Pomoc w pisaniu projektu

Więcej
2013/10/16 20:35 - 2013/10/16 22:19 #9521 przez Darth Vader
Replied by Darth Vader on topic Odp: Pomoc w pisaniu projektu
Właśnie Atame!!! Nie zdałeś egzaminu i wydawało mi się, że zwracasz się z prośbą o pomoc, gdyż gdzieś popełniłeś błąd. Tymczasem kwestionujesz wszystko i wszystkich, choć z Twoich postów jasno wynika, że miałeś nauczycieli, którzy uczyli Cię nieprawidłowego postępowania a Ty to powielasz. Jeśli nie wierzysz doświadczonym kolegom skorzystaj chociaż z mądrych książek. Przekonasz się, że jednak ani Ty, ani Twoi nauczyciele nie macie racji...

Ciemna strona ratownictwa medycznego
Bez turbo (ze specjalną dedykacją dla ww61)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2013/10/16 20:59 - 2013/10/16 21:00 #9522 przez Atame
Replied by Atame on topic Odp: Pomoc w pisaniu projektu
"Rozumiem, że na egzaminie napisałeś tak, jak powinno być według Ciebie..."

Tak, jeśli uważasz że to jest źle to napisz mi proszę jasno w punktach jak powinno być

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2013/10/16 21:20 #9523 przez Atame
Replied by Atame on topic Odp: Pomoc w pisaniu projektu

Właśnie Atame!!! Nie zdałeś egzaminu i wydawało mi się, że zwracasz się z prośbą o pomoc, gdyż gdzieś popełniłeś błąd. Tymczasem kwestionujesz wszystko i wszystkich, choć z Twoich postów jasno wynika, że miałeś nauczycieli, którzy uczyli Cię nieprawidłowego postępowania a Ty to powielasz. Jeśli nie wierzysz doświadczonym kolegom skorzystaj chociaż z mądrych książek. Przeonasz się, że jednak ani Ty, ani Twoi nauczyciele nie macie racji...


Akurat Ty to w niczym mi nie pomagasz zaśmiecasz tylko mój wątek postami które nic nie wnoszą do dyskusji i nie zgodzę się z tobą iż kwestionuje wszystko i wszystkich

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2013/10/16 22:21 #9524 przez Darth Vader
Replied by Darth Vader on topic Odp: Pomoc w pisaniu projektu

Akurat Ty to w niczym mi nie pomagasz...

Sugeruję Ci żebyś uważnie poczytał co radzą Ci bardziej doświadczeni koledzy, bo jak na razie to upierasz się przy swoim. Zrozum, że Twoi nauczyciele popełniali błędy w toku nauczania, które Ty teraz powielasz...

Ciemna strona ratownictwa medycznego
Bez turbo (ze specjalną dedykacją dla ww61)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2013/10/19 10:59 #9525 przez ewemich
Replied by ewemich on topic Odp: Pomoc w pisaniu projektu
Witam serdecznie.
Polecam książkę, ITLS (International Trauma Life Support) Kraków 2009. Wszystkie poruszane przez Państwa wątki są tam wyjaśnione. Kupiłam sobie 2 lata temu (kosztowała około 90zł) i nie ukrywam, że zaglądam do niej od czasu do czasu. Pozdrawiam i powodzenia!

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2013/10/19 19:47 - 2013/10/19 19:47 #9528 przez marcin1975rm
Replied by marcin1975rm on topic Odp: Pomoc w pisaniu projektu

Polecam książkę ITLS

Dobra pozycja, choć nie jedyna. Problem w tym, że Atame miał nauczycieli, którzy stworzyli własny ITLS...

Wirtualnej intubacji zdecydowane nie!!!

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Moderatorzy: Ania82ricko1stmangus
Czas generowania strony: 0.279 s.

Ostatnie posty Forum Ratownik-med.pl

    • arekpawel3 Avatar
    • Opinie na temat nowego kierunku studiów podyplomow...
    • Witajcie,prowadzę obecnie projekt badawczy, którego celem jest określić zapotrzebowanie na nowy kierunek studiów- fizjolog sportowy. Uczelnia poprosiła o zebranie wypowiedzi także od ratowników medycznych. Otóż ratownicy posiadają wiedzę nt fizjologii organizmu, a być może w tym gronie są osoby interesujące się sportem lub chcące pogłębiać wiedzę w tym zakresie.W związku z tym zwracam się z prośbą o podzielenie się...
    • W Edukacja, doskonalenie zawodowe / Uczelnie medyczne
    • 2023/12/05 09:41
    • ladybird23 Avatar
    • uprawnienia
    • Witam, mam pytanie dotyczące uprawnień. Otóż, jeśli ktoś skończył ratownictwo ponad 13 lat temu, nigdy nie pracował w zawodzie ratownika, zmienił zupełnie branżę, nie przechodził żadnych przeszkoleń w temacie ratownictwa itd to czy może np prowadzić kursy pierwszej pomocy, zabezpieczać imorezy jako ratownik? Będąc na etacie w zupełnie innej branży i nie mając zatrudnienia w żadnej placówce zdrowia itd
    • W Państwowe Ratownictwo Medyczne / Dyskusja ogólna (PRM)
    • 2023/10/30 12:39
    • Macias Avatar
    • Ratownik nie aktywny zawodowo
    • Podepnę się pod temat. Uzyskałem prawo do wykonywania zawodu w 2015 roku i od tamtej pory czynnie nie pracowałem w zawodzie za wyjątkiem pandemii, gdzie pobierałem próbki od pacjentów w mobilnym zespole. Teraz zastanawiam się nad powrotem do zawodu. Jak ugryźć temat? Czytałem, że potrzebny jest kurs trwający 6 miesięcy. Wiecie może jak ugryźć temat? 
    • W Ratownictwo Medyczne / Kwalifikowana PP, Pierwsza Pomoc
    • 2023/10/13 21:31
    • MichałS97 Avatar
    • Staż na bloku ?
    • Witam Myślałem ostatnio nad miejsce w którym moglbym się porządnie nauczyć intubacji. Stąd pytanie czy ma ktoś doświadczenie w pracy/stażu na bloku? Czy jest to wogóle możliwe dla rm ? Z góry dziękuję za odpowiedź 
    • W Medycyna Ratunkowa / Medyczne czynności ratunkowe
    • 2023/09/17 21:29

Więcej tematów »

 

Don't have an account yet? Register Now!

Sign in to your account