Zaloguj
x
x
Zarejestruj
x

Informacja

Drodzy Użytkownicy, zanim napiszecie cokolwiek zapoznajcie się z REGULAMIN -em Forum. Zakładając nowy temat upewnijcie się czy już taki sam lub podobny nie został założony wcześniej. Jeżeli znaleźliście podobny temat, ale nie ma tam precyzyjnej odpowiedzi, dopiszcie nowy post precyzując pytanie. Prosimy nie zwracać się z pytaniami dotyczącymi tematyki Forum bezpośrednio do mnie lub do Moderatorów, proszę korzystać i pytać na Forum ( do tego zostało stworzone ). Pisząc na Forum włączają się do dyskusji pozostali Użytkownicy którzy przecież mogą mieć podobny problem.
Wszystkich użytkowników prosimy o aktualizacje swoich profili w forum i uzupełnienie podpisów (sygnatur).
FAQ - Skorzystaj z poniższych instrukcji:
>> FUNKCJONALNE I PRZEJRZYSTE POSTY, FORMATOWANIE I EDYCJA TEKSTU
>> PODPIS, SYGNATURA NA FORUM, AKTUALIZACJA I EDYCJA PROFILU

Ratownictwo czy Pielęgniarstwo

Więcej
2015/05/05 12:53 #11996 przez marcin1975rm
marcin1975rm odpowiedział w temacie: Odp: Ratownictwo czy Pielęgniarstwo
Ukończenie pielęgniarstwa daje dzisiaj o wiele większe możliwości znalezienia pracy w zawodzie.

Wirtualnej intubacji zdecydowane nie!!!

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2015/05/05 14:55 #11998 przez Matti
Matti odpowiedział w temacie: Odp: Ratownictwo czy Pielęgniarstwo
Niby dlaczego ? skoro kolega napisał ,że ratownik ma wieksze uprawnienia od mgr pielegniarstwa ze spec. to większe.

Więcej
2015/05/09 19:52 #12005 przez clavish
clavish odpowiedział w temacie: Odp: Ratownictwo czy Pielęgniarstwo

Matti napisał: Niby dlaczego ? skoro kolega napisał ,że ratownik ma wieksze uprawnienia od mgr pielegniarstwa ze spec. to większe.

A ja napiszę, że nie ma większych uprawnień i co wtedy?

Prowadźmy rzeczową dyskusję na argumenty, a nie "przedszkolne" przekomarzanie się, że moje jest "mojsze", bo przez takie własnie stwierdzenia 90% młodych Ratowników myśli, że "mogą więcej", a tak do końca nie jest...

Prosiłem tylko o przedstawienie konkretnych uprawnień pielęgniarki anastezjologicznej i porównanie ich z tymi obecnymi w ustawie o PRM.

Więcej
2015/05/10 07:00 #12008 przez marcin1975rm
marcin1975rm odpowiedział w temacie: Odp: Ratownictwo czy Pielęgniarstwo

clavish napisał: Prosiłem tylko o przedstawienie konkretnych uprawnień pielęgniarki anastezjologicznej i porównanie ich z tymi obecnymi w ustawie o PRM.

A dlaczego chciałbyś to porównywać? Jeżeli już, to chyba najlepiej zapytać... pielęgniarki anestezjologicznej :)

Wirtualnej intubacji zdecydowane nie!!!

Więcej
2015/05/10 07:17 #12009 przez Matti
Matti odpowiedział w temacie: Odp: Ratownictwo czy Pielęgniarstwo
Własnie od tego jest forum żeby się dowiedzieć tutaj takich rzeczy

Więcej
2015/05/14 08:23 #12017 przez clavish
clavish odpowiedział w temacie: Odp: Ratownictwo czy Pielęgniarstwo

marcin1975rm napisał:

clavish napisał: Prosiłem tylko o przedstawienie konkretnych uprawnień pielęgniarki anastezjologicznej i porównanie ich z tymi obecnymi w ustawie o PRM.

A dlaczego chciałbyś to porównywać? Jeżeli już, to chyba najlepiej zapytać... pielęgniarki anestezjologicznej :)

Wtedy będzie to najlepiej widoczne dla ogółu. Dla mnie w ogóle śmieszne jest licytowanie się na kompetencje, kto może więcej.

Moderatorzy: Ania82ricko1stmangus
Czas generowania strony: 0.065 s.

Ostatnie posty Forum Ratownik-med.pl

Więcej tematów »

Don't have an account yet? Register Now!

Sign in to your account