Zaloguj
x
x
Zarejestruj
x

Informacja

Drodzy Użytkownicy, zanim napiszecie cokolwiek zapoznajcie się z REGULAMIN -em Forum. Zakładając nowy temat upewnijcie się czy już taki sam lub podobny nie został założony wcześniej. Jeżeli znaleźliście podobny temat, ale nie ma tam precyzyjnej odpowiedzi, dopiszcie nowy post precyzując pytanie. Prosimy nie zwracać się z pytaniami dotyczącymi tematyki Forum bezpośrednio do mnie lub do Moderatorów, proszę korzystać i pytać na Forum ( do tego zostało stworzone ). Pisząc na Forum włączają się do dyskusji pozostali Użytkownicy którzy przecież mogą mieć podobny problem.
Wszystkich użytkowników prosimy o aktualizacje swoich profili w forum i uzupełnienie podpisów (sygnatur).
FAQ - Skorzystaj z poniższych instrukcji:
>> FUNKCJONALNE I PRZEJRZYSTE POSTY, FORMATOWANIE I EDYCJA TEKSTU
>> PODPIS, SYGNATURA NA FORUM, AKTUALIZACJA I EDYCJA PROFILU

Kursy doszkalające w Ratownictwie Medycznym

Więcej
2014/01/17 23:53 #9710 przez ww61
ww61 odpowiedział w temacie: Odp: Kursy doszkalające w Ratownictwie Medycznym
Tylko pogratulować,że stać cię na różne tak bardzo potrzebne kursy doskonalące.Mnie na te które chciał bym odbyć nie stać a pracodawcy głównie wymagają :silly:

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2014/11/19 15:43 - 2014/11/19 15:46 #11368 przez daroslawus
daroslawus odpowiedział w temacie: Odp: Kursy doszkalające w Ratownictwie Medycznym
Witam a tak nawiązując do kursu to mam pytanie czy ma ktos namiary na kurs doskonalący nawet płatny ale w Opolu (bardzo ważne dla mnie )i dodam iż może być już na początku roku

Więcej
2017/05/09 08:40 #12644 przez jago0987
jago0987 odpowiedział w temacie: Odp: Kursy doszkalające w Ratownictwie Medycznym
Aby samemu móc się doszkalać powstała super stronka, na której można odbyć wiele kursów www.e-ratownik.com.pl/ .Są one bardzo profesjonalnie stworzone, wszystko jest dokładnie wyjaśnione. Jest to o tyle wygodna forma edukacji, że nie ma potrzeby wychodzić z domu, aby je zrobić :)

Moderatorzy: Ania82ricko1stmangus
Czas generowania strony: 0.063 s.

Ostatnie posty Forum Ratownik-med.pl

Więcej tematów »

Don't have an account yet? Register Now!

Sign in to your account