zadanie praktyczne na egzaminie

Więcej
2011/08/29 14:01 #6648 przez Rusa
Replied by Rusa on topic Odp: zadanie praktyczne na egzaminie
No do zdany :) dyplom w ręku, niby drugie podejście ale warto było :) dziękuje za wszelką uzyskaną pomoc :)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2011/08/29 14:44 - 2011/08/29 14:45 #6652 przez dyspozytor
Replied by dyspozytor on topic Odp: zadanie praktyczne na egzaminie
Witam,

Pamiętam jak dziś Rusa po ostatnich egzaminach oznajmił, że niestety nie poszło (podejrzewam, że nie wszyscy mieli wtedy odwagę pisać o swojej porażce). Widać jednak po dzisiejszej informacji, że nie ma co załamywać rąk :laugh:

Gratuluje wszystkim którzy zdali, tym którzy nie zdali życzę wytrwałości. Egzamin jak egzamin, chyba dzięki całej tej dyskusji już wszyscy dokładnie wiemy czego można się spodziewać :)

Martwi mnie tylko jeden fakt, że mało kto po egzaminach pamięta o naszym forum i już nie angażuje się w jego życie jak to mam miejsce tuż przed i w trakcie egzaminu :dry: Szkoda, bo przecież przed Wami wszystkimi następny ważny etap w życiu: KARIERA ZAWODOWA. Pewnie każdy zaglądający na to forum jest ciekawy jak potoczyły się Wasze losy zawodowe. Czy dyplom o który tak walczyliście był dla Was przepustką do zawodu o którym marzyliście? Czy może leży gdzieś zakurzony w szufladzie, a Wy zajmujecie się już zupełnie czymś innym, zamykając jednocześnie za sobą rozdział przygody z ratownictwem medycznym .:blush:

Większość użytkowników z poprzednich roczników ma nadal aktywne konta, być może i tutaj zaglądają - jednak zupełnie bez echa.

Może dlatego, że w rzeczywistości nie jest aż tak "różowo" w tym ratownictwie ??

Pomimo wszystko jeszcze raz wszystkim gratuluje!!!!:laugh: :laugh: :laugh:


Zachodniopomorskie Ratownictwo Medyczne
Wiktoria Julia
Plik załącznika:

www.ratownik-med.pl
www.eskumed.pl
www.karetki.ratownik-med.pl
www.sklep.ratownik-med.pl

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2011/08/29 17:03 #6655 przez sas123
Replied by sas123 on topic Odp: zadanie praktyczne na egzaminie
Pamięta, pamięta sie o forum i zagląda sie, tylko pewnie jak ja czytają i nie wciskają sie w debaty :)

No nie jest różowo w tym ratownictwie, ludzi z tym patentem jak "mrówków" ...

stażu nawet nie dali odrobić, nie było co czekać to sie za inn robote trzeba było zabierać, bo do sakiewki samo nic nie przyjdzie

Jak przyjdzie czas i miejsce to sie moze uda wbić w szeregi rat-meda ;]

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2011/08/29 17:18 #6656 przez kasia25
Replied by kasia25 on topic Odp: zadanie praktyczne na egzaminie
Ja pamietam o was i zdałam egz nawet niezle poszło 68 teoria 90 praktyczny i 91 drugi praktyczny :) jestem zadowolona teraz tylko aby pracę znaleźć i od października licencjat zacząć

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2011/08/29 18:27 #6658 przez ratowniczka
Replied by ratowniczka on topic Odp: zadanie praktyczne na egzaminie
Ja również zdałam jestem przeszczęśliwa!:):woohoo:

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2011/08/30 10:22 #6669 przez lksmichael
Replied by lksmichael on topic Odp: zadanie praktyczne na egzaminie

Pewnie każdy zaglądający na to forum jest ciekawy jak potoczyły się Wasze losy zawodowe. Czy dyplom o który tak walczyliście był dla Was przepustką do zawodu o którym marzyliście? Czy może leży gdzieś zakurzony w szufladzie, a Wy zajmujecie się już zupełnie czymś innym, zamykając jednocześnie za sobą rozdział przygody z ratownictwem medycznym .:blush:

[...]

Może dlatego, że w rzeczywistości nie jest aż tak "różowo" w tym ratownictwie ??
[...]



A uważasz że jest różowo?? Bardzo ciężko jest znaleźć pracę w wymarzonym zawodzie...

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Moderatorzy: Ania82ricko1stmangus
Czas generowania strony: 0.321 s.

Ostatnie posty Forum Ratownik-med.pl

    • arekpawel3 Avatar
    • Opinie na temat nowego kierunku studiów podyplomow...
    • Witajcie,prowadzę obecnie projekt badawczy, którego celem jest określić zapotrzebowanie na nowy kierunek studiów- fizjolog sportowy. Uczelnia poprosiła o zebranie wypowiedzi także od ratowników medycznych. Otóż ratownicy posiadają wiedzę nt fizjologii organizmu, a być może w tym gronie są osoby interesujące się sportem lub chcące pogłębiać wiedzę w tym zakresie.W związku z tym zwracam się z prośbą o podzielenie się...
    • W Edukacja, doskonalenie zawodowe / Uczelnie medyczne
    • 2023/12/05 09:41
    • ladybird23 Avatar
    • uprawnienia
    • Witam, mam pytanie dotyczące uprawnień. Otóż, jeśli ktoś skończył ratownictwo ponad 13 lat temu, nigdy nie pracował w zawodzie ratownika, zmienił zupełnie branżę, nie przechodził żadnych przeszkoleń w temacie ratownictwa itd to czy może np prowadzić kursy pierwszej pomocy, zabezpieczać imorezy jako ratownik? Będąc na etacie w zupełnie innej branży i nie mając zatrudnienia w żadnej placówce zdrowia itd
    • W Państwowe Ratownictwo Medyczne / Dyskusja ogólna (PRM)
    • 2023/10/30 12:39
    • Macias Avatar
    • Ratownik nie aktywny zawodowo
    • Podepnę się pod temat. Uzyskałem prawo do wykonywania zawodu w 2015 roku i od tamtej pory czynnie nie pracowałem w zawodzie za wyjątkiem pandemii, gdzie pobierałem próbki od pacjentów w mobilnym zespole. Teraz zastanawiam się nad powrotem do zawodu. Jak ugryźć temat? Czytałem, że potrzebny jest kurs trwający 6 miesięcy. Wiecie może jak ugryźć temat? 
    • W Ratownictwo Medyczne / Kwalifikowana PP, Pierwsza Pomoc
    • 2023/10/13 21:31
    • MichałS97 Avatar
    • Staż na bloku ?
    • Witam Myślałem ostatnio nad miejsce w którym moglbym się porządnie nauczyć intubacji. Stąd pytanie czy ma ktoś doświadczenie w pracy/stażu na bloku? Czy jest to wogóle możliwe dla rm ? Z góry dziękuję za odpowiedź 
    • W Medycyna Ratunkowa / Medyczne czynności ratunkowe
    • 2023/09/17 21:29

Więcej tematów »

 

Don't have an account yet? Register Now!

Sign in to your account