Zaloguj
x
x
Zarejestruj
x

Informacja

Drodzy Użytkownicy, zanim napiszecie cokolwiek zapoznajcie się z REGULAMIN -em Forum. Zakładając nowy temat upewnijcie się czy już taki sam lub podobny nie został założony wcześniej. Jeżeli znaleźliście podobny temat, ale nie ma tam precyzyjnej odpowiedzi, dopiszcie nowy post precyzując pytanie. Prosimy nie zwracać się z pytaniami dotyczącymi tematyki Forum bezpośrednio do mnie lub do Moderatorów, proszę korzystać i pytać na Forum ( do tego zostało stworzone ). Pisząc na Forum włączają się do dyskusji pozostali Użytkownicy którzy przecież mogą mieć podobny problem.
Wszystkich użytkowników prosimy o aktualizacje swoich profili w forum i uzupełnienie podpisów (sygnatur).
FAQ - Skorzystaj z poniższych instrukcji:
>> FUNKCJONALNE I PRZEJRZYSTE POSTY, FORMATOWANIE I EDYCJA TEKSTU
>> PODPIS, SYGNATURA NA FORUM, AKTUALIZACJA I EDYCJA PROFILU

Pomóżcie mi wybrać kierunek edukacji

Więcej
2012/11/14 16:29 #8403 przez AnnaC
AnnaC odpowiedział w temacie: Pomóżcie mi wybrać kierunek edukacji
Dziękuje :)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2012/11/14 19:52 #8405 przez ww61
ww61 odpowiedział w temacie: Pomóżcie mi wybrać kierunek edukacji
Aniu C,pielęgniarstwo a później specjalizacja z medycyny ratunkowej i z pewnością nie będziesz żałować decyzji :)

Więcej
2012/11/14 19:57 #8406 przez AnnaC
A czemu tak akurat?
Ratownictwo to moje marzenie i już bym chciała się uczyć tego wszystkiego;)

Więcej
2012/11/14 20:11 #8407 przez ww61
Aby spełnić marzenia trzeba posiadać alternatywę by po zdobyciu zawodu nie zostać z dyplomem w domu na zasiłku lub na utrzymaniu rodziców.Ratowanie to nie tylko karetka.Nie jest już tajemnicą,że mimo trudności zdobycia pracy w ratownictwie wkrótce OIOM-y zamkną swe drzwi przed ratownikami,praca w SOR to już marzenie a w karetce panowie mimo iż mogą dźwigać więcej zgodnie z przepisami BHP marzą o tej pracy.Praca to środek do życia,a pielęgniarka systemu ratownictwa znajdzie pracę nawet w ratownictwie choćby dodatkową by spełniać choć po części swoje ambicje zawodowe.
Życzę trafnych decyzji oraz spełnienia zawodowego :)
COM_KUNENA_THANKYOU: AnnaC

Więcej
2012/11/14 21:20 #8408 przez AnnaC
Na pewno to sobie wszystko przemyśle, własnie dlatego założyłam konto na tej stronie żeby się kogoś najlepiej kto wykonuje ten zawód doradzić, bo kto inny zrobi to lepiej:)
Dziękuje za rade, mam jeszcze trochę czasu na zastanowienie, ale trzymam kciuki żeby się udało. Na razie zakupiłam sobie podręcznik który zaraz zaczne czytać :)
Chciałam jeszcze zapytać o jedną rzecz, jak to jest czy zazwyczaj ratownikami zostają osoby twarde psychicznie a te wrażliwe nie dają rady? czy raczej wrażliwość jest też pozytywną rzeczą?

Więcej
2012/11/15 08:20 - 2012/11/15 08:26 #8409 przez ww61
Wrażliwość jest indywidualną cechą człowieka i zawsze jest bardziej pozytywna niż negatywna.Empatia jest wręcz niezbędna do opieki nad człowiekiem,którego spotkało w życiu coś niedobrego.Ratownictwo to nie tylko wyjazdy do ofiar wypadków ale również do ludzi,którzy przeżyli skutki poważnego zachorowania lub ostro zareagowali na czyjąś śmierć czy nieszczęście.Wszyscy oni potrzebują wsparcia i czyjejś konstruktywnej i skierowanej na pomoc wrażliwości.Tak więc wrażliwość świadcząca o tym,że jest się przede wszystkim CZŁOWIEKIEM który potrafi nieść kwalifikowaną pomoc :)
COM_KUNENA_THANKYOU: AnnaC

Moderatorzy: Ania82ricko1stmangus
Czas generowania strony: 0.077 s.

Ostatnie posty Forum Ratownik-med.pl

Więcej tematów »

Don't have an account yet? Register Now!

Sign in to your account