Ratownictwo Medyczne w USA

Więcej
2013/11/04 06:17 #9547 przez rtrzepizur
Ratownictwo Medyczne w USA was created by rtrzepizur
Ratownictwo Medyczne.

Zostań Ratownikiem Medycznym (Paramedic) w mniej niż rok. Certyfikat uznawany międzynarodowo oraz przez Stany Zjedoczone.
Medic Training International w powiązaniu z Crowder College z dumą oferują program
Ratownictwa Medycznego, który odbywa się głównie online.

Pierwszą cześć programu to zajęcia online na które można uczęszczać z dowolnego miejsca na świecie. Następna cześć to 3 miesięczna praktyka wstanie Missouri. Po pomyślnym ukończeniu kursu kandydat poddany będzie testowi NREMT, organizacji której certyfikat uznawany jest przez wszystkie stany Ameryki północnej oraz w wielu krajach na świecie.

O dodatkowe informacje proszę o kontakt

Robert S. Trzepizur, MICP
Emergency Medical Services

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2014/09/18 08:08 #11237 przez Kazik
Replied by Kazik on topic Odp: Ratownictwo Medyczne w USA
czy to dalej aktualne, jaki byłby koszt ?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2014/09/18 20:26 #11238 przez Piotrek.F
Replied by Piotrek.F on topic Odp: Ratownictwo Medyczne w USA
Wizja całkiem spoko. Problemem byłoby zakwaterowanie w rzeczonym stanie Missouri i przyznanie wizy do USA. A o ile dobrze mi się wydaje na zwyczajną wizę nie da rady tego zrobić bo praktyki są formą zatrudnienia i bardzo szybko mogliby ewakuować do Polski.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2014/09/18 20:51 - 2014/09/18 20:59 #11239 przez rtrzepizur
Replied by rtrzepizur on topic Odp: Ratownictwo Medyczne w USA
Czesc, idz na podana strone gdzie dowiesz sie szczegolow

www.medictraininginternational.com/

Koszt:

Aplikacja: $499
Semester pierwszy: $5,999
Semester drugi: $4,999

14 tygodni zakwaterowania: $2500
Application fee: $499
First Semester $5,999
Second Semester: $4,999

This Includes:
All Course Fees and access to online portals
All clinical and internship fees
Electronic text book (e-book)
CPR, AMLS, ACLS, and PALS (with their text books included)
Health Insurance while in the USA
Student Visa application and processing assistance
Transportation to and from the Joplin Regional Airport or XNA
Two uniform shirts, stethoscope, and EMS shears on arrival in Missouri for internships
Does not include National Registry registration or testing fees

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2014/09/19 13:35 #11243 przez Kazik
Replied by Kazik on topic Odp: Ratownictwo Medyczne w USA
Fakt wizja bardzo interesująca :) . Praktyki są w programie zajęć więc póki jesteś studentem nie mogą cię ewakuować. Bardziej mnie martwią koszty które student musi ponieść, zastanawiam się czy można byłoby w tym samym czasie pracować i zarobić aby pokryć poniesione koszty...
Się nie wgłębiałam ale chyba musiałaby być to wiza M1 www.educationusa.pl/31/wizy/ jako dalsze podnoszenie kwalifikacji w związku z tym, że wymagają od nas kursu EMS, nawet nie wiadomo czy uznane byłoby to że mamy ukończone medyk/szkołę wyższa

PREREQUISITES FOR PROGRAM
Must be at least 18 years of age to enter the program
Current EMT Licensure
Admission to the program (Paramedic Application) – Current AHA Healthcare Provider Level CPR
Verification of negative TB skin test and Hepatitis B series
Three letters of recommendation

nie znalazłam czy można byłoby na niej pracować, wiem że w niektórych państwach jeśli jesteś studentem możesz sobie dorobić, oczywiście jest to mniej godzin, ale zawsze legalnie.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Moderatorzy: Ania82ricko1stmangus
Czas generowania strony: 0.228 s.

Ostatnie posty Forum Ratownik-med.pl

    • arekpawel3 Avatar
    • Opinie na temat nowego kierunku studiów podyplomow...
    • Witajcie,prowadzę obecnie projekt badawczy, którego celem jest określić zapotrzebowanie na nowy kierunek studiów- fizjolog sportowy. Uczelnia poprosiła o zebranie wypowiedzi także od ratowników medycznych. Otóż ratownicy posiadają wiedzę nt fizjologii organizmu, a być może w tym gronie są osoby interesujące się sportem lub chcące pogłębiać wiedzę w tym zakresie.W związku z tym zwracam się z prośbą o podzielenie się...
    • W Edukacja, doskonalenie zawodowe / Uczelnie medyczne
    • 2023/12/05 09:41
    • ladybird23 Avatar
    • uprawnienia
    • Witam, mam pytanie dotyczące uprawnień. Otóż, jeśli ktoś skończył ratownictwo ponad 13 lat temu, nigdy nie pracował w zawodzie ratownika, zmienił zupełnie branżę, nie przechodził żadnych przeszkoleń w temacie ratownictwa itd to czy może np prowadzić kursy pierwszej pomocy, zabezpieczać imorezy jako ratownik? Będąc na etacie w zupełnie innej branży i nie mając zatrudnienia w żadnej placówce zdrowia itd
    • W Państwowe Ratownictwo Medyczne / Dyskusja ogólna (PRM)
    • 2023/10/30 12:39
    • Macias Avatar
    • Ratownik nie aktywny zawodowo
    • Podepnę się pod temat. Uzyskałem prawo do wykonywania zawodu w 2015 roku i od tamtej pory czynnie nie pracowałem w zawodzie za wyjątkiem pandemii, gdzie pobierałem próbki od pacjentów w mobilnym zespole. Teraz zastanawiam się nad powrotem do zawodu. Jak ugryźć temat? Czytałem, że potrzebny jest kurs trwający 6 miesięcy. Wiecie może jak ugryźć temat? 
    • W Ratownictwo Medyczne / Kwalifikowana PP, Pierwsza Pomoc
    • 2023/10/13 21:31
    • MichałS97 Avatar
    • Staż na bloku ?
    • Witam Myślałem ostatnio nad miejsce w którym moglbym się porządnie nauczyć intubacji. Stąd pytanie czy ma ktoś doświadczenie w pracy/stażu na bloku? Czy jest to wogóle możliwe dla rm ? Z góry dziękuję za odpowiedź 
    • W Medycyna Ratunkowa / Medyczne czynności ratunkowe
    • 2023/09/17 21:29

Więcej tematów »

 

Don't have an account yet? Register Now!

Sign in to your account