Zaloguj
x
x
Zarejestruj
x

Informacja

Drodzy Użytkownicy, zanim napiszecie cokolwiek zapoznajcie się z REGULAMIN -em Forum. Zakładając nowy temat upewnijcie się czy już taki sam lub podobny nie został założony wcześniej. Jeżeli znaleźliście podobny temat, ale nie ma tam precyzyjnej odpowiedzi, dopiszcie nowy post precyzując pytanie. Prosimy nie zwracać się z pytaniami dotyczącymi tematyki Forum bezpośrednio do mnie lub do Moderatorów, proszę korzystać i pytać na Forum ( do tego zostało stworzone ). Pisząc na Forum włączają się do dyskusji pozostali Użytkownicy którzy przecież mogą mieć podobny problem.
Wszystkich użytkowników prosimy o aktualizacje swoich profili w forum i uzupełnienie podpisów (sygnatur).
FAQ - Skorzystaj z poniższych instrukcji:
>> FUNKCJONALNE I PRZEJRZYSTE POSTY, FORMATOWANIE I EDYCJA TEKSTU
>> PODPIS, SYGNATURA NA FORUM, AKTUALIZACJA I EDYCJA PROFILU

Warunki rekrutacji, praca

Więcej
2016/09/16 19:40 #12468 przez mateo9921
mateo9921 stworzył temat: Warunki rekrutacji, praca
Witajcie.

Mam kilka pytań odnośnie kierunku ratownictwo medyczne.

1. Jakie przedmiotów muszę być zdawane na egzaminie maturalnym ? Ja, będąc w 2 klasie LO wybrałem biologie i wos. Zastanawiam się czy chemia była by bardziej ważniejsza, niż wos.

2. Jakie należy mieć predyspozycje sprawnościowe. Czy osoba bez umiejętności pływania, robienia przewrotów itd. sobie poradzi?

3.Jak wygląda tak na prawdę praca w ratownictwie medycznym, czy bardzo odbiega od pokazanej w serialach?

4. Jakie są zarobki, czy jest się w stanie dzięki nimi godnie wyżyć?

5. Jakie studia po ratownictwie można kontynuować na poziomie II stopnia?

Dziękuję za odpowiedzi.
Pozdrawiam!

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Moderatorzy: Ania82ricko1stmangus
Czas generowania strony: 0.052 s.

Ostatnie posty Forum Ratownik-med.pl

Więcej tematów »

Don't have an account yet? Register Now!

Sign in to your account