ANKIETY- temat zbiorczy.

Więcej
2013/01/13 08:46 - 2013/01/13 22:40 #8793 przez nejti
Uprzejmie proszę o ponowne wysłanie do mnie wiadomości z zapytaniem o hasło zabezpieczające przez osobę, która skontaktowała się ze mną poprzez stronę z kwestionariuszem.
Niestety wysyłane przez mnie do adresata wiadomości są odbijane przez domenę.

Pozdrawiam serdecznie

Dzień dobry,

uprzejmie dziękuję za odpowiedź. Rzeczywiście w rozmowach z ratownikami medycznymi często spotykam się z podobną opinią. Z tego też powodu zamieściłam w moim kwestionariuszu pytania dotyczące zarobków i stopnia zadowolenia z nich.
Niestety, ku mojemu zaskoczeniu, w ankietach, które do tej pory trafiły do mnie z powrotem, osoby badane wybierały najczęściej odpowiedzi, iż są zadowolone ze swojej sytuacji finansowej i ich zarobki są dobre lub bardzo dobre.
Badanie przeprowadzam w ramach przewodu doktorskiego, traktuję je poważnie i bardzo mi zależy na poznaniu Państwa opinii.

Pozdrawiam

Nie piszemy posta pod postem, patrz regulamin. Jeśli chcesz coś dopisać, korzystaj z funkcji edytuj.
Ania82.
Temat został zablokowany.
Więcej
2013/01/13 11:26 #8798 przez koszyczek112
rutynowa dignoza zwłaszcza ratowników z syndromem przemęczenia lub tzw TURBO RATOWNIKÓW wchodzi już wie najlepiej co komu dolega oczywiście nie badając
Temat został zablokowany.
Więcej
2013/01/13 11:39 #8800 przez Darth Vader

po przyjeździe karetki do astmy dzień po sylwestrze stwierdził ratownik że to po alkoholu objawy dopiero osobiście zawieźliśmy mamę do szpitala lekarz poinformował nas po ataku astmy dlaczego nie zdiagnozował tego ratownik w karetce ????

Kolejny przykład potwierdzający konieczność rzetelnej weryfikacji naszego środowiska, gdyż obowiązek doskonalenia zawodowego to pogoń za punktami a nie wiedzą i umiejętnościami w zdecydowanej większości przypadków.

Ps. Mógłbyś korzystać z interpunkcji?

Ciemna strona ratownictwa medycznego
Bez turbo (ze specjalną dedykacją dla ww61)
Za tę wiadomość podziękował(a): patryk90c
Temat został zablokowany.
Więcej
2013/01/13 12:00 #8802 przez ww61
Po której jesteś stronie?Po ciemnej to już wszyscy wiedzą zatem punkty czy wiedza ale tak szczerze?
Astmę nie tak trudno rozpoznać,ystarczy stetoskop i zachowanie chorego.Poza tym tak istotny wywiad oparty dokumentacją z hispitalizacji.Nie lekceważmy więc alergii bo zwykły katar może za kilka lat zmienić obraz na atak astmy oskrzelowej
Temat został zablokowany.
Więcej
2013/01/13 14:28 - 2013/01/13 14:28 #8804 przez Darth Vader
Ponieważ Tobie trzeba tłumaczyć wszystko jak czterolatkowi, bo z kontekstu wypowiedzi rozumiesz niewiele lub nic, napiszę raz jeszcze. Doskonalenie zawodowe powinno przede wszystkim systematyzować naszą wiedzę, ewentualnie pozwalać na uzupełnianie jej braków.
Ps. Czepiasz się mojej ciemnej strony ratownictwa medycznego. A gdzie się podział Twój opis?

Ciemna strona ratownictwa medycznego
Bez turbo (ze specjalną dedykacją dla ww61)
Temat został zablokowany.
Więcej
2013/01/13 14:38 #8805 przez ww61
Nie potrafię kolego Darth Vader czytać w Twoich myślach co zapewne potrafią dzieci już w żłobku.Mam nadzieję,że nie bawisz się w czytanie myśli pacjenta czy jego bliskich bo ważne są Twoje odczucia relacja bliskich pacjenta oraz wypisy ze szpitali by wyrobić sobie plan postępowania.Mój podpis zniknął jak zauważyłeś.Bardzo wbrew temu co myślisz doceniam Twoje zaangażowanie w uczestnictwie na tym forum.
Pozdrawiam
Temat został zablokowany.
Moderatorzy: Ania82ricko1stmangus
Czas generowania strony: 0.203 s.

Ostatnie posty Forum Ratownik-med.pl

    • arekpawel3 Avatar
    • Opinie na temat nowego kierunku studiów podyplomow...
    • Witajcie,prowadzę obecnie projekt badawczy, którego celem jest określić zapotrzebowanie na nowy kierunek studiów- fizjolog sportowy. Uczelnia poprosiła o zebranie wypowiedzi także od ratowników medycznych. Otóż ratownicy posiadają wiedzę nt fizjologii organizmu, a być może w tym gronie są osoby interesujące się sportem lub chcące pogłębiać wiedzę w tym zakresie.W związku z tym zwracam się z prośbą o podzielenie się...
    • W Edukacja, doskonalenie zawodowe / Uczelnie medyczne
    • 2023/12/05 09:41
    • ladybird23 Avatar
    • uprawnienia
    • Witam, mam pytanie dotyczące uprawnień. Otóż, jeśli ktoś skończył ratownictwo ponad 13 lat temu, nigdy nie pracował w zawodzie ratownika, zmienił zupełnie branżę, nie przechodził żadnych przeszkoleń w temacie ratownictwa itd to czy może np prowadzić kursy pierwszej pomocy, zabezpieczać imorezy jako ratownik? Będąc na etacie w zupełnie innej branży i nie mając zatrudnienia w żadnej placówce zdrowia itd
    • W Państwowe Ratownictwo Medyczne / Dyskusja ogólna (PRM)
    • 2023/10/30 12:39
    • Macias Avatar
    • Ratownik nie aktywny zawodowo
    • Podepnę się pod temat. Uzyskałem prawo do wykonywania zawodu w 2015 roku i od tamtej pory czynnie nie pracowałem w zawodzie za wyjątkiem pandemii, gdzie pobierałem próbki od pacjentów w mobilnym zespole. Teraz zastanawiam się nad powrotem do zawodu. Jak ugryźć temat? Czytałem, że potrzebny jest kurs trwający 6 miesięcy. Wiecie może jak ugryźć temat? 
    • W Ratownictwo Medyczne / Kwalifikowana PP, Pierwsza Pomoc
    • 2023/10/13 21:31
    • MichałS97 Avatar
    • Staż na bloku ?
    • Witam Myślałem ostatnio nad miejsce w którym moglbym się porządnie nauczyć intubacji. Stąd pytanie czy ma ktoś doświadczenie w pracy/stażu na bloku? Czy jest to wogóle możliwe dla rm ? Z góry dziękuję za odpowiedź 
    • W Medycyna Ratunkowa / Medyczne czynności ratunkowe
    • 2023/09/17 21:29

Więcej tematów »

 

Don't have an account yet? Register Now!

Sign in to your account