Zaloguj
x
x
Zarejestruj
x

ANKIETY- temat zbiorczy.

Więcej
2010/09/16 17:39 #4203 przez Emi
O:ANKIETY- temat zbiorczy.
karolcia109 napisał:
To fakt kierowcą karetki nie jestem, ale kierowcą a i owszem :) Od 2 lat jeżdzem autem, więc pomogłam wypełnić :)
Temat został zablokowany.
Więcej
2010/09/18 10:00 #4210 przez Darth Vader
O:ANKIETY- temat zbiorczy.
Katarzyna_1985 napisał:Poczytałem sobie i... na niektóre pytania nie znam odpowiedzi... :S

Ciemna strona ratownictwa medycznego
Bez turbo (ze specjalną dedykacją dla ww61)
Więcej
2011/03/24 07:46 - 2011/11/05 21:37 #5201 przez Misiawita
ANKIETA DLA RATOWNIKOW MEDYCZNYCH!!!!
Zwracam się z uprzejmą prośbą o wypełnienie poniższej ankiety,której celem jest zbadanie potrzeb i zachowań zdrowotnych wśród ratowników medycznych.Ankieta ma charakter anonimowy,a pozyskane informacje zostaną wykorzystane wyłącznie do napisania pracy magisterskiej

link do ankiety:

www.ankietka.pl/ankieta/55609/potrzeby-z...w-medy...cznych.html

Serdecznie dziękuję za poświęcony czas i rzetelne wypełnienie ankiety :) :)

Ponawiam prośbę o wypełnienie poniższej ankiety,której celem jest zbadanie potrzeb i zachowań zdrowotnych wśród ratowników medycznych.
Ankieta ma charakter anonimowy,a pozyskane informacje zostaną wykorzystane wyłącznie do napisania pracy magisterskiej

www.ankietka.pl/ankieta/55609/potrzeby-z...ikow-medycznych.html

Proszę o pomoc, brakuje mi jeszcze 15 ankiet:(

:)
Więcej
2011/04/29 13:26 #5262 przez Annn
Prośba o wypełnienie ankiety
Witam,
Pilnie potrzebuje Waszej pomocy przy napisaniu mojej pracy licencjackiej.
Uzuplenijcie prosze w wolnej chwili ankiete (link ponizej).

moje-ankiety.pl/respond-9512.html

Jest ona anonimowa, jej wypełnienie zajmuje ok 5 minut.

Jeżeli nigdy nie doznaliście żadnego urazu stawu kolanowego to ta ankieta jest nie dla Was

Z góry dziekuje za poswiecony czas!!
ANN
Więcej
2011/04/30 20:11 #5263 przez kasiek87891
prosba o wypełnienie ankiety
hej :)
zwracam sie do Was z ogromna prosba o wypelnienie ankiety. Jest ona skierowana do ratownikow medycznych.
Więcej
2011/05/10 07:54 #5287 przez cinekdt
Ankieta proszę o wypełnienie- praca magisterska
Witam sam jestem ratownikiem, teraz pisze pracę magisterską i potrzebuje pomocy kolegów po fachu. Ankieta jest anonimowa, wypełnienie jej zajmie dosłownie moment (2 min), a bez niej nie skończę pracy. Bardzo proszę o pomoc. Z góry wszystkim dziękuje. Ankieta pt. "Niedrożność dróg oddechowych jako ważny problem w Ratownictwie Medycznym"

moje-ankiety.pl/respond-10084.html
Moderatorzy: Ania82ricko1stmangus

Ostatnie posty Forum Ratownik-med.pl

• Centro Medica Avatar
    • CENTRO MEDICA SP. Z O.O poszukuje pracowników na s...
    • W związku z rozwojem spółki poszukujemy angażującego się w pracę i lubiącego nowe wyzwania ratownika medycznego do wykonywania neuromonitoringu. Jesteśmy doświadczoną firmą medyczną, jedyną tego typu w Polsce, wykonującą usługi śródoperacyjnego monitorowania neurofizjologicznego IONM (neuromonitoring). Wykorzystujemy technologię lidera rynku z Niemiec, Inomed Medizintechnik GmbH. Poszukujemy do współpracy ratowników...
    • W Ratownictwo Medyczne / Rynek Pracy
    • 2022/01/12 12:29
    • serial Avatar
    • serial
    • Witajcie! jestem scenarzystą i reżyserem i razem ze współscenarzystką poszukujemy do anonimowych rozmów osoby chętne na zwierzenia ze swojej pracy i życia w pogotowiu przed rokiem 2002. Chcemy pokazać m in jak ciężka to praca i jak postrzeganie jej przez ludzi nie zawsze jest sprawiedliwe. Miła atmosfera rozmowy w pakiecie :) Jeśli byłaby możliwość rozesłania tego ogłoszenia wśród znajomych z branży, bylibyśmy bardzo...
    • W Ratownictwo Medyczne / Ratowniczy Hyde Park
    • 2021/10/12 09:32
    • ratownikekspress Avatar
    • Jak uratować osobę topiącą się w wodzie?
    • Teraz jest taka kolejność że: 1) dzwonisz na służby 112 opisujesz sytuacji i podajesz miejsce zdarzenia. 2) jak masz możliwość to rzuć tonącemu pzedmiot, który się unosi na powierzchni wody, żeby mógł się tego złapać 3) Jak potrafisz pływać to musisz znaleźć przedmiot, który sie unosi na wodzie i dopiero z nim możesz ewentualnie do tonącego popłynąć. 4) Do tego czasu jest już szansa, że straż lub inne służby...
    • W Ratownictwo Medyczne / Kwalifikowana PP, Pierwsza Pomoc
    • 2021/09/04 13:27

Więcej tematów »

Don't have an account yet? Register Now!

Sign in to your account