Egzamin praktyczny 2011r

Więcej
2011/01/24 09:29 #4881 przez mimek
Egzamin praktyczny 2011r was created by mimek
Witam wszystkich serdecznie !!!! miałem niewątpliwą "przyjemność" zdawać etap zawodowy w 2-grupie 19.01.2011r w tem. konikopunkcja,czy ktoś posiada temat tgej pracy?? niestety mnie się go nie udało dostać a na necie jest tylko część 1-sza z rannej zmiany.Potrzebuję go bo prawdopodobnie będe zmuszony do odwołania się ....dzięki!!!

Mimek $ jakby nie patrzeć to już 26 lat w pogotowiu !!

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2011/01/30 10:46 #4908 przez rooney
Replied by rooney on topic O:Egzamin praktyczny 2011r
Ja mam pytanie odnośnie egzaminu zawodowego. Gdyż jestem już na progu 4 semestru medycznej szkoły policealnej a nic nie przerabialiśmy odnośnie II części egzaminu pisemnego( zakres wiadomości i umiejętności związanych z zatrudnieniem i działalnością gospodarczą). Czy więc szkoła zostawia to na ostatnią chwile do nauczania?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2011/01/30 11:04 #4909 przez kandek
Replied by kandek on topic O:Egzamin praktyczny 2011r
1. Nie ten temat.
2. Nie żartuj sobie. Drugą część testu powinien zaliczyć nawet szympans. Jeśli ktoś tego nie zdaje to znaczy że nie powinien brać odpowiedzialności za ludzkie życie.

podpis tymczasowy który ma minimum 20 znaków

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2011/01/30 11:22 #4910 przez sas123
Replied by sas123 on topic O:Egzamin praktyczny 2011r
hehe popieram kandek-a

wystarczy wiedza ze szkoły średniej i trochę prostej dobrej eliminacji ;p

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2011/01/30 14:12 #4911 przez huda
Replied by huda on topic O:Egzamin praktyczny 2011r
hmmm....Koleżanka moja będąc na innym kierunku nie miała wcale przedmiotu jak wiedza o gospodarce ale notatki załatwiała sobie na własną rękę (jak wiadomo wszystkie szkoły policealne piszą ten sam test) i jakoś zdała
Więc dla chcącego nic trudnego.

if you don\'t live for something you die for nothing

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2011/01/31 13:47 #4923 przez Komissar
Replied by Komissar on topic O:Egzamin praktyczny 2011r
Ja to miałem na pierwszym semestrze na przedmiocie zwanym podstawy prawa.

... A człowiek pokonał bestię, która wróciła do królestwa Beliara...

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Moderatorzy: Ania82ricko1stmangus
Czas generowania strony: 0.171 s.

Ostatnie posty Forum Ratownik-med.pl

    • arekpawel3 Avatar
    • Opinie na temat nowego kierunku studiów podyplomow...
    • Witajcie,prowadzę obecnie projekt badawczy, którego celem jest określić zapotrzebowanie na nowy kierunek studiów- fizjolog sportowy. Uczelnia poprosiła o zebranie wypowiedzi także od ratowników medycznych. Otóż ratownicy posiadają wiedzę nt fizjologii organizmu, a być może w tym gronie są osoby interesujące się sportem lub chcące pogłębiać wiedzę w tym zakresie.W związku z tym zwracam się z prośbą o podzielenie się...
    • W Edukacja, doskonalenie zawodowe / Uczelnie medyczne
    • 2023/12/05 09:41
    • ladybird23 Avatar
    • uprawnienia
    • Witam, mam pytanie dotyczące uprawnień. Otóż, jeśli ktoś skończył ratownictwo ponad 13 lat temu, nigdy nie pracował w zawodzie ratownika, zmienił zupełnie branżę, nie przechodził żadnych przeszkoleń w temacie ratownictwa itd to czy może np prowadzić kursy pierwszej pomocy, zabezpieczać imorezy jako ratownik? Będąc na etacie w zupełnie innej branży i nie mając zatrudnienia w żadnej placówce zdrowia itd
    • W Państwowe Ratownictwo Medyczne / Dyskusja ogólna (PRM)
    • 2023/10/30 12:39
    • Macias Avatar
    • Ratownik nie aktywny zawodowo
    • Podepnę się pod temat. Uzyskałem prawo do wykonywania zawodu w 2015 roku i od tamtej pory czynnie nie pracowałem w zawodzie za wyjątkiem pandemii, gdzie pobierałem próbki od pacjentów w mobilnym zespole. Teraz zastanawiam się nad powrotem do zawodu. Jak ugryźć temat? Czytałem, że potrzebny jest kurs trwający 6 miesięcy. Wiecie może jak ugryźć temat? 
    • W Ratownictwo Medyczne / Kwalifikowana PP, Pierwsza Pomoc
    • 2023/10/13 21:31
    • MichałS97 Avatar
    • Staż na bloku ?
    • Witam Myślałem ostatnio nad miejsce w którym moglbym się porządnie nauczyć intubacji. Stąd pytanie czy ma ktoś doświadczenie w pracy/stażu na bloku? Czy jest to wogóle możliwe dla rm ? Z góry dziękuję za odpowiedź 
    • W Medycyna Ratunkowa / Medyczne czynności ratunkowe
    • 2023/09/17 21:29

Więcej tematów »

 

Don't have an account yet? Register Now!

Sign in to your account