Zaloguj
x
x
Zarejestruj
x

Punkty edukacyjne - jak i za ile??

Więcej
2017/04/06 08:11 #12626 przez jago0987
Odp: Punkty edukacyjne - jak i za ile??
Potwierdzam, ja również zdobyłam swoje punkty edukacyjne na stornie www.e-ratownik.com.pl. Bardzo wygodna forma odbycia kursów. Wszystkie zrobiłam w domu w wolnej chwili. Często Wojewódzkie Ośrodki Ratownictwa Medycznego nie wspominają o tym, że można je zrobić przez internet, ponieważ wolą zorganizować swoim pracownikom wewnętrzne odpłatne szkolenia. Jednak ustawa w pełni akceptuje kursy online.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2017/05/29 13:11 #12658 przez filip_wrobel
Również polecam e-ratownika! Wszystko można załatwić bez wychodzenia z domu. Niskie ceny i ciekawe tematy kursów. Wszystko jak najbardziej akceptowane i bez problemu wpisane do książeczki. Gorąco polecam :)

Więcej
2018/03/21 08:43 #12864 przez Łuki
tak ale od października 2017 nie więcej niż 20 pkt przez internet w danym okresie edukacyjnym

Moderatorzy: Ania82ricko1stmangus

Ostatnie posty Forum Ratownik-med.pl

• serial Avatar
    • serial
    • Witajcie! jestem scenarzystą i reżyserem i razem ze współscenarzystką poszukujemy do anonimowych rozmów osoby chętne na zwierzenia ze swojej pracy i życia w pogotowiu przed rokiem 2002. Chcemy pokazać m in jak ciężka to praca i jak postrzeganie jej przez ludzi nie zawsze jest sprawiedliwe. Miła atmosfera rozmowy w pakiecie :) Jeśli byłaby możliwość rozesłania tego ogłoszenia wśród znajomych z branży, bylibyśmy bardzo...
    • W Ratownictwo Medyczne / Ratowniczy Hyde Park
    • 2021/10/12 09:32
    • ratownikekspress Avatar
    • Jak uratować osobę topiącą się w wodzie?
    • Teraz jest taka kolejność że: 1) dzwonisz na służby 112 opisujesz sytuacji i podajesz miejsce zdarzenia. 2) jak masz możliwość to rzuć tonącemu pzedmiot, który się unosi na powierzchni wody, żeby mógł się tego złapać 3) Jak potrafisz pływać to musisz znaleźć przedmiot, który sie unosi na wodzie i dopiero z nim możesz ewentualnie do tonącego popłynąć. 4) Do tego czasu jest już szansa, że straż lub inne służby...
    • W Ratownictwo Medyczne / Kwalifikowana PP, Pierwsza Pomoc
    • 2021/09/04 13:27

Więcej tematów »

Don't have an account yet? Register Now!

Sign in to your account