Zaloguj
x
x
Zarejestruj
x

Informacja

Drodzy Użytkownicy, zanim napiszecie cokolwiek zapoznajcie się z REGULAMIN -em Forum. Zakładając nowy temat upewnijcie się czy już taki sam lub podobny nie został założony wcześniej. Jeżeli znaleźliście podobny temat, ale nie ma tam precyzyjnej odpowiedzi, dopiszcie nowy post precyzując pytanie. Prosimy nie zwracać się z pytaniami dotyczącymi tematyki Forum bezpośrednio do mnie lub do Moderatorów, proszę korzystać i pytać na Forum ( do tego zostało stworzone ). Pisząc na Forum włączają się do dyskusji pozostali Użytkownicy którzy przecież mogą mieć podobny problem.
Wszystkich użytkowników prosimy o aktualizacje swoich profili w forum i uzupełnienie podpisów (sygnatur).
FAQ - Skorzystaj z poniższych instrukcji:
>> FUNKCJONALNE I PRZEJRZYSTE POSTY, FORMATOWANIE I EDYCJA TEKSTU
>> PODPIS, SYGNATURA NA FORUM, AKTUALIZACJA I EDYCJA PROFILU

Kierunek ratownictwo medyczne

Więcej
2014/08/25 21:14 #11151 przez Majkel
Majkel stworzył temat: Kierunek ratownictwo medyczne
Może ktoś powiedzieć ile jest średnio chętnych na jedno miejsce na ratownictwo medyczne? Od września pójde do ostatniej klasy liceum. Po jego zakończeniu planuję pójść na ratownictwo medyczne. Nie jest to mój jedyny wybór, ale jeden z trzech. Chciałbym się jednak Was zapytać, jak wyglądają studia? Czy jest dużo nauki? interesuje mnie również to, ile muszę mieć punktów z wyników maturalnych, żeby spokojnie liczyć o przyjęciu? Znalazłem portal http://zdasz.to gdzie jest możliwość wykupienia dostępu do testów maturalnych m.in. z biologii. Zastanawiam się nad zakupem dostępu, ale nie ukrywam, że zależy to też od tego ile chętnych jest średnio na takie studia, czy trudno się dostać, bo być może poradzę sobie bez nich.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2014/08/27 17:35 - 2014/08/27 17:36 #11156 przez rescuee
rescuee odpowiedział w temacie: Odp: Kierunek ratownictwo medyczne
Zależy na jaką uczelnię się wybierasz. Ale z tego co wiem to nawet, nawet jest chętnych na jedno miejsce, dlatego tu masz przykładowe wymagania co do rekrutacji:
rekrutacja.gumed.edu.pl/attachment/attac...wnictwo_Medyczne.pdf
A co do nauki no to anatomia i farmakologia głównie zabija ;)

Więcej
2014/09/02 19:20 #11185 przez Majkel
Majkel odpowiedział w temacie: Odp: Kierunek ratownictwo medyczne
Anatomia w stopniu zbliżonym do tego jaką mają na lekarskich studiach? Bo widziałem u znajomego książki z tego, chyba Soboty i naprawdę były to dwie wielkie księgi...

Moderatorzy: Ania82ricko1stmangus
Czas generowania strony: 0.057 s.

Ostatnie posty Forum Ratownik-med.pl

Więcej tematów »

Don't have an account yet? Register Now!

Sign in to your account