Ubezpieczenie praktyki

Więcej
2011/03/29 19:54 #5213 przez RafałRM
Ubezpieczenie praktyki was created by RafałRM
Witam jakie trzeba mieć ubezpieczenie na praktyki ? czy wystarczy NW czy trzeba sie jakoś ubezpieczyć od OC , czy jest to w ogóle możliwe ubezpieczenie od OC, bo część praktykantów jest z opiekunem praktyk , a część jest bez opiekuna praktyk , ci z opiekunem praktyk mają tak że odpowiada za nich opiekun praktyk wyznaczony przez szkołę , a co z praktykantami którzy odbywają praktyki w innych miastach bez opiekuna praktyk wyznaczonego przez szkolę.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2011/03/30 06:41 #5214 przez kandek
Replied by kandek on topic O:Ubezpieczenie praktyki
Jest to różnie rozwiązane w różnych miejscach - nie ma jednoznacznej odpowiedzi. Dotyczy to zarówno ubezpieczeń, jak i tzw. książeczek sanepid-owskich.
W każdym razie jeśli dany zakład pracy czegoś od Ciebie wymaga - to Ciebie to nie interesuje, tylko jest to obowiązkiem Twojej szkoły.

podpis tymczasowy który ma minimum 20 znaków

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2011/03/30 14:12 #5215 przez Ukash
Replied by Ukash on topic O:Ubezpieczenie praktyki
Z tego co ja się orientuje to ubezpieczenie OC musi mieć każdy, czy ma opiekuna, czy nie ma. Przynajmniej tak było wśród moich znajomych, którzy mieli opiekunów praktyk. Chociaż może rzeczywiście być tak jak napisał @kandek , że to wszystko zależy od wymogów. Ja osobiście bym sobie wykupił OC, znając dzisiejsze czasy. Coś się stanie i jestem pewien, że taki opiekun będzie chciał "umyć ręce" i zrzucić wszystko na biednego praktykanta, który przecież dopiero się uczy. Takie jest moje zdanie, a decyzja podejmuje, każdy sam ;)

Pozdrawiam.

\"Bo jeśli ktoś komuś coś to chodź nie wiele, ale zawsze. A jak nikt nikomu nic to...\"

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2011/03/30 18:10 #5216 przez huda
Replied by huda on topic O:Ubezpieczenie praktyki
Tak jak napisał Kandek czy opiekun jest czy go nie ma UBEZPIECZENIE ZAPEWNIA SZKOŁA!!!
Nawet jeśli jest się na praktykach nieorganizowanych przez szkołę to OC obejmuje.
Jak załatwiałam wolontariat to musiałam wykupić osobne OC dlatego, że to nie miało nic wspólnego ze szkołą, moja dobrowolna decyzja, a jednak praktyki są obowiązkowe.

if you don\'t live for something you die for nothing

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Moderatorzy: Ania82ricko1stmangus
Czas generowania strony: 0.149 s.

Ostatnie posty Forum Ratownik-med.pl

    • arekpawel3 Avatar
    • Opinie na temat nowego kierunku studiów podyplomow...
    • Witajcie,prowadzę obecnie projekt badawczy, którego celem jest określić zapotrzebowanie na nowy kierunek studiów- fizjolog sportowy. Uczelnia poprosiła o zebranie wypowiedzi także od ratowników medycznych. Otóż ratownicy posiadają wiedzę nt fizjologii organizmu, a być może w tym gronie są osoby interesujące się sportem lub chcące pogłębiać wiedzę w tym zakresie.W związku z tym zwracam się z prośbą o podzielenie się...
    • W Edukacja, doskonalenie zawodowe / Uczelnie medyczne
    • 2023/12/05 09:41
    • ladybird23 Avatar
    • uprawnienia
    • Witam, mam pytanie dotyczące uprawnień. Otóż, jeśli ktoś skończył ratownictwo ponad 13 lat temu, nigdy nie pracował w zawodzie ratownika, zmienił zupełnie branżę, nie przechodził żadnych przeszkoleń w temacie ratownictwa itd to czy może np prowadzić kursy pierwszej pomocy, zabezpieczać imorezy jako ratownik? Będąc na etacie w zupełnie innej branży i nie mając zatrudnienia w żadnej placówce zdrowia itd
    • W Państwowe Ratownictwo Medyczne / Dyskusja ogólna (PRM)
    • 2023/10/30 12:39
    • Macias Avatar
    • Ratownik nie aktywny zawodowo
    • Podepnę się pod temat. Uzyskałem prawo do wykonywania zawodu w 2015 roku i od tamtej pory czynnie nie pracowałem w zawodzie za wyjątkiem pandemii, gdzie pobierałem próbki od pacjentów w mobilnym zespole. Teraz zastanawiam się nad powrotem do zawodu. Jak ugryźć temat? Czytałem, że potrzebny jest kurs trwający 6 miesięcy. Wiecie może jak ugryźć temat? 
    • W Ratownictwo Medyczne / Kwalifikowana PP, Pierwsza Pomoc
    • 2023/10/13 21:31
    • MichałS97 Avatar
    • Staż na bloku ?
    • Witam Myślałem ostatnio nad miejsce w którym moglbym się porządnie nauczyć intubacji. Stąd pytanie czy ma ktoś doświadczenie w pracy/stażu na bloku? Czy jest to wogóle możliwe dla rm ? Z góry dziękuję za odpowiedź 
    • W Medycyna Ratunkowa / Medyczne czynności ratunkowe
    • 2023/09/17 21:29

Więcej tematów »

 

Don't have an account yet? Register Now!

Sign in to your account