienie mojej wiedzy na powyższy temat lub tez uzupełnienie informacji.
Mam nadzieje ze trafiłem w Kategorie jeśli nie proszę o przeniesienie tematu do właściwej kategorii.
Pozdrawiam Artur

Witam.
Przeniosłam Twój temat do już istniejącego, następnym razem proponuję skorzystać z wyszukiwarki. Tutaj, w tym temacie, powinieneś uzyskać odpowiedzi na dręczące Cię pytania, jeśli nie- pytaj.
Pozdrawiam, Ania82.

Na pogardę zasługuje tylko ten, kto wie lepiej, a robi gorzej.\\\\\\\"

Stanisław Leopold Brzozowski (pseud. Adam Czepiel, 1878-1911)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2010/08/18 19:00 #4039 przez kandek
kandek odpowiedział w temacie: Kierowca pojazdów uprzywilejowanych
prawo jazdy kat.B
aktualne psychotesty
wiek chyba 21 lat

najlepiej idź do potencjalnego pracodawcy i się zapytaj:)

podpis tymczasowy który ma minimum 20 znaków

Więcej
2010/08/18 20:16 #4040 przez rudy_0007
No tak prawo jazdy nie napisałem bo to oczywiste ale dziękuje za przypomnienie.
Pozdrawiam Artur

Więcej
2010/08/19 05:08 #4044 przez marcin1975rm
marcin1975rm odpowiedział w temacie: Kierowca pojazdów uprzywilejowanych
Prawo jazdy odpowiedniej kategorii oraz aktualne badania. Reszta zależy od potencjalnego pracodawcy. Oczywiście jeżeli jest to ambulans będący "narzędziem pracy" "systemowego"zespołu ratownictwa medycznego spełnienie wymogów ustawy o Państwowym Ratownictwie Medycznym jako osoba uprawniona do wykonywania medycznych czynności ratunkowych (dzisiaj nie będąc ratownikiem medycznym czy pielęgniarzem systemu na taką pracę raczej nie masz szans).

Wirtualnej intubacji zdecydowane nie!!!

Więcej
2010/08/19 09:00 #4047 przez rudy_0007
A czy to prawda ze po ukończeniu i zaliczeniu kursu KPP jest się Ratownikiem Systemu czy ktoś mnie zrobił w przysłowiowe "jajo"?

Więcej
2010/08/19 09:05 #4048 przez kandek
kandek odpowiedział w temacie: Kierowca pojazdów uprzywilejowanych
Ratownik systemu - nie ma takiej funkcji:) Zgodnie z Ustawą o PRM jest tylko Ratownik i Ratownik Medyczny.

podpis tymczasowy który ma minimum 20 znaków

Moderatorzy: Ania82ricko1stmangus
Czas generowania strony: 0.152 s.

Ostatnie posty Forum Ratownik-med.pl

• Persuaders RH Avatar
    • Poszukiwany lekarz medycyny ratunkowej do pracy we...
    • Agencja pośrednictwa pracy Persuaders RH, z siedzibą w Paryżu, dla jednego ze swoich klientów poszukuje lekarza medycyny ratunkowej lub lekarza medycyny ogólnej z doświadczeniem w ratownictwie medycznym. Wynagrodzenie wynosi minimum 4 tysiące euro netto do negocjacji + możliwość otrzymania dodatkowych premii (około 1000 euro miesięcznie) w przypadku umowy długoterminowej (minimum 3 lata). Jest to praca w sektorze publicznym, w...
    • W Ratownictwo Medyczne / Rynek Pracy
    • 2019/01/14 15:10
    • Kosman Avatar
    • Pogotowie Medicover Sp. z o.o. poszukuje Ratownika...
    • Drodzy Ratownicy, Medicover Sp. z o.o poszukuje Dyspozytorów Medycznych Hot-Line do Pogotowia Medicover w Łodzi przy ul. Piłsudskiego 3. Jesteśmy otwarci na osoby bezpośrednio po studiach. Oferujemy: * zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, * pełne wdrożenie, * zgrany zespół i realne możliwości rozwoju :-) Nasze oczekiwania: * wykształcenie medyczne kierunkowe: Pielęgniarstwo lub Ratownictwo Medyczne * język angielski w stopniu...
    • W Ratownictwo Medyczne / Rynek Pracy
    • 2019/01/11 11:09
    • KOSMED Avatar
    • Blog Ultrasonograficzny
    • Witajcie drodzy użytkownicy, Chcielibyśmy zachęcić Was do pogłębiania swojej wiedzy na temat urządzeń ultrasonograficznych na naszym , który uruchomiliśmy w celu podzielenia się wiedzą na temat wykorzystania aparatów USG m.in. dla różnych specjalizacji, a także by móc dzielić się nowinkami technicznymi w tej dziedzinie. Zapraszamy również do zadawania pytań w tym wątku, a postaramy się odpowiedzieć. Dziękujemy
    • W Ratownictwo Medyczne / Państwowe Ratownictwo Medyczne
    • 2019/01/09 23:49

Więcej tematów »

Don't have an account yet? Register Now!

Sign in to your account