Zaloguj
x
x
Zarejestruj
x

Informacja

Drodzy Użytkownicy, zanim napiszecie cokolwiek zapoznajcie się z REGULAMIN -em Forum. Zakładając nowy temat upewnijcie się czy już taki sam lub podobny nie został założony wcześniej. Jeżeli znaleźliście podobny temat, ale nie ma tam precyzyjnej odpowiedzi, dopiszcie nowy post precyzując pytanie. Prosimy nie zwracać się z pytaniami dotyczącymi tematyki Forum bezpośrednio do mnie lub do Moderatorów, proszę korzystać i pytać na Forum ( do tego zostało stworzone ). Pisząc na Forum włączają się do dyskusji pozostali Użytkownicy którzy przecież mogą mieć podobny problem.
Wszystkich użytkowników prosimy o aktualizacje swoich profili w forum i uzupełnienie podpisów (sygnatur).
FAQ - Skorzystaj z poniższych instrukcji:
>> FUNKCJONALNE I PRZEJRZYSTE POSTY, FORMATOWANIE I EDYCJA TEKSTU
>> PODPIS, SYGNATURA NA FORUM, AKTUALIZACJA I EDYCJA PROFILU

Pomóżcie mi wybrać kierunek edukacji

Więcej
2012/09/16 15:37 #8262 przez kuba_664
kuba_664 stworzył temat: Pomóżcie mi wybrać kierunek edukacji
Witam,
Właśnie zacząłem 3 klasę technikum i myślę, że pora myśleć co dalej. Potrzebuje odpowiedzi na parę pytań. Nie mam kogo pytać wiec pytam was :) Chciałbym się dowiedzieć jak to jest ze studiami zaocznymi. Jak patrzę na dzienne to widzę, że wymagana jest matura z biologii, chemii lub fizyki natomiast przy zaocznych nie ma słowa o maturze, więc jest ona tam wymagana czy nie ? 7km ode mnie jest studium medyczne lecz wszędzie mówią, że studium chcą zamykać i nie wiem czy zdążę na ostatni nabór poza tym chyba po studiach łatwiej o prace. Oświećcie mnie :D

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2012/09/16 16:31 #8263 przez shire
shire odpowiedział w temacie: Pomóżcie mi wybrać kierunek edukacji
Kolego, będąc już w tej klasie technikum, winieneś już wiedzieć iż aby rozpocząć jakiekolwiek studia należy posiadać maturę.
Co do studium, ostatni nabór kończy się w tym roku.

Ratownikiem się nie bywa, ratownikiem się jest!
COM_KUNENA_THANKYOU: kuba_664

Więcej
2012/09/16 17:20 - 2012/09/16 18:58 #8264 przez kuba_664
kuba_664 odpowiedział w temacie: Pomóżcie mi wybrać kierunek edukacji
No dobra ale na zaoczne też trzeba mieć maturę z biologii lub fizyki czy chemii czy tylko ta zwykła(matma,polski,język)? Sorry za takie pytania ale nie interesowałem się tym gdyż nie sądziłem, że przed nosem mi studium zamkną...

O i jeszcze coś wypatrzyłem. Wyniki rekrutacji na stacjonarne studia I stopnia na kierunek Ratownictwo Medyczne wynikirekrutacji.umlub.pl/pliki/050912/r..._s_050912_rp_lp3.htm Powiedzcie mi czy gość nr 51 (ostatni) dostał się zdając maturę na 30% z matmy i 31% z języka ?

Więcej
2012/09/18 17:37 #8276 przez Patryk
Patryk odpowiedział w temacie: Pomóżcie mi wybrać kierunek edukacji
Zawsze możesz iść na studia wyższe. Co do gościa nr 51, zgadza się.
COM_KUNENA_THANKYOU: kuba_664

Więcej
2012/11/12 21:33 #8396 przez AnnaC
AnnaC odpowiedział w temacie: Pomóżcie mi wybrać kierunek edukacji
Witam,
w tym roku mam maturę (również jestem w technikum) i wybieram się oczywiście na ratownictwo medyczne. Ale już bardzo bym chciała zakupić sobie jakąś książkę dotyczącą tego zawodu, nie wiem za bardzo jaką...Doradzicie?
Pozdrawiam ;)

Więcej
2012/11/13 23:44 #8402 przez kandek
kandek odpowiedział w temacie: Pomóżcie mi wybrać kierunek edukacji

podpis tymczasowy który ma minimum 20 znaków
COM_KUNENA_THANKYOU: AnnaC

Moderatorzy: Ania82ricko1stmangus
Czas generowania strony: 0.078 s.

Ostatnie posty Forum Ratownik-med.pl

Więcej tematów »

Don't have an account yet? Register Now!

Sign in to your account