Ankietowanie

Więcej
2015/05/21 18:40 #12021 przez kingan
Witam, szukam osób z wykształceniem medycznym do wypełnienia ankiety do pracy magisterskiej

oto link:

docs.google.com/forms/d/1GktIOFPknpsleBp...950Z3nJfj8A/viewform

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2015/06/12 12:37 #12072 przez Pauli
Witam wszystkich bardzo serdecznie! Mam do Was wielką prośbę.. Piszę pracę licencjacką z ratownictwa medycznego na temat : "Rola ratownika medycznego wobec pacjenta w kryzysie suicydalnym." W związku z tym byłabym ogromnie wdzięczna, za wypełnienie mojej ankiety :
www.interankiety.pl/interankieta/74472d0...7ae91fcb7bf051828d12
Jest mi ona bardzo potrzebna do napisania tej pracy. Z góry dziękuję, z medycznym pozdrowieniem, Paulina. ;)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2015/06/17 11:10 #12085 przez Ola.N.2015
Replied by Ola.N.2015 on topic Decyzje pod presją czasu...
Witam,
jestem studentką psychologii na Uniwersytecie SWPS we Wrocławiu. Obecnie robię badania do mojej pracy magisterskiej, której tematem jest podejmowanie decyzji przez ratowników. Proszę o poświęcenie kilku minut i wypełnienie ankiety. Z góry dziękuję za pomoc:)

Pozdrawiam, Ola:)

ankiety.kozminski.edu.pl/index.php/791427/lang-pl

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2015/07/05 14:57 #12111 przez Ola.N.2015
Replied by Ola.N.2015 on topic Odp: Decyzje pod presją czasu...
Jeszcze raz bardzo proszę o udział w badaniu:) Muszę zebrać dużą ilość ankiet wypełnionych przez ratowników. Proszę też nie pominąć żadnego pytania, gdyż tylko taką ankietę będę mogła wziąć pod uwagę w moim badaniu. Pozdrawiam:)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2015/11/16 15:22 #12216 przez adrian1992n
Replied by adrian1992n on topic Ankiety
Witam
Jestem studentem 2 roku studiów magisterskich Uniwersytetu Medycznego w Lublinie na kierunku zdrowie publiczne.
Tematem mojej pracy dyplomowej jest „Ból chorego - punkt widzenia studenta RM, a ratownika medycznego”.
Moim celem jest uzyskanie informacji o przygotowaniu ratowników medycznych, a także studentów (ratownictwa medycznego) do oceny i samodzielnego zwalczania bólu.
Chciał bym prosić o pomoc przy mojej pracy poprzez wypełnienie kwestionariusza ankiety.
Z góry dziękuję za poświęcony czas i pomoc.

Pozdrawiam

Ankieta dla Ratowników medycznych czynnych zawodowo:
docs.google.com/forms/d/1kdBNqYl-sOykhie...ewform?usp=send_form

Ankieta dla studentów i absolwentów (nie pracujących w systemie):
docs.google.com/forms/d/1R7kt-NVqJVyWPde...ewform?usp=send_form

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2015/11/20 10:28 #12217 przez Alexann
Replied by Alexann on topic Odp: Ankietowanie
Witam.
Jestem ratownikiem medycznym i studentką SUM, aktualnie piszę pracę magisterską dotyczącą postępowania w częstoskurczach - porównanie zaleceń ERC a uprawnienia ratowników medycznych w Polsce.

Byłabym wdzięczna za wypełnienie ankiety:
docs.google.com/forms/d/1sE9EE6h9hFR7WVQ...zXI/viewform?c=0&w=1

Z góry wszystkim dziękuję za pomoc.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Moderatorzy: Ania82ricko1stmangus
Czas generowania strony: 0.176 s.

Ostatnie posty Forum Ratownik-med.pl

    • arekpawel3 Avatar
    • Opinie na temat nowego kierunku studiów podyplomow...
    • Witajcie,prowadzę obecnie projekt badawczy, którego celem jest określić zapotrzebowanie na nowy kierunek studiów- fizjolog sportowy. Uczelnia poprosiła o zebranie wypowiedzi także od ratowników medycznych. Otóż ratownicy posiadają wiedzę nt fizjologii organizmu, a być może w tym gronie są osoby interesujące się sportem lub chcące pogłębiać wiedzę w tym zakresie.W związku z tym zwracam się z prośbą o podzielenie się...
    • W Edukacja, doskonalenie zawodowe / Uczelnie medyczne
    • 2023/12/05 09:41
    • ladybird23 Avatar
    • uprawnienia
    • Witam, mam pytanie dotyczące uprawnień. Otóż, jeśli ktoś skończył ratownictwo ponad 13 lat temu, nigdy nie pracował w zawodzie ratownika, zmienił zupełnie branżę, nie przechodził żadnych przeszkoleń w temacie ratownictwa itd to czy może np prowadzić kursy pierwszej pomocy, zabezpieczać imorezy jako ratownik? Będąc na etacie w zupełnie innej branży i nie mając zatrudnienia w żadnej placówce zdrowia itd
    • W Państwowe Ratownictwo Medyczne / Dyskusja ogólna (PRM)
    • 2023/10/30 12:39
    • Macias Avatar
    • Ratownik nie aktywny zawodowo
    • Podepnę się pod temat. Uzyskałem prawo do wykonywania zawodu w 2015 roku i od tamtej pory czynnie nie pracowałem w zawodzie za wyjątkiem pandemii, gdzie pobierałem próbki od pacjentów w mobilnym zespole. Teraz zastanawiam się nad powrotem do zawodu. Jak ugryźć temat? Czytałem, że potrzebny jest kurs trwający 6 miesięcy. Wiecie może jak ugryźć temat? 
    • W Ratownictwo Medyczne / Kwalifikowana PP, Pierwsza Pomoc
    • 2023/10/13 21:31
    • MichałS97 Avatar
    • Staż na bloku ?
    • Witam Myślałem ostatnio nad miejsce w którym moglbym się porządnie nauczyć intubacji. Stąd pytanie czy ma ktoś doświadczenie w pracy/stażu na bloku? Czy jest to wogóle możliwe dla rm ? Z góry dziękuję za odpowiedź 
    • W Medycyna Ratunkowa / Medyczne czynności ratunkowe
    • 2023/09/17 21:29

Więcej tematów »

 

Don't have an account yet? Register Now!

Sign in to your account