Zaloguj
x
x
Zarejestruj
x

Poprawkowy egzamin 2016

Więcej
2016/06/10 06:06 #12398 przez Jaga_ga
Odp: Poprawkowy egzamin 2016
Mam 21.06 w Warszawie. Boję się dzieci ;)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2016/06/10 09:07 #12399 przez fido
już się odwoływałem przy pierwszym egzam nawet do cke nic to nie dało, jeśli masz za mało pkt w części praktycznej, a wiesz, że to zrobiłeś a egzaminator tego nie wpisał na kartę to masz pecha, to co egzaminator wpisze na kartę oceny jest święte, i nic tego eni zmieni ani nie udowodnisz, że źle zrobił, miałem nawet świadków, którzy potwierdzili moja wersje i tak to nic nie dało. masz 2 dni na odwołanie się po egzam jeśli myślisz, że coś jest nie tak i tyle.

Więcej
2016/06/10 09:43 #12400 przez sheep
...ale pech, ja piernicze, wszystko dziś trzeba nagrywać, bo inaczej nie udowodnisz...
pamiętam jak ja zdawałam i kolega miał 75% ślizło mu się, ale jak jednego procenta brakuje
to masakra

Więcej
2016/06/12 18:30 #12401 przez Jaga_ga
Mojej koleżanki pracę sprawdzał jakiś człowiek spoza regionu. Odwoływała się 2 razy i nic, za 3 razem pojechała do nich i stwierdziła, że nie wyjdzie póki ktoś przy niej tej pracy nie sprawdzi i okazało się, co się okazało - wszystko było ok. Mnie zbywali ciągłym tłumaczeniem, że praca była sprawdzana przed moją każdą wizytą

Więcej
2016/06/13 08:37 #12402 przez Patrycjawr
ja także jutro piszę poprawkę w Słupsku

Więcej
2016/06/13 08:40 #12403 przez Patrycjawr
jutro piszę w Słupsku, chyba tylko my piszemy przynajmniej jak odbierałam harmonogram mówili że dwie osoby są na egzamin

Moderatorzy: Ania82ricko1stmangus

Ostatnie posty Forum Ratownik-med.pl

• serial Avatar
    • serial
    • Witajcie! jestem scenarzystą i reżyserem i razem ze współscenarzystką poszukujemy do anonimowych rozmów osoby chętne na zwierzenia ze swojej pracy i życia w pogotowiu przed rokiem 2002. Chcemy pokazać m in jak ciężka to praca i jak postrzeganie jej przez ludzi nie zawsze jest sprawiedliwe. Miła atmosfera rozmowy w pakiecie :) Jeśli byłaby możliwość rozesłania tego ogłoszenia wśród znajomych z branży, bylibyśmy bardzo...
    • W Ratownictwo Medyczne / Ratowniczy Hyde Park
    • 2021/10/12 09:32
    • ratownikekspress Avatar
    • Jak uratować osobę topiącą się w wodzie?
    • Teraz jest taka kolejność że: 1) dzwonisz na służby 112 opisujesz sytuacji i podajesz miejsce zdarzenia. 2) jak masz możliwość to rzuć tonącemu pzedmiot, który się unosi na powierzchni wody, żeby mógł się tego złapać 3) Jak potrafisz pływać to musisz znaleźć przedmiot, który sie unosi na wodzie i dopiero z nim możesz ewentualnie do tonącego popłynąć. 4) Do tego czasu jest już szansa, że straż lub inne służby...
    • W Ratownictwo Medyczne / Kwalifikowana PP, Pierwsza Pomoc
    • 2021/09/04 13:27

Więcej tematów »

Don't have an account yet? Register Now!

Sign in to your account