Doktor Nauk o Zdrowiu

Więcej
2011/01/18 21:15 #4812 przez Komissar
Replied by Komissar on topic O:Doktor Nauk o Zdrowiu
Jestem zaskoczony, ponieważ szukałem informacji na temat mgr z ratownictwa i nie znalazłem żadnej informacji. Szukałem też na forach i tak jak i tutaj (do teraz) ludzie pisali, że jest tylko licencjat.
Wychodzi na to, że słabo szukałem. :)

... A człowiek pokonał bestię, która wróciła do królestwa Beliara...

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2011/01/19 10:29 #4815 przez ricko1st
Replied by ricko1st on topic O:Doktor Nauk o Zdrowiu
Witam!
Kaja 43, nikogo w błąd nie wprowadziłem, gdyż zamieszczoną informację otrzymałem ze " swojej szkoły gdzie jest wykładany licencjat ! :P
Uwaga Pani Magister o wprowadzaniu w błąd jest więc troszeczkę " nie na miejscu " :woohoo:
Nie mniej przepraszam zadającego pytanie za nieścisłą odpowiedź. :(
Pozdrawiam.

Najlepsi niech będą przygotowani na najgorsze !

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • porkass
  • porkass Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Początkujący
  • Początkujący
  • PorkaSS-In Case of Emergency :-)
Więcej
2011/01/19 15:51 #4818 przez porkass
Replied by porkass on topic O:Doktor Nauk o Zdrowiu
Wybaczam :P

I dziękuję za odpowiedzi :)
Mam nadzieję że do czasu wyboru studiów coś się w tej kwestii zmieni - albo we mnie albo w rozporządzeniu szkoły :P

Pozdrawiam :))

"Jeśli masz wątpliwości, to tak już zostanie. " - Zasada Merhina

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2011/01/19 20:44 #4824 przez Komissar
Replied by Komissar on topic O:Doktor Nauk o Zdrowiu
Na dodawanie liter przed nazwiskiem zawsze znajdziesz czas. Ważne, żeby czuć to co się robi. :)

... A człowiek pokonał bestię, która wróciła do królestwa Beliara...

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2011/01/25 22:54 #4884 przez kandek
Replied by kandek on topic O:Doktor Nauk o Zdrowiu
Nikt nikogo nie wprowadził w błąd. Na dzień dzisiejszy w Polsce nie istnieją studia magisterskie na kierunku ratownik medyczny. Jedynie można zostać magistrem zdrowia publicznego o specjalności ratownik medyczny.

Gdybym miał się decydować na magisterkę to tylko jeśli miałbym gwarancję podniesienia zarobków w pracy, lub ewentualnie gdybym poważnie myślał o doktoracie i działalności naukowej.

podpis tymczasowy który ma minimum 20 znaków

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2011/01/26 09:40 #4886 przez ricko1st
Replied by ricko1st on topic O:Doktor Nauk o Zdrowiu
Witam!
Dzięki kandek za wpis.
Próbowałem dowiedzieć się na wspomnianej w postach uczelni bliższych szczegółów odnośnie magisterki z Ratownictwa Medycznego, ale odpowiedzi otrzymywałem wyjątkowo pokrętne i nieprecyzyjne dlatego ich tu nie zamieszczam, być może rozmawiałem z kimś mało kompetentnym chociaż po tych kilku przełączaniach mnie na inne numery telefonów to chyba trafiłem do kogoś zorientowanego w temacie.
Wniosek może być tylko jeden.
W naszym Kraju jak na razie tytuł Magistra można zdobyć TYLKO ze Zdrowia Publicznego, a nie z Ratownictwa Medycznego !
Pozdrawiam

Najlepsi niech będą przygotowani na najgorsze !

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Moderatorzy: Ania82ricko1stmangus
Czas generowania strony: 0.209 s.

Ostatnie posty Forum Ratownik-med.pl

    • arekpawel3 Avatar
    • Opinie na temat nowego kierunku studiów podyplomow...
    • Witajcie,prowadzę obecnie projekt badawczy, którego celem jest określić zapotrzebowanie na nowy kierunek studiów- fizjolog sportowy. Uczelnia poprosiła o zebranie wypowiedzi także od ratowników medycznych. Otóż ratownicy posiadają wiedzę nt fizjologii organizmu, a być może w tym gronie są osoby interesujące się sportem lub chcące pogłębiać wiedzę w tym zakresie.W związku z tym zwracam się z prośbą o podzielenie się...
    • W Edukacja, doskonalenie zawodowe / Uczelnie medyczne
    • 2023/12/05 09:41
    • ladybird23 Avatar
    • uprawnienia
    • Witam, mam pytanie dotyczące uprawnień. Otóż, jeśli ktoś skończył ratownictwo ponad 13 lat temu, nigdy nie pracował w zawodzie ratownika, zmienił zupełnie branżę, nie przechodził żadnych przeszkoleń w temacie ratownictwa itd to czy może np prowadzić kursy pierwszej pomocy, zabezpieczać imorezy jako ratownik? Będąc na etacie w zupełnie innej branży i nie mając zatrudnienia w żadnej placówce zdrowia itd
    • W Państwowe Ratownictwo Medyczne / Dyskusja ogólna (PRM)
    • 2023/10/30 12:39
    • Macias Avatar
    • Ratownik nie aktywny zawodowo
    • Podepnę się pod temat. Uzyskałem prawo do wykonywania zawodu w 2015 roku i od tamtej pory czynnie nie pracowałem w zawodzie za wyjątkiem pandemii, gdzie pobierałem próbki od pacjentów w mobilnym zespole. Teraz zastanawiam się nad powrotem do zawodu. Jak ugryźć temat? Czytałem, że potrzebny jest kurs trwający 6 miesięcy. Wiecie może jak ugryźć temat? 
    • W Ratownictwo Medyczne / Kwalifikowana PP, Pierwsza Pomoc
    • 2023/10/13 21:31
    • MichałS97 Avatar
    • Staż na bloku ?
    • Witam Myślałem ostatnio nad miejsce w którym moglbym się porządnie nauczyć intubacji. Stąd pytanie czy ma ktoś doświadczenie w pracy/stażu na bloku? Czy jest to wogóle możliwe dla rm ? Z góry dziękuję za odpowiedź 
    • W Medycyna Ratunkowa / Medyczne czynności ratunkowe
    • 2023/09/17 21:29

Więcej tematów »

 

Don't have an account yet? Register Now!

Sign in to your account