Zaloguj
x
x
Zarejestruj
x

Informacja

Drodzy Użytkownicy, zanim napiszecie cokolwiek zapoznajcie się z REGULAMIN -em Forum. Zakładając nowy temat upewnijcie się czy już taki sam lub podobny nie został założony wcześniej. Jeżeli znaleźliście podobny temat, ale nie ma tam precyzyjnej odpowiedzi, dopiszcie nowy post precyzując pytanie. Prosimy nie zwracać się z pytaniami dotyczącymi tematyki Forum bezpośrednio do mnie lub do Moderatorów, proszę korzystać i pytać na Forum ( do tego zostało stworzone ). Pisząc na Forum włączają się do dyskusji pozostali Użytkownicy którzy przecież mogą mieć podobny problem.
Wszystkich użytkowników prosimy o aktualizacje swoich profili w forum i uzupełnienie podpisów (sygnatur).
FAQ - Skorzystaj z poniższych instrukcji:
>> FUNKCJONALNE I PRZEJRZYSTE POSTY, FORMATOWANIE I EDYCJA TEKSTU
>> PODPIS, SYGNATURA NA FORUM, AKTUALIZACJA I EDYCJA PROFILU

Ratownik Medyczny

Więcej
2015/05/10 13:35 #12011 przez pawlitooo
pawlitooo stworzył temat: Ratownik Medyczny
Witam, jestem nowy na forum. Przychodzę do was panie/panowie z zapytaniem. W tym roku kończę liceum i mam zamiar udać się do szkoły na ratownika medycznego. I w tym właśnie miejscu pojawia się problem, a mianowicie nie wiem do jakiej szkoły powinienem się udać w okolicy Przemyśla(niedaleko Rzeszowa 80km), a wyczytałem, żę podobno szkoły policealne nie prowadzą naboru na ratownika medycznego. Dlatego pytam się do jakiej szkoły powinienem złożyć podanie? Z góry dzięki za pomoc.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2015/05/11 08:07 #12012 przez sheep
sheep odpowiedział w temacie: Odp: Ratownik Medyczny
witamy również :)
szkoły policealne już od kilku lat nie mają naboru ponieważ zmieniły się przepisy, i teraz zostają tylko studia (licencjat) Rzeszów, Sanok a w Przemyślu się nie orientuję, musisz pogrzebać w internecie
powodzenia w wyborze,
PS. jest ciężko w zawodzie z pracą, chyba że myślisz o PSP bądź masz kogoś kto Ci "pomoże"
w dostaniu się do roboty, tylko tak uświadamiam co by przepełnienie na rynku Cię nie zaskoczyło
pozdrawiam :)
COM_KUNENA_THANKYOU: pawlitooo

Więcej
2015/05/12 08:07 #12016 przez pawlitooo
pawlitooo odpowiedział w temacie: Odp: Ratownik Medyczny
ahh:D moje zamiary zostały odkryte:) Dokładnie mam zamiar startować do PSP, a zawsze to więcej pkt przy rekrutacji. Dzięki za informacje. Pozdrawiam.

Moderatorzy: Ania82ricko1stmangus
Czas generowania strony: 0.053 s.

Ostatnie posty Forum Ratownik-med.pl

Więcej tematów »

Don't have an account yet? Register Now!

Sign in to your account