Zaloguj
x
x
Zarejestruj
x

Plany na przyszłość.

Więcej
2010/12/22 21:20 #4710 przez Gabi
O:Plany na przyszłość.
Witam:)

Jeśli chodzi o studia to biologia jest Ci niezbędna na maturze ale chemia raczej niekoniecznie.

Jeśli chodzi o szkoły policealne to ja na przykład skończyłam liceum o profilu humanistycznym i z maturą też humanistyczną i kończę szkołę o kierunku Rat Med.

Wybór należy do Ciebie :) Pozdrawiam:)

Ludzkie życie to dar, którego nie mamy prawa odbierać... :)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2014/02/26 01:10 #9823 przez Miodowa
KOBIETA - RATOWNIK
Witam :) zlogowalam sie na tym forum bo licze na szcera oppinie i porade.
mam 20 lat i odkad pamietam chcialam zostac RM, obecnie pracuje za granica ale chciala bym wrocic na studia niestety wszyscy mi mowia ze jako ratownik (kobieta) nigdzie nie znajde pracy :unsure: , czy rzeczywicie kobiety maja problemy z zatrudnieniem (malopolska - tak dla przyblizenia regionu)?? A i odrazu zaznaczam pielegniarstwo w moim wypadku to ostatecznosc :)

Więcej
2014/02/26 09:01 #9824 przez szczepan
Odp: KOBIETA - RATOWNIK
Nie chce Cię zniechęcić, niestety ale ta osoba ma dużo racji w tym co mówi, w ZRM szanse są równe zeru, trochę większe szanse są na SORach. Zakladam ze mieszkasz i pracujesz w jakimś państwie lepiej rozwiniętym niż Polska, nie lepiej tam zacząć studia paramedic science, płaca jest niebotycznie wieksza i łatwiej prace znaleźć,
Pozdrawiam

Wysłane z mojego Nexus 4 przy użyciu Tapatalka
Za tę wiadomość podziękował(a): Miodowa

Więcej
2014/02/26 11:05 #9826 przez Miodowa
no tak ale ja jednak bardzo bym chciala wrocic do PL (pieniadze to nie wszystko :P ) a jesli juz bym sie zdecydowala to studia czy studium ?? bo rowniez czytalalm rozne opinie i juz sama nie wiem :)

Więcej
2014/02/26 11:19 #9827 przez haja1979
Witam
z tego co mi wiadomo studium już nie ma o kierunku ratownik medyczny zostaje licencjat .
Za tę wiadomość podziękował(a): Miodowa

Więcej
2014/02/26 23:31 #9829 przez Miodowa
Dziekuje wam bardzo w jakims stopniu mi pomogliscie chociaz nie na takie odpowiedzi liczylam :) Chyba musze zapomniec o mojej karierze w tym zawodzie :)

Moderatorzy: Ania82ricko1stmangus

Ostatnie posty Forum Ratownik-med.pl

• serial Avatar
    • serial
    • Witajcie! jestem scenarzystą i reżyserem i razem ze współscenarzystką poszukujemy do anonimowych rozmów osoby chętne na zwierzenia ze swojej pracy i życia w pogotowiu przed rokiem 2002. Chcemy pokazać m in jak ciężka to praca i jak postrzeganie jej przez ludzi nie zawsze jest sprawiedliwe. Miła atmosfera rozmowy w pakiecie :) Jeśli byłaby możliwość rozesłania tego ogłoszenia wśród znajomych z branży, bylibyśmy bardzo...
    • W Ratownictwo Medyczne / Ratowniczy Hyde Park
    • 2021/10/12 09:32
    • ratownikekspress Avatar
    • Jak uratować osobę topiącą się w wodzie?
    • Teraz jest taka kolejność że: 1) dzwonisz na służby 112 opisujesz sytuacji i podajesz miejsce zdarzenia. 2) jak masz możliwość to rzuć tonącemu pzedmiot, który się unosi na powierzchni wody, żeby mógł się tego złapać 3) Jak potrafisz pływać to musisz znaleźć przedmiot, który sie unosi na wodzie i dopiero z nim możesz ewentualnie do tonącego popłynąć. 4) Do tego czasu jest już szansa, że straż lub inne służby...
    • W Ratownictwo Medyczne / Kwalifikowana PP, Pierwsza Pomoc
    • 2021/09/04 13:27

Więcej tematów »

Don't have an account yet? Register Now!

Sign in to your account