Studium, ale zaoczne! (caly kraj)

Więcej
2008/07/01 13:06 #1035 przez Hep
Kolezanki i koledzy ratownicy!

Czy ktos z Was slyszal o studium zaocznym RM? Pytam, poniewaz pracuje i - przynajmniej na razie - musze uczyc sie w systemie zaocznym.

Jestem z Warszawy, ale po wiedze moge jezdzic nawet do Szczecina :-)

Zeby nie bylo, ze ide na latwizne: obdzwonilem chyba dwadziescia szkol, z ktorych zadna nie proponuje trybu zaocznego...

Poprawka: znalazlem jedna (Czestochowa) ale nie wiadomo, czy bedzie tylu chetnych, by rozpoczac nauke.

Spokojnych dyzurow zyczac pozostaje w oczekiwaniu na informacje.

pozdrowienia!
hep

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2008/07/01 14:46 #1036 przez Ania82
Replied by Ania82 on topic Odp.:Studium, ale zaoczne! (caly kraj)
Rozumiem, ze studia zaoczne Cię nie interesują, więc znalazłam studium wieczorowe we Wrocławiu - nie wiem, czy takie też Cię interesują, w Warszawie znalazłam studium - gdzieś czytałam, ze mają zaoczne, ale na stronie nic nie jest napisane, więc musisz zadzwonić albo napisać.
Osobiście nie znam takich szkół, więc podaję Ci to, co znalazłam, może Ci się przyda. :)
Pozdrawiam i powodzenia.

"Pesymista widzi ciemny tunel, optymista widzi światełko w tunelu, realista widzi pociąg, maszynista widzi 3 debili na torach..."

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2008/07/01 19:50 #1037 przez kasia
Replied by kasia on topic Odp.:Studium, ale zaoczne! (caly kraj)
Witaj Hep
Mnie tez interesuja studia zaocznie i sprawdzałam juz prawie wszedzie i jedynie wrocław ma takie dwie możliwości. O jednej napisała juz ci Ania82 a tu jest link do Lifemed`u www.lifemed.pl/index.php?option=com_cont...;id=21&Itemid=40 .
Znam oare osob co włąsnie skończyło tam atownika i sa bardzo zadowoleni. Ja własnie wybieram sie do ktorejs z tych szkól, byłoby fajnie gdybysmy razem poszli :)
Pozdrawiam

cieszyc sie chwila...

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2008/07/01 20:40 - 2008/07/01 20:51 #1038 przez AlaRM
Replied by AlaRM on topic Odp.:Studium, ale zaoczne! (caly kraj)
Studium w Gryficach. O ile wiem możliwość \"zaoczna\" płatne. ok 250 zł miesiecznie.pozdrawiam
Wyższa Szkoła Pedagogikii i Administracji w Poznananiu-ratownictwo medyczne/zaoczne. Co o tym sądzicie?!

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2008/07/01 21:01 #1040 przez Ania82
Replied by Ania82 on topic Odp.:Studium, ale zaoczne! (caly kraj)
AlaRM napisała:

Wyższa Szkoła Pedagogikii i Administracji w Poznananiu-ratownictwo medyczne/zaoczne. Co o tym sądzicie?!

Z tego, co wyczytałam na stronie www są to studia, a pytanie dotyczyło studium (chyba, że się mylę). Jeśli chodzi o studia, to znalazłam dużo więcej możliwości studiowania zaocznego. :)
Pozdrawiam.

"Pesymista widzi ciemny tunel, optymista widzi światełko w tunelu, realista widzi pociąg, maszynista widzi 3 debili na torach..."

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2008/07/02 08:03 - 2008/07/02 08:04 #1041 przez Hep
Replied by Hep on topic Odp.:Studium, ale zaoczne! (caly kraj)
Kochani,

niestety i Kadra i Lifemed odpadaja - to sa wieczorowki, a ja, chocbym chcial, nie zdarze z Wawy do Wrocka na wieczor a potem do Wawy na rano :-)

Niemniej bardzo, BARDZO dziekuje za pomoc i - jezeli ktos z Was znajdzie jeszcze jakies studium - piszcie!!!

Nasze posty z pewnoscia przydadza sie tez innym.

Szkola, ktora znalazlem (chyba jedyne w kraju?) studium zaoczne!!!! To TEB Edukacja w Czestochowie

www.teb.pl/oferta/studium_zdrowia_i_urody/ratownik_medyczny

i na 99 proc. zloze tam dokumenty. Mimo, iz nie maja wyszczegolnione na stronie, prowadza ratownictwo zaocznie.


JEDNAK... nie jest tak rozowo, bo nie wiadomo, czy znajda sie chetni. Dlatego ciagle szukam \"wyjscia awaryjnego\" i czekam na posty!

serdecznosci,
hep

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Moderatorzy: Ania82ricko1stmangus
Czas generowania strony: 0.144 s.

Ostatnie posty Forum Ratownik-med.pl

    • arekpawel3 Avatar
    • Opinie na temat nowego kierunku studiów podyplomow...
    • Witajcie,prowadzę obecnie projekt badawczy, którego celem jest określić zapotrzebowanie na nowy kierunek studiów- fizjolog sportowy. Uczelnia poprosiła o zebranie wypowiedzi także od ratowników medycznych. Otóż ratownicy posiadają wiedzę nt fizjologii organizmu, a być może w tym gronie są osoby interesujące się sportem lub chcące pogłębiać wiedzę w tym zakresie.W związku z tym zwracam się z prośbą o podzielenie się...
    • W Edukacja, doskonalenie zawodowe / Uczelnie medyczne
    • 2023/12/05 09:41
    • ladybird23 Avatar
    • uprawnienia
    • Witam, mam pytanie dotyczące uprawnień. Otóż, jeśli ktoś skończył ratownictwo ponad 13 lat temu, nigdy nie pracował w zawodzie ratownika, zmienił zupełnie branżę, nie przechodził żadnych przeszkoleń w temacie ratownictwa itd to czy może np prowadzić kursy pierwszej pomocy, zabezpieczać imorezy jako ratownik? Będąc na etacie w zupełnie innej branży i nie mając zatrudnienia w żadnej placówce zdrowia itd
    • W Państwowe Ratownictwo Medyczne / Dyskusja ogólna (PRM)
    • 2023/10/30 12:39
    • Macias Avatar
    • Ratownik nie aktywny zawodowo
    • Podepnę się pod temat. Uzyskałem prawo do wykonywania zawodu w 2015 roku i od tamtej pory czynnie nie pracowałem w zawodzie za wyjątkiem pandemii, gdzie pobierałem próbki od pacjentów w mobilnym zespole. Teraz zastanawiam się nad powrotem do zawodu. Jak ugryźć temat? Czytałem, że potrzebny jest kurs trwający 6 miesięcy. Wiecie może jak ugryźć temat? 
    • W Ratownictwo Medyczne / Kwalifikowana PP, Pierwsza Pomoc
    • 2023/10/13 21:31
    • MichałS97 Avatar
    • Staż na bloku ?
    • Witam Myślałem ostatnio nad miejsce w którym moglbym się porządnie nauczyć intubacji. Stąd pytanie czy ma ktoś doświadczenie w pracy/stażu na bloku? Czy jest to wogóle możliwe dla rm ? Z góry dziękuję za odpowiedź 
    • W Medycyna Ratunkowa / Medyczne czynności ratunkowe
    • 2023/09/17 21:29

Więcej tematów »

 

Don't have an account yet? Register Now!

Sign in to your account