Szkola ratownika medycznego w lodzi na ul.Wielkoposkiej

Więcej
2012/08/27 14:27 #8079 przez karola56
Hej :)
No jestem ciekawa co z tymi wynikami czy wszyscy zostaną przyjęci.
Tak, zapytam z ciekawości jakie miałeś pytania?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2012/08/27 16:07 #8080 przez lukasz05_
Pytania standardowe np czemu ten zawód a nie inny jest tyle zawodów albo czy nie boje się widoku krwi hehe.
Jak jesteś z Łodzi albo się jakoś będziesz dowiadywać o wynikach rekrutacji to dasz mi znać? nazwisko Ci wyślę na PW.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2012/08/27 18:26 #8084 przez karola56
Ja miałam zupełnie inne pytania B)
W sumie nie pytano mnie czemu ten zawód, raczej skupiano się na tym co robie w życiu itd.
Pewnie byłeś w tej drugiej grupie :)
Ok, nie ma problemu, prześlij na priv dane to Ci sprawdze w czwartek czy będziesz na liście :)
W sumie, chciałabym już wiedzieć bo to czekanie jest najgorsze.
Chcesz być w grupie na rano czy na popołudnie?

Pozdrawiam,
Karola

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2012/08/28 11:28 #8086 przez jacek13
ja mysle ze sie wszyscy spotkamy na zajeciach a teraz mnie ciekawi czy my podczas zajec bedziemy chodzic ubrani tak jak ratownicy pytam bo na zdjeciach widzialem ze tak chodza

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2012/08/28 15:38 #8087 przez karola56
Gdyby wszystkich nas mieli przyjąć to zakładam, że nie byłaby przeprowadzana rekrutacja, ale to moja takie skromne zdanie :)
Wydaję mi się, że jednak kilka osób "poleci", bo łacznie było nas ponad 70 osób, a raczej takie duże klasy nie powstaną (w planach maja być 2 klasy), ale zobaczymy w czwartek :)

Co do stroju to nie mam bladego pojęcia jak to będzie zorganizowane, na pewno będziemy musieli na poczatku września kupić odpowiednie ubranka :)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2012/08/29 09:54 #8090 przez jacek13
Co do tego ze wszyscy przejda troszke przesadzilem z nadzieja ze kazdemu sie uda.Ale mam nadziej ze nam sie powiedzie bo widze ze jestes tak samo nakrecona na ta szkole jak ja.Ale okaze sie juz jutro a mam pytanie w ktory pokoju mialas rozmowe bo ja w 212. Ja wybralem klase na rano pomimo tego ze pracuje na dwie zmiany.I mam nadzieje ze sie poznamy choc moze juz sie poznalismy bo z wieloma osobami rozmawialem Powodzenia

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Moderatorzy: Ania82ricko1stmangus
Czas generowania strony: 0.173 s.

Ostatnie posty Forum Ratownik-med.pl

    • arekpawel3 Avatar
    • Opinie na temat nowego kierunku studiów podyplomow...
    • Witajcie,prowadzę obecnie projekt badawczy, którego celem jest określić zapotrzebowanie na nowy kierunek studiów- fizjolog sportowy. Uczelnia poprosiła o zebranie wypowiedzi także od ratowników medycznych. Otóż ratownicy posiadają wiedzę nt fizjologii organizmu, a być może w tym gronie są osoby interesujące się sportem lub chcące pogłębiać wiedzę w tym zakresie.W związku z tym zwracam się z prośbą o podzielenie się...
    • W Edukacja, doskonalenie zawodowe / Uczelnie medyczne
    • 2023/12/05 09:41
    • ladybird23 Avatar
    • uprawnienia
    • Witam, mam pytanie dotyczące uprawnień. Otóż, jeśli ktoś skończył ratownictwo ponad 13 lat temu, nigdy nie pracował w zawodzie ratownika, zmienił zupełnie branżę, nie przechodził żadnych przeszkoleń w temacie ratownictwa itd to czy może np prowadzić kursy pierwszej pomocy, zabezpieczać imorezy jako ratownik? Będąc na etacie w zupełnie innej branży i nie mając zatrudnienia w żadnej placówce zdrowia itd
    • W Państwowe Ratownictwo Medyczne / Dyskusja ogólna (PRM)
    • 2023/10/30 12:39
    • Macias Avatar
    • Ratownik nie aktywny zawodowo
    • Podepnę się pod temat. Uzyskałem prawo do wykonywania zawodu w 2015 roku i od tamtej pory czynnie nie pracowałem w zawodzie za wyjątkiem pandemii, gdzie pobierałem próbki od pacjentów w mobilnym zespole. Teraz zastanawiam się nad powrotem do zawodu. Jak ugryźć temat? Czytałem, że potrzebny jest kurs trwający 6 miesięcy. Wiecie może jak ugryźć temat? 
    • W Ratownictwo Medyczne / Kwalifikowana PP, Pierwsza Pomoc
    • 2023/10/13 21:31
    • MichałS97 Avatar
    • Staż na bloku ?
    • Witam Myślałem ostatnio nad miejsce w którym moglbym się porządnie nauczyć intubacji. Stąd pytanie czy ma ktoś doświadczenie w pracy/stażu na bloku? Czy jest to wogóle możliwe dla rm ? Z góry dziękuję za odpowiedź 
    • W Medycyna Ratunkowa / Medyczne czynności ratunkowe
    • 2023/09/17 21:29

Więcej tematów »

 

Don't have an account yet? Register Now!

Sign in to your account