Zaloguj
x
x
Zarejestruj
x

Informacja

Drodzy Użytkownicy, zanim napiszecie cokolwiek zapoznajcie się z REGULAMIN -em Forum. Zakładając nowy temat upewnijcie się czy już taki sam lub podobny nie został założony wcześniej.

zadanie praktyczne na egzaminie

Więcej
2011/08/26 12:22 #6588 przez Kowal998
Odp: zadanie praktyczne na egzaminie
Zdane:d

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2011/08/26 14:25 #6589 przez Bart87
Zdane 88% :) Mimo tego, że w projekcie z 5-letnim dzieckiem pisałem o bradykardii zatokowej a nie PEA jak większość :) Cóż, teraz sam nie wiem czy to jednak było PEA czy bradykardia, a po komentarzaach byłem pewny że obleję przez złe rozpoznanie.. a tu proszę niespodzianka :)
U mnie na 50 osób zdało tylko 30 - czyli 60% zdawalności z czego więszość oblała testy! :OO

Więcej
2011/08/26 14:28 #6590 przez Olcia
Zdałam!
U mnie testy zdali wszyscy..natomiast praktyczny 60%

Więcej
2011/08/26 17:52 #6592 przez mnich
Tym wszystkim którym sie nie udało przejść egzaminu - współczuje . Ale ja mam inne zdanie na temat samej "WIELKIEJ CENTRALNEJ KOMISJI" - to jest totalna porażka - siedzą tam ludzie którzy nie znają się kompletnie na rzeczy . I później wychodzą parodie na egzaminach !!!!! Jest to smutne !!! Lecz nie załamujcie się !! :lol: za rok poprawka . A tym którzy zdali - to nie koniec waszej edukacji !! :laugh: teraz przygotujcie się na zbieranie punktów edukacyjnych od nowego roku !!! hehehehe . :evil:

Więcej
2011/08/26 18:07 #6593 przez Emi

mnich napisał: A tym którzy zdali - to nie koniec waszej edukacji !! :laugh: teraz przygotujcie się na zbieranie punktów edukacyjnych od nowego roku !!! hehehehe . :evil:

Oczywiście punkty zbierają tylko osoby pracujące, gdyż kursy są niestety płatne i żadna osoba bezrobotna nie będzie w stanie zapłacić sobie 300 zł a czasem nawet i więcej za kurs, plus do tego dojazd i często nocleg.

Więcej
2011/08/26 19:02 #6595 przez Darth Vader

Bart87 napisał: Mimo tego, że w projekcie z 5-letnim dzieckiem pisałem o bradykardii zatokowej a nie PEA jak większość :) Cóż, teraz sam nie wiem czy to jednak było PEA czy bradykardia, a po komentarzaach byłem pewny że obleję przez złe rozpoznanie.. a tu proszę niespodzianka :)

Rzeczywiście niespodzianka, w stylu CKE...

Ciemna strona ratownictwa medycznego
Bez turbo (ze specjalną dedykacją dla ww61)

Moderatorzy: Ania82ricko1stmangus

Ostatnie posty Forum Ratownik-med.pl

Więcej tematów »

Don't have an account yet? Register Now!

Sign in to your account