Zaloguj
x
x
Zarejestruj
x

kontynuacja nauki po licencjacie

Więcej
2014/08/02 20:00 #11113 przez koraa
koraa stworzył temat: kontynuacja nauki po licencjacie
witam mam pytanie do Was
jestem na studiach z ratownictwa ale wiadomo jak z pracą potem, dlatego myślałam nad kontynuacją nauki w razie gdyby nie było dla mnie mniejsca na rynku pracy jako ratownik...
co myślicie o mgr z edukacji dla bezpieczeństwa i zarządzania kryzysowego? mogłabym potem prowadzić np różne szkolenia z PP? Albo jakąkolwiek szansę na chociażby staż w centrach zarządzania kryzysowego?
Jeśli uważacie że nie warto to co polecacie?
pozdrawiam!

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2014/08/03 07:57 #11114 przez mustique
Odp: kontynuacja nauki po licencjacie
to jest jakaś myśl.. fajnie mieć w zanadrzu jakieś dodatkowe papiery w swoim zawodzie. a to cię interesuje? będziesz potrafił spokojnie pracować w takiej konfiguracji?

ja mogę tylko powiedzieć za siebie. po studiach rat zrobiłam ratownictwo chemiczne i jako że zawsze interesował mnie profil wojskowy drążyłam ten temat. na razie nie żałuję.

Więcej
2014/08/03 09:22 #11115 przez koraa
Odp: kontynuacja nauki po licencjacie
już na studiach prowadzę szkolenia z PP dla gimnazjalistów i podoba mi się to także myślę że odnalazłabym się jako prowadząca szkolenia. Również praca w centach zarządzania kryzysowego jest ciekawa ale czytałam gdzieś że ciężko z pracą itp. Ale bardzo mi zależy na zrobieniu czegoś po licencjacie bo nie chcę dołączyć do bezrobotnych, wiadomo ;)

Moderatorzy: Ania82ricko1stmangus

Ostatnie posty Forum Ratownik-med.pl

Więcej tematów »

Don't have an account yet? Register Now!

Sign in to your account